Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 45 ΣΤΡΟΦΕΣ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Πολύ καλό . συνέχισε αν μπορείς !
    Ευχαριστώ

    Comment


      #17
      se eyxaristo poli

      Comment


        #18
        ευχαριστω πολυ

        Comment


          #19
          Γεια σας παιδια και μπραβο σου Βασιλη που μοιραζεσαι καλο αλλα κ σπανιο υλικο με εμας... Θελω να γραψω κι εγω κατι με τη σειρα μου.. αν υπαρχει διορθωστε με κα8ως ειμαι νεος στο site σας κ δεν ξερω πολλα.. Προτεινω να δημιουργη8ει ενα request section στο οποιο 8α δινουμε τραγουδια ελληνικα παλια κ δυσευρετα... αν σας ενδιαφερει απαντηστε μου please.. καποια στιγμη 8α ανεβασω κι εγω παρομοιο υλικο.. να φυγουν ομως οι γιορτες γιατι ειναι ολοι μεσα στο ιντερνετ κ δν εχω καλη ταχυτητα τωρα
          Originally posted by xtapodaki
          και να κανεις κ την διαφημιση σου κατα καποιο τροπο ( να συμπληρωσω εγω)
          Την ιδια <<διαφημιση>> την εκανε και στο gamato (απο 'κει εμα8α για σας) οποτε καπου ειναι και καλο αυτο..
          Και δεν πιστευω οτι το εκανε με κακο σκοπο.. η φωτογραφια ειναι κατατοπιστικοτατη (αλλοι στην 8εση του 8α τα <<βαφτιζαν>> δικα τους ανεβασματα)

          Comment


            #20
            ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

            Comment


              #21
              Originally posted by arxodas View Post
              Γεια σας παιδια και μπραβο σου Βασιλη που μοιραζεσαι καλο αλλα κ σπανιο υλικο με εμας... Θελω να γραψω κι εγω κατι με τη σειρα μου.. αν υπαρχει διορθωστε με κα8ως ειμαι νεος στο site σας κ δεν ξερω πολλα.. Προτεινω να δημιουργη8ει ενα request section στο οποιο 8α δινουμε τραγουδια ελληνικα παλια κ δυσευρετα... αν σας ενδιαφερει απαντηστε μου please.. καποια στιγμη 8α ανεβασω κι εγω παρομοιο υλικο.. να φυγουν ομως οι γιορτες γιατι ειναι ολοι μεσα στο ιντερνετ κ δν εχω καλη ταχυτητα τωρα


              Την ιδια <<διαφημιση>> την εκανε και στο gamato (απο 'κει εμα8α για σας) οποτε καπου ειναι και καλο αυτο..
              Και δεν πιστευω οτι το εκανε με κακο σκοπο.. η φωτογραφια ειναι κατατοπιστικοτατη (αλλοι στην 8εση του 8α τα <<βαφτιζαν>> δικα τους ανεβασματα)


              Φιλε μου σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια,αλλα η προταση σου μαλλον αποριπτεται στον εδω χωρο.....
              Εχω ερθει ηδη σε επαφη με τον χρηστη που μετεφερε τα τραγουδια που προσφερα ελευθερα για ολο τον κοσμο, και θα συζητησουμε την προταση σου στο εκει forum....
              Στο μεταξυ μια και διαθετεις και εσυ παρομοια τραγουδια,θα χαρω πολυ να ακουσω ενα μικρο δειγμα.....κατα τον ιδιο τροπο που το εκανα και εγω....
              Χαιρομαι που το μικρο δειγμα τραγουδιων το οποιο προσεφερα,βρηκε ανταποκρηση......
              Φιλικοτατα....
              ΒΑΣΙΛΗΣ-STUTTGART

              Comment


                #22
                sas eyxaristw para poly
                poly wraia kommatia

                Comment


                  #23
                  mpravo vasili orea douleia

                  Comment


                    #24
                    ευχαριστω πολυ πολυ...το πρωτο μου κατεβασμα απο το σαιτ...βασιλη να ρωτησω αν εισαι ο vasilis stuttgart που βλεπω βιντεακια στο you tube????

                    Comment


                      #25
                      ευχαριστω πολυ

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by asteras190 View Post
                        ευχαριστω πολυ πολυ...το πρωτο μου κατεβασμα απο το σαιτ...βασιλη να ρωτησω αν εισαι ο vasilis stuttgart που βλεπω βιντεακια στο you tube????

                        ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΑΔΙΟΣΤΑΘΜΟ;

                        Comment


                          #27
                          ΒΑΣΣΙΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΝΚ ΖΗΤΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΛΙΟ ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

                          Comment


                            #28
                            sas eyxaristw poly

                            Comment


                              #29
                              auxaristo poli

                              Comment


                                #30
                                ευχαριστω να σαι καλα..

                                Comment

                                Working...
                                X