Announcement

Collapse
No announcement yet.

5000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    5000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Έφτασε τα 5000 μέλη το patriotaki.......Τώρα....αυτό είναι καλό ή κακό;;;;;;;
    Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

    #2
    18/04/2012 21:18 Μέλη: 5.000, Ενεργά Μέλη: 692

    Comment


      #3
      Originally posted by australian View Post
      18/04/2012 21:18 Μέλη: 5.000, Ενεργά Μέλη: 692
      Ερώτηση: Ποιά ακριβως είναι τα ενεργά μέλη;
      Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

      Comment


        #4
        Originally posted by αντρικος View Post
        Ερώτηση: Ποιά ακριβως είναι τα ενεργά μέλη;
        Ενεργά είναι τα μέλη εκείνα που έχουν συνδεθεί στο φόρουμ τουλάχιστον μία φορά τις τελευταίες 30 μέρες.
        Σίγουρα κάποιοι απλά μπήκαν γράφτηκαν και τέλος.
        Κάποιοι παρακολουθούν απλά δεν ποστάρουν, κι αυτοί ενεργοί είναι κατά κάποιον τρόπο.

        Comment


          #5
          Αλήθεια, τα 5000 αυτά μέλη, πως είδαν το patriotaki; Σαν τι; Σαν μια πλατφόρμα συνάντησης των ''μέσα'' με τους απόδημους Έλληνες ή απλά και μόνο σαν ένα ''εργαλείο'' της ''επιχείρησης μετανάστεση''; Προσωπικά, ξεκίνησα και γώ την σχέση μου μ αυτό κάπως έτσι. Αλλά μου φένεται ότι θα ΄ναι μια σχέση που θα κρατήσει χρόνια......άσχετα απ το αποτέλεσμα της προσπάθειάς μου για μετανάστευση!
          Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

          Comment


            #6
            Originally posted by αντρικος View Post
            Αλήθεια, τα 5000 αυτά μέλη, πως είδαν το patriotaki; Σαν τι; Σαν μια πλατφόρμα συνάντησης των ''μέσα'' με τους απόδημους Έλληνες ή απλά και μόνο σαν ένα ''εργαλείο'' της ''επιχείρησης μετανάστεση''; Προσωπικά, ξεκίνησα και γώ την σχέση μου μ αυτό κάπως έτσι. Αλλά μου φένεται ότι θα ΄ναι μια σχέση που θα κρατήσει χρόνια......άσχετα απ το αποτέλεσμα της προσπάθειάς μου για μετανάστευση!
            το patriotaki ξεκίνησε το 2007 διάβασε το μήνυμα του admin http://www.patriotaki.net/%CE%9A%CE%...riotaki-net-5/
            οι εποχές "αλλάζουν" όπως και να΄χει το patriotaki παραμένει ΧΡΗΣΙΜΟ

            Comment


              #7
              Originally posted by australian View Post
              το patriotaki ξεκίνησε το 2007 διάβασε το μήνυμα του admin http://www.patriotaki.net/%CE%9A%CE%...riotaki-net-5/
              οι εποχές "αλλάζουν" όπως και να΄χει το patriotaki παραμένει ΧΡΗΣΙΜΟ
              Αυτό είναι σίγουρο! Αλλά με προβλημάτισε ότι απ τα 5000 μέλη μόνο τα 700 είναι ενεργα....άντε να πούμε τα 2000.....Αν και βλέπω ότι η ''αναγνωστικότητά'' του διαρκώς αυξάνεται, είναι λίγοι αυτοί που ''πίνουν'' τον καφέ του εδώ....γι αυτό ρώτησα αν είναι καλό ή κακό...!
              Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

              Comment


                #8
                Originally posted by αντρικος View Post
                Αυτό είναι σίγουρο! Αλλά με προβλημάτισε ότι απ τα 5000 μέλη μόνο τα 700 είναι ενεργα....άντε να πούμε τα 2000.....Αν και βλέπω ότι η ''αναγνωστικότητά'' του διαρκώς αυξάνεται, είναι λίγοι αυτοί που ''πίνουν'' τον καφέ του εδώ....γι αυτό ρώτησα αν είναι καλό ή κακό...!
                it's the greek way.......("παίρνω" αυτό που θέλω και......byeeeeeeeee)

                Comment


                  #9
                  Originally posted by australian View Post
                  it's the greek way.......("παίρνω" αυτό που θέλω και......byeeeeeeeee)
                  πρέπει να αλλάξει όμως αυτό κάποτε......ας ελπίσουμε αυτή η κρίση (η οποία είναι πρωτίστως αξιών και μετά οικονομική) να μας βάλει μυαλό! Αν δεν δώσεις δεν θα πάρεις!
                  Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by australian View Post
                    it's the greek way.......("παίρνω" αυτό που θέλω και......byeeeeeeeee)
                    ε οχι και ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by αντρικος View Post
                      Αυτό είναι σίγουρο! Αλλά με προβλημάτισε ότι απ τα 5000 μέλη μόνο τα 700 είναι ενεργα....άντε να πούμε τα 2000.....
                      Οπως για τον ιδιο λογο 100000 ελληνες ειπαν "θα παω Αυστραλια" αλλα με το ζορι πηγαν....100!!! Οταν δεν ξερεις τις λεπτομερειες ευκολα αποφασιζεις. Οταν τις μαθεις ομως...!Παλι καλα που ηπαρχει και ενα μερος που μπορεις να μαθεις τις λεπτομερειες!! εδω!!!

                      Comment

                      Working...
                      X