Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

DV LOTTERY 2019 ΕΞΕΛΊΞΕΙΣ

Εδώ μπορούν όλοι να γράφουν για τις εξελίξεις στη λοτταρια αν κληρώθηκε κάποιος αν δεν, τι σκοπεύει να κάνει κτλ.

Εγώ τρεις χρονιές βάζω και δεν κληρώθηκα. Ήθελα να ρωτήσω κάτι που είχα διαβάσει αλλού και θέλω να δω αν ισχύει.

Υπάρχει πιθανότητα να δεις ότι δεν κληρώθηκες και μετά από λίγες μέρες/μήνες ή και χρόνο να σου δείξει ότι κληρώθηκες; Παίζει αυτή η περίπτωση;

Νομίζω όχι. Δεν έχω ακούσει κάποια παρομοια περίπτωση

Ε τοτε για πιο λογο σου λενε να κρατησεις το "confirmation number" σου για πολλους μηνες μετα αφου βγουν τα αποτελεσματα της κληρωσης?

Δεν το γνωρίζω αυτό, αλλά αν κερδίσεις κέρδισες

Καλημέρα .

Ναι υπάρχει περίπτωση και είχε γίνει πριν λίγα χρόνια (DV2017) όπου κληρώθηκαν και άλλοι αριθμοί διότι είχαν περισσέψει βίζες.

http://britsimonsays.com/dv-2017-2nd...ectees-chosen/

gppms έχεις κληρωθεί;;;;

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AMERICAFIRST Εμφάνιση μηνυμάτων
    gppms έχεις κληρωθεί;;;;
    ΝΑΙ , στον υπνο μου.

Ακούγεται ότι θα καταργήθει τώρα με το Trump που κάνει ότι μπορεί για να περιορίσει και την νόμιμη μετανάστευση.

Μπορείτε να παρακολουθείτε την υπόθεσή σας από δω: https://dvlottery.state.gov/

Εφόσον σας πουν ότι όχι, δεν κληρωθήκατε, δεν νομίζω ότι θα ήταν κακή ιδέα να συνεχίσετε να παρακολουθείτε τα τεκταινόμενα για την περίπτωση που κληρώσουν κι άλλες βίζες και φυσικά να παρακολουθείτε και την υπόθεσή σας.

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
Σχετικά με εμάς
Το patriotaki.net βρίσκετε τα τελευταία 10 χρονια κοντά σας, για να προσφέρει έναν virtual τόπο συναντήσεως με δυνατότητα να ανταλλάσσονται χρήσιμες πληροφορίες. Ομογενείς,Μετανάστες και Έλληνες στην πατρίδα μας δίνουν χρήσιμες συμβουλές και πληροφορίες στο forum της ιστοσελίδας. Στήριξε και βοήθησε τον συνάνθρωπο σου, εθελοντικά και αφιλοκερδώς. Ο καθένας μπορεί να προσφέρει με ένα μήνυμα μια βοήθεια σε ένα "πατριωτάκι" που ίσως περνάει την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του μέσα στο άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλλον.

patriotaki.net - Ο Ελληνισμός στο Διαδίκτυο - Μετανάστευση, Ελλάδα και Ομογένεια

patriotaki - connecting greek people
Join us
Like