Announcement

Collapse
No announcement yet.

Φύλακας Ασφαλείας - Security στην ΕΕ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Φύλακας Ασφαλείας - Security στην ΕΕ

    Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά σε όλους! Εύχομαι ο νέος χρόνος να σας φέρει ότι σας στέρησε ο προηγούμενος με ΥΓΕΊΑ πάνω απ'όλα!

    Αρχικά, ζητώ συγγνώμη προκαταβολικά από τους διαχειριστές του φόρουμ, σε περίπτωση που υπάρχει αντίστοιχο νήμα και δεν είχε υποπέσει στην αντίληψή μου.

    Όπως γράφω και στον τίτλο, ενδιαφέρομαι να εργαστώ ως προσωπικό ασφαλείας σε οποιαδήποτε χώρα της ΕΕ, αλλά δεν μπορώ να βρω καμία πληροφορία στο διαδίκτυο για το τι ισχύει με την άδεια εργασίας μας σε ότι έχει να κάνει με την ισχύ της σε όλη την Ευρωπαϊκή Ένωση.

    Μπορεί κάποιος να δουλέψει με την άδεια εργασίας σε οποιαδήποτε Χώρα της Ευρώπης; Εάν ναι, τι διαδικασίες πρέπει να ακολουθήσει (ενδεχομένως), ώστε να μπορεί να εργαστεί στην χώρα της επιλογής του; Υπάρχουν κάποια σχετικά links βοηθείας;

    Και για να μιλήσω επί προσωπικού, εμένα προσωπικά με ενδιαφέρει να δουλέψω (κατά βάση, όχι ότι αποκλείω και άλλες χώρες), στην Ιταλία, μιας και γνωρίζω λίγο την γλώσσα και μου αρέσει και σαν χώρα. Υπάρχει κάποιο σχετικό link με θέσεις εργασίας κλπ;

    Οποιαδήποτε πληροφορία θα μου/μας ήταν υπέρ πολύτιμη παιδιά μιας και είμαι σίγουρος ότι βρίσκονται και άλλα παιδιά στην θέση μου και ψάχνονται!

    Και πάλι καλή χρονιά σε όλους!

    Με εκτίμηση,

    Χρήστος
Working...
X