Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 54 από 54
    Μωρε η λαμογια δεν εχει φυλετικο προσωπο..Αν θελεις ο αλλος να στην φερει και απο την Ανδρομεδα να ειναι θα το κανει....

Σοβαρα τωρα, το οτι καποιοι Ελληνες χορεψαν ελληνικους χορους στο κεντρο μιας πολης στο εξωτερικο, σε κανει υπερηφανο? Ωραιο θεαμα κι Ελληνικο, αλλα μεχρι εκει.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Keti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μωρε η λαμογια δεν εχει φυλετικο προσωπο..Αν θελεις ο αλλος να στην φερει και απο την Ανδρομεδα να ειναι θα το κανει....
    Αυτό ειναι αλήθεια.

Καλησπερα σε ολους.

Το θέμα καίει αλλά δεν πρέπει να το βλέπουμε συναισθηματικά. Σε όλους τους λαούς υπάρχουν τόσο καλοί όσο και κακοί άνθρωποι, δεν ειναι χαρακτηριστικό μόνο του Έλληνα. ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Από προσωπική εμπειρία, όσες φορές δεν πήρα στα σοβαρά αυτά που είδα στα 16 χρόνια της ζωής μου στο εξωτερικό, σε καλό μου βγήκε. Ωτόσο δεν ηταν όλες οι εμπειρίες μου μ’ Ελληνες αρνητικες, το αντιθετο.

Το μυστικό είναι να συμβιβαστείς με την ιδέα οτι κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να σε βοηθήσει. Δεν προσπαθω να το παιξω εξυπνος, δεν ειμαι, αλλα να μοιραστω την δικια μου εμπειρια.

Φιλικα.

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Ετικέτες γι αυτό το Θέμα (tags)

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like