Announcement

Collapse
No announcement yet.

βοηθεια Πατριωτακια..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    βοηθεια Πατριωτακια..

    καλησπεραααα ενδιαφερομαι να εργαστω στον Καναδα ειμαι 37 ετων και το επαγγελμα μου ειναι καλλιτεχνης ταττουαζ εχω δει πως υπαρχει αρκετη ζητηση για καλλιτεχνες του ειδουσ μου και ηδη εχω στειλει καποια βιογραφικα .. μπηκα στο επισημο site τις κυβερνησης του Καναδα και εκει λοιπον μπερδευτηκα γιαυτο ζητω την βοηθεια σας ..υπαρχει μια λιστα λοιπον με καποια επαγγελματα που δεν χρειαζονται αδεια εργασιας μεσσα σε αυτην την λιστα υπαρχει η επιλογη Performing artist .. πρωτον δεν ξερω αν το επαγγελμα μου ανοικει στην κατηγορια αυτην .δευτερων οταν την επιλεγω μου ανοιγει μια λιστα με περιπτωσεις που δεν χρειαζονται αδεια αλλα και παλι δεν ξερω αν ειμαι μεσσα σε αυτεσ τις περιπτωσεισ ...??? γενικος χρειαζομαι μια βοηθεια για να καταλαβω πως πρεπει να κινηθω και πως.. ευχαριστω εκ των προτερων

    #2
    Γεια σου Ink Park, απ' οσο γνωριζω ενας performing artist ειναι κατι σαν ζογκλερ, "ηθοποιός", κτλ. Δυστυχως δεν πιστευω οτι ειναι σχετικο με την δικια σου ειδικοτητα. Ως αναφορα το αν υπαρχει ζήτηση, ναι υπάρχουν παντού μαγαζιά και γενικότερα νομιζω οτι υπαρχει και ζητηση.

    Comment

    Working...
    X