Announcement

Collapse
No announcement yet.

μεγάλη αδικία !!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by khrgianhs View Post
    Καλα ολα αυτα...αλλα αν πας εξω και τα βρεις χειροτερα,θα το γραψεις?
    Εγω το γραφω,με βριζουν,δεν απανταω και τρωω βαν!!!!!!!!!!!!!!!!
    Τι καθεσαι και μιλας και απο πανω??
    Καλα κανουν και σου κανουν ban!!....
    Καλα λενε τα πατριωτακια....
    Απο δω και περα συνεχισε να μιλας οσο θελεις αλλα εμεις θα σε απαξιωνουμε μεχρι να σκασεις απο το κακο σου ....γιατι σου αξιζει τετοια συμπεριφορα απο μερους μας....

    Comment


      #17
      Εσυ οπως και οι αλλοι,γραφετε...γραφετε....ρωτατε....ρωτατε...οσο ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΛΛΑΔΑ.
      Οταν πατε εξω εξαφανιζολ.
      Εγω λοιπον γραφω απο εξω και τα ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΧΑΛΙΑ,χειροτερα απο Ελλαδα!!!!

      Τσαο......πρεπει να πεσω για υπνο.

      Comment


        #18
        Originally posted by jimathens View Post
        Πατριώτη το επίπεδό μου δεν θα το φτάσεις ποτέ...!
        Εγώ σε έβρισα...?
        Εμείς ξεσηκώνουμε τον κόσμο...?

        Εγώ από 1.800 + ένσημα τον μήνα έπεσα στα 1.000 + χωρίς ένσημα τον μήνα κ τώρα κάθομαι απολυμένος...!
        Ο γιος μου 18 ψάχνει από τα 16 κ δεν έχει δουλέψει ούτε 1 μέρα...!!!
        Κ οι αλλοδαποί δουλεύουν όλοι...!!!

        Δηλ. οι Έλληνες είναι κάτω κ από τους αλλοδαπούς όπως είπες...!!!!!!!!!!!!!

        Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ...!!!



        Φίλε και πατριωτάκι jimathens μην μπαίνεις σ'αυτό το "τρυπάκι" είπαμε ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ
        We must be willing to let go of the life we have planned,so as to have the life that is waiting for us.
        Joseph Campell

        Comment


          #19
          Originally posted by khrgianhs View Post
          Θα παρακαλεσω πολυ,οσοι πηγαινουν εξω,τρωνε τις οικονομιες τους χωρις να βρουνε δουλεια και γυριζουν πισω,να το ΓΡΑΦΟΥΝΕ.Εμενα με διαγραφουν και δεν ειναι ευκολο να συνεχιζω να γραφω.
          Δεν σας ξερει κανενας βρε παιδια,γιατι δεν το γραφετε.
          Το 90% οσων πανε εξω,εξαφανιζονται απο το φορουμ.
          Δεν ειναι κριμα να πεφτουν στην παγιδα και αλλοι Ελληνες?
          Σαν απλό μέλος σου λέω ένα Πατριώτη...
          Η βοήθεια εδώ είναι πολύτιμη σε κάποιον που ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ... να φύγει από τη χώρα του...
          Οι προυποθέσεις και η κατάλληλη προετοιμασία είναι αυτή που σου εξασφαλίζει την επιτυχία...
          ούτε το Patriotaki ούτε κανένας...!!
          Εσύ και μόνον εσύ γνωρίζεις ....
          I've got the IELLTS/ Incredible Excitable Lessons to live and To Survive in Greece

          Comment


            #20
            Originally posted by khrgianhs View Post
            Καλα ολα αυτα...αλλα αν πας εξω και τα βρεις χειροτερα,θα το γραψεις?
            Εγω το γραφω,με βριζουν,δεν απανταω και τρωω βαν!!!!!!!!!!!!!!!!
            Οπωσδήποτε κ θα το γράψω ...!!!
            Απλά το λάθος που κάνεις είναι ότι δεν διαβάζεις μέσα στο forum να δεις ότι έχουν γράψει κ αρνητικές εμπειρίες κάποια μέλη
            όπως: http://www.patriotaki.net/%CE%91%CE%...89-dagni-2764/

            όπως κ κάποια ακόμη...!!!
            Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

            Comment


              #21
              Originally posted by khrgianhs View Post
              Εσυ οπως και οι αλλοι,γραφετε...γραφετε....ρωτατε....ρωτατε...οσο ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΛΛΑΔΑ.
              Οταν πατε εξω εξαφανιζολ.
              Εγω λοιπον γραφω απο εξω και τα ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΧΑΛΙΑ,χειροτερα απο Ελλαδα!!!!

