Announcement

Collapse
No announcement yet.

ενδειξη

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ενδειξη

    καλημερα παιδια, μια ερωτηση, επειδη δεν ειμαι και αστερι της τεχνολογιας, κατω απο ενα μυνημα μου αριστερα, γραφει warn 0% και εχει και μια μπαρα με 5 κουτακια, μπορει καποιος να μου εξηγησει τι σημαινει αυτο? ευχαριστω

    μαλλον οχι κατω απο μυνημα αλλά κατω απο το ονομα μου με τα στοιχεια μου, τι σημαινει αυτο?
    i don't do drugs, i am drugs!

    #2
    Originally posted by alkioni View Post
    καλημερα παιδια, μια ερωτηση, επειδη δεν ειμαι και αστερι της τεχνολογιας, κατω απο ενα μυνημα μου αριστερα, γραφει warn 0% και εχει και μια μπαρα με 5 κουτακια, μπορει καποιος να μου εξηγησει τι σημαινει αυτο? ευχαριστω

    μαλλον οχι κατω απο μυνημα αλλά κατω απο το ονομα μου με τα στοιχεια μου, τι σημαινει αυτο?
    Καλησπέρα Αλκυόνη,

    είναι σύστημα προειδοποίησης του κοινοτικού δικαίου για όσους αποστέλλουν μηνύματα που παραβιάζουν τα δικαιώματα σύμφωνα με τους κανόνες λειτουργίας και δεοντολογίας.
    Π.χ. Αν τα μηνύματα παρέχουν ακατάλληλες εικόνες, σπαμ, ρατσιστικά κείμενα κλπ.

    Comment


      #3
      Originally posted by milu View Post
      Καλησπέρα Αλκυόνη,

      είναι σύστημα προειδοποίησης του κοινοτικού δικαίου για όσους αποστέλλουν μηνύματα που παραβιάζουν τα δικαιώματα σύμφωνα με τους κανόνες λειτουργίας και δεοντολογίας.
      Π.χ. Αν τα μηνύματα παρέχουν ακατάλληλες εικόνες, σπαμ, ρατσιστικά κείμενα κλπ.
      σε ευχαριστω για την απαντηση αλλά δεν καταλαβαινω τι το ακαταλληλο ειχε το μυνημα μου, μηπως επειδη εγραψα με κεφαλαια?
      i don't do drugs, i am drugs!

      Comment


        #4
        Originally posted by alkioni View Post
        σε ευχαριστω για την απαντηση αλλά δεν καταλαβαινω τι το ακαταλληλο ειχε το μυνημα μου, μηπως επειδη εγραψα με κεφαλαια?
        Συγνώμη, όχι όχι δεν έχει τίποτα να κάνει με τα κείμενά σου.
        Το σύστημα προειδοποίησης υπάρχει και ισχύει για όλους, ακόμη και για τους mod.
        Όλη το βλέπουμε κάτω από το όνομα.

        Comment


          #5
          Originally posted by milu View Post
          Συγνώμη, όχι όχι δεν έχει τίποτα να κάνει με τα κείμενά σου.
          Το σύστημα προειδοποίησης υπάρχει και ισχύει για όλους, ακόμη και για τους mod.
          Όλη το βλέπουμε κάτω από το όνομα.

          Και εγώ έχω την ίδια απορία..Το βλέπω τώρα καμια 10αριά μέρες..Πριν δεν το έβλεπα..Δεν έχω στείλει κάτι ύποπτο Τι συμβαίνει?
          Thanks milu

          Comment


            #6
            Originally posted by christine View Post
            Και εγώ έχω την ίδια απορία..Το βλέπω τώρα καμια 10αριά μέρες..Πριν δεν το έβλεπα..Δεν έχω στείλει κάτι ύποπτο Τι συμβαίνει?
            Thanks milu
            Απαντήθηκε απο το milu
            υπάρχει κάτω απο όλους τους χρήστες!
            Δεν έχετε κάνει κάτι μην ανησυχείτε!

            Comment

            Working...
            X