Announcement

Collapse
No announcement yet.

ptc kai Efkolo xrima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ptc kai Efkolo xrima

    ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ PTC(PAID TO CLICK) SITES. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ PTC? ΕΙΝΑΙ SITE ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΕΩΣ ΚΑΙ 2 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΙΑ 30 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ.ΑΠΛΩΣ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΞΤΡΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑ. ΤΑ ΠΟΙΟ ΓΝΩΣΤΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ.
    plirofories sto.....

    -------------

    #2
    Ευχαριστούμε πού σκέφτηκες να μας εξασφαλίσεις έξτρα εισόδημα φίλε μου,αλλά με την ευκαιρεία σκέφθηκες ότι καλά είναι να κάνουν άλλοι ''κλίκ'' και να παίρνεις εσύ χρήματα ....
    (Σε πόσα site έβαλες την ..''προσφορά'' σου ήθελα να ξέρω ... )


    Ευχαριστούμε πολύ,ΔΕΝ θα πάρουμε !!!!

    Comment


      #3
      Εγώ δεν πίεσα κανέναν να γραφτεί με το ζόρι....
      Σε πληροφορώ ότι μονο σε δυο οικονομικά sait έχω γράψει για αυτό.
      Εγώ βγάζω πάντως από αυτό 2$ την ημερα, όχι όμως από άτομα που ξέρω από αλλα άτομα που νοικιάζεις μέσα από το sait.Σίγουρα θα βγάζω και εγώ αν γραφτεί κάποιος πάνω μου όμως δεν αρκεί μονο αυτό πίστεψε με.Μπες στο sait να δεις τι παίζει....
      Και ξανά λέω πως δεν πίεσα κανέναν ούτε εσένα για αυτό δεν χρειάζεται να μιλάς έτσι.

      Comment


        #4
        Το ζήτημα δεν είναι άν έβαλες κανένα να γραφτεί με το ζόρι,(γιατί έτσι κι'αλλοιώς δεν μπορείς),είναι ότι το έκανες με τρόπο που να μην φαίνεται ότι όποιος μπεί έστω και από περιέργεια στο site ''πληρώνει'' εσένα ...
        Γιά αυτό θα σε παρακαλέσω να μην ξαναβάλεις το link ....

        Comment


          #5
          Originally posted by evans1 View Post
          Το ζήτημα δεν είναι άν έβαλες κανένα να γραφτεί με το ζόρι,(γιατί έτσι κι'αλλοιώς δεν μπορείς),είναι ότι το έκανες με τρόπο που να μην φαίνεται ότι όποιος μπεί έστω και από περιέργεια στο site ''πληρώνει'' εσένα ...
          Γιά αυτό θα σε παρακαλέσω να μην ξαναβάλεις το link ....
          Den exeis katalavei kati, oti opoios bei apo periergia den me plironi to site gi'auto, me plironi mono ean asholithi o allos me tin oli diadikasia, deuteron to mono pou kerdizw egw einai xrimata apo to site kai katholou apo ta xrimata pou tha vgazoun oi tuxon endiaferomenoi, gi'auto kai onomazontai refferals, apo to reffer, pou an anatrekseis se ena aggliko leksiko tha deis analitika ti simeni. Ki apo ti stigmi pou grafw se oikonomiko forum pisteuw pos exw kathe dikaioma na vazw link apo opoiodipote oikonomiko site. Ki opos vlepeis den evala ksana to link dioti perimenw na to energopoioiseis esi, otan katalaveis auta pou sou eipa, an den ta katalaveis kalos.Bye.

          Comment


            #6
            Από ότι κατάλαβα ..μάλλον εσύ δεν κατάλαβες τι σημαίνει το σε ''παρακαλώ'' που σου 'εγραψα ευγενικά ...
            Το refferal ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει,αυτό που δεν ξέρω είναι τι σημαίνει ΄΄οικονομικό΄΄ site,και τι σου δίνει το ΄΄δικαίωμα΄΄ να βάζεις ότι link θέλεις .... και να χρησιμοποιείς site που γιά την λειτουργία τους πληρώνουν άλλοι γιά δικό σου οικονομικό όφελος !!!

            Comment

            Working...
            X