Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bamberg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Bamberg

    Καληςπερα σε ολους σας και απο μένα ειμαι απο τα Τρίκαλα και μένω και εργάζομαι στο Bamberg

    #2
    kalsipera eimai apo elada 23 xronon kai thelw na metanasteusw germaniai olandia gia doulia borei kapios na boithisei eyxaristw

    Comment


      #3
      Originally posted by Αθανάσιος Καρανικας View Post
      Καληςπερα σε ολους σας και απο μένα ειμαι απο τα Τρίκαλα και μένω και εργάζομαι στο Bamberg
      Καλησπέρα σας!Αν γνωρίζεται θα μας βοηθούσατε... Έχετε κάποια εικόνα για το Amberg!!!

      Comment


        #4
        Originally posted by stathis_dimitra View Post
        Καλησπέρα σας!Αν γνωρίζεται θα μας βοηθούσατε... Έχετε κάποια εικόνα για το Amberg!!!
        Απευθυνθήκατε σέ μέλος ,που αναρτησε το 2016 κι εκτος αυτού ,αν μπαινατε στο προφιλ του ,βλέποντας οτι ειναι παλια η αναρτηση του ,τοτε εκει θα βλεπατε οτι απο τότε εχει να συνδεθει ..Οποτε ,λιγο απιθανο να σας απαντησει και παντως ,δεν νομίζω να λαβετε συντομα απάντηση...
        Ευχομαι να βρεθει καποιος άλλος που γνωριζει να σας απαντησει ,συντομα...
        Last edited by vertigo; 04.02.2019, 13:25.
        ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

        Comment


          #5
          Vertigo Σας ευχαριστώ πολύ που απαντήσατε έστω και εσείς! Είμαι καινούργια στο Forum και θα βρω τα πατήματα μου σιγά σιγά!

          Comment


            #6
            Originally posted by stathis_dimitra View Post
            Vertigo Σας ευχαριστώ πολύ που απαντήσατε έστω και εσείς! Είμαι καινούργια στο Forum και θα βρω τα πατήματα μου σιγά σιγά!
            Εύχομαι ,ολα να σας έρθουν ,οπως τα επιθυμείτε!
            ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

            Comment


              #7
              Σας ευχαριστούμε πολύ!!!

              Comment

              Working...
              X