Announcement

Collapse
No announcement yet.

CATASTROIKA.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    CATASTROIKA.....

    Ελληνοφρένεια (ον δε νετ) - CATASTROIKA 1η προβολή
    Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

    #2
    καταπληκτική δουλειά (Χατζηστεφανου) όποιος δεν το έχει δει αξίζει να το δει !!!!!


    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Η ΗΣΥΧΙΑ !!!!!!!!!!
    ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

    Comment


      #3
      Καταπληκτικό βίντεο.Αξίζει να αφιερώσουμε λίγη ώρα από την ζωή μας για να το παρακολουθήσουμε!!!!!!

      Comment


        #4
        καλησπέρα διαβάζοντας και ακούγοντας βίντεο σαν και της εληνοφρενιας παρατηρώ ότι όλοι βλέπουμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος..... όλα για μένα ξεκίνησαν πριν από αρκετά χρόνια που έπινα τον φραπέ μου με την γυναίκα μου στην πλατεία . ερχετε μια παρέα νεόπλουτων και άρχισαν να λένε σηνεχια και σηνεχια για την Ελλάδα και τους Έλληνες . καλό αυτό κακό εκείνο και γενικά ότι λένε τα περιοδικά κ.τ.λ.π. ... μου έσπασαν τα νεύρα αλλά και περισσότερο μου κέντρισαν την περηεργια για την ιστορία μας αλλά και για τον χαρακτήρα των ελληνων .. ξεκίνησα ληπον να διαβάζω ιστορία . και αυτά που βρήκα και διάβασα με έκαναν να θέλω να βάλω της φωνές ... θα ξεκινήσω από την σύσταση του ελληνικού κράτους και τον Καποδίστρια και να ξεκαθαρίσω ότι ο ελληνας ήταν είναι και θα είναι ένας ήρωας ένας πολεμιστής ένας άνθρωπος που βγενει πάντα νικητής σε ότι και αν κάνει ... όταν λιπών συστάθηκε το ελληνικό κράτος οι ξένοι σύμμαχοι και (φίλοι) δεν ενδιαφέρονταν για το καλό των ελληνων και της Ελλάδας αλλά για τα λεφτά τους που είχαν δώσει και μετά απο χρόνια δεν έβλεπαν ρούβλι να παίρνουν . και γιαυτό αποφάσισαν να βοηθήσουν πιο εμπρακτα ώστε να ελευθερωθούμε και να αρχίσουν να παίρνουν λεφτά.... όταν ληπον ελευθερωθήκαμε έβγαλαν από τη μέση τον Καποδίστρια και εφεραν το οθονα να κηβερνησει . έχοντας οι αμερηκανοι στα σκαριά το σχέδιο μαρσαλ για την Ελλάδα και την Ευρώπη........ μετά απο το δεύτερο πανγκοσμιο πόλεμο... ο κισιγκερ είπε οι ελληνες ειναι αψυχολόγητοι και δεν κηβερνουντε απο ξένο ζυγό γιαυτό πρέπει να τους χτυπήσουμε την παιδεία την θρησκεία και την κουλτούρα τους ..... και αυτό έκαναν σιγά που δεν μπορούσαμε να έχουμε σωστή παιδεία στα σχολεία μας , τι είμαστε βλάκες ?? δεν είναι τυχαίο που κάθε ελληνας επιστήμονας στο εξωτερικό είναι κορυφή !! και μην ξεχναμε οτι οταν μια χορα ξεπαστρεύει όλα τα εργοστάσια και της βιομηχανίες της μένει απο εξαγωγές που και αυτό με τη σηρα του αφήνει την χώρα χωρίς έσοδα ...και τώρα χωρίς έσοδα μια χώρα πως να σηκωθεί στα πόδια της ??? ΤΕΛΟΣ δεν ειπαρχη επιστροφή όλα είναι θέμα χρόνου.. όπια κυβέρνηση και να βγει οπιος και να κυβέρνηση... αυτά εν συντομία και συγνώμη αν σας κούρασα

        Comment

        Working...
        X