Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εποχή; Ποια προτιμάτε και γιατί?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Εποχή; Ποια προτιμάτε και γιατί?

    Εποχή; Ποια προτιμάτε και γιατί?

    14
    Καλοκαίρι
    28.57%
    4
    Χειμώνας
    42.86%
    6
    Φθινόπωρο
    14.29%
    2
    Άνοιξη
    28.57%
    4


    #2
    Χειμώνας...

    Χειμώνας



    .... εποχή για δυό....

    Comment


      #3
      Χειμώνας ...

      Comment


        #4


        Καλοκαίρι....!!!!!!!!!

        Comment


          #5
          Ολες οι εποχες εχουν την ομορφια τους, αλλα προτιμω το Καλοκαιρι λογω διακοπων (ξεκουραση και περισσοτερες ωρες με τους δικους σου ανθρωπους).

          Comment


            #6
            Προτιμώ τον χειμώνα το κρύο τις βροχές και τα χιόνια !! Είμαι σπιτόγατος και τρελαίνομαι να χουζουρεύω στην ζεστασιά του σπιτιού μου ενώ έξω χαλάει ο κόσμος από βροχές χιόνια και καταιγίδες !!!!!
            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

            Comment


              #7
              ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΜΕ ΛΟΓΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ

              Comment


                #8
                Βλέπω είμαι η μοναδική ψήφος για το φθινόπωρο. χαχαχαχα... Αλλά το φθινόπωρο όπως ήταν κάποτε, που υπήρχαν οι εποχές όχι τώρα που πάμε από χειμώνα κατευθείαν καλοκαίρι. Είχα βρεθεί σε ένα ταξίδι με την WorldVentures στην Βιεννη φθινοπωρο!!!Απλα παραμυθένιο!!!

                Comment


                  #9
                  μεταξύ άνοιξης και φθινοπώρου, όμως η άνοιξη έχει πολύ άγχος, θα έλεγα φθινόπωρο

                  Comment


                    #10
                    Ανεκαθεν αγαπουσα τον χειμωνα....Με ενοχλουσαν ομως τα κλειστα παπουτσια...Δυσκολο βεβαια να κυκλοφορω μεσα στο καταχειμωνο με πεδιλακια...Ειχα ανεκαθεν προβλημα με μύκητες νυχιών ....Μην σας τυχει μεγαλο προβλημα...Ευτυχως βρηκα καποια προιοντα που με βοηθησαν απιστευτα και ετσι μπορω και εγω να το χαιρομαι χωρις αγχος!!!!Δευτερη επιλογη η ανοιξη,ειναι αναλαφρη απο ολες τις αποψεις.Ειδικα αν δεν εχει πολυ ζεστη....Το καλοκαιρι στην Ελλαδα για μενα δεν αντεχεται καθολου,με ενοχλει ο ηλιος,τα κουνουπια,η ζεστη ολα.Πολυ γκρινια γενικοτερα...

                    Comment


                      #11
                      Άνοιξη, γιατί δεν έχει ούτε υπερβολικό κρύο ούτε υπερβολική ζέστη, αλλά και γιατί η μέρα αρχίζει να μεγαλώνει.

                      Comment

                      Working...
                      X