              Τσαο......πρεπει να πεσω για υπνο.
              OK. τότε γύρισε πίσω... κ έλα να σε δω από κοντά για να μου τα πεις από πρώτο χέρι...!!!
              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

              Comment


                #22
                το θέμα ήταν όμως οτι για κάτι τέτοιες αντιπαραθέσεις εκλεισε το forum τη στιγμή που είναι χρήσιμο στα περισσότερα μέλη και μη...όλοι μπορούν να γράφουν τις καλές και κακές εμπειρίες χωρίς όμως να θίγουν άλλους
                Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                Comment


                  #23
                  Originally posted by Aussie View Post
                  το θέμα ήταν όμως οτι για κάτι τέτοιες αντιπαραθέσεις εκλεισε το forum τη στιγμή που είναι χρήσιμο στα περισσότερα μέλη και μη...όλοι μπορούν να γράφουν τις καλές και κακές εμπειρίες χωρίς όμως να θίγουν άλλους


                  We must be willing to let go of the life we have planned,so as to have the life that is waiting for us.
                  Joseph Campell

                  Comment


                    #24
                    παιδια συμφωνω με ολους σας Εκτος απο εναν, ομως:
                    Διαφωνω με αυτα που λες αλλα θα κανω το παν για να το λες!
                    Θαναση ευχαριστουμε πολυ !!!! αν και στεναχωρηθηκα σε καταλαβαινω απολυτα!!
                    Απλα το Πατριωτακι εκτος απο πολυ χρησιμο εχει μπει για τα καλα στη Ζωη μας!!!
                    Πιστευω οτι θα συνεχισει απροσκοπτα οτι και να εχει συμβει!!!!!
                    και θα ειναι παντα σε θεσει να αντιμετωπιζει στο Μελον και αλλες προκλησεις,
                    Καλες και Κακες!!!!!
                    θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by sotiris th View Post
                      παιδια συμφωνω με ολους σας Εκτος απο εναν, ομως:
                      Διαφωνω με αυτα που λες αλλα θα κανω το παν για να το λες!
                      Θαναση ευχαριστουμε πολυ !!!! αν και στεναχωρηθηκα σε καταλαβαινω απολυτα!!
                      Απλα το Πατριωτακι εκτος απο πολυ χρησιμο εχει μπει για τα καλα στη Ζωη μας!!!
                      Πιστευω οτι θα συνεχισει απροσκοπτα οτι και να εχει συμβει!!!!!
                      και θα ειναι παντα σε θεσει να αντιμετωπιζει στο Μελον και αλλες προκλησεις,
                      Καλες και Κακες!!!!!

                      Comment


                        #26
                        Αν και μου ελειψε ΠΟΛΥΥΥΥ το πατριωτακι,δεν μπορω να μην παραδεχτω οτι δεν μας εκανε ολους να σκεφτουμε τη συμπεριφορα μας.
                        Δεν θα ριξω ευθυνες και κατηγοριες σε κανεναν.
                        Ας κανουμε μια καινουργια αρχη ολοι μαζι,
                        μπορουμε ολοι να λεμε την αποψη μας πολιτισμενα,
                        ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ σε ολους μας, ο θυμος ειναι ο χειροτερος συμβουλος.
                        Καλοσηρθες ΚΥΡΓΙΑΝΝΗ στη παρεα μας ,
                        καλος να ακουγεται και η δικη σου αποψη,αλλοι θα συμφωνουν και αλλοι θα διαφωνουν,αλλα ας το κανουμε ΟΛΟΙ με το σωστο τροπο.

                        Ευχαριστω ολα τα πατριωτακια για τις πολυτιμες συμβουλες τους.
                        Ευχαριστω το Θαναση που δημιουργησε αυτον τον ηλεκτρονικο τοπο συναντησης.
                        Ευχαριστω ολη την τσατοπαρεα για τη συντροφια που μου εχει κρατησει τοσες φορες.

                        Μαρια
                        Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

                        Comment


                          #27
                          προς όλους τους πονεμένους ΕΛΛΗΝΕΣ !!!!

                          ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!

                          Τι έγινε, τι συνέβει και το patriotaki έκλεισε ????

                          Προσπάθησα να μπω σήμερα Δευτέρα και μου βγάζει μήνυμα κλειστό...

                          Εχω στεναχωρηθεί ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ !!

                          Αισθάνομαι σαν να μου έκοψαν το οξυγόνο μου !!

                          Είναι πολύ μεγάλο το πλήγμα για εμάς που ζούμε εδώ στην Ελλάδα, μέσα σε όλα αυτά τα βάσανα μας...

                          Γιατί μας το έκοψαν ??? πές μου !!!

                          Δεν μας βοηθάει κανένας άλλος πλέον, μόνον εσάς έχουμε.

                          Μας στηρίζεται, μας δίνεται δύναμη να συνεχίσουμε να σηκώνουμε τον σταυρό μας.

                          Μόνο όταν έβλεπα τα μηνύματά σου (συγνώμη γιά τον χρόνο σου) και το patriotaki, αισθανόμουν ότι έχω ακόμη ελπίδα να τα καταφέρω να ζήσω αξιοπρεπώς,εγώ και ο άντρας μου.

                          Δεν ξέρω τι συνέβει και μας κόψανε το forum, όμως από εσάς παίρνουμε δύναμη, κουράγιο , ελπίδα.

                          Συγνώμη σε όλους, αν σας στενχώρησα,
                          αλλά κλαίει η ψυχή μου,
                          δεν αντέχω άλλο Π Ο Ν Ο !!!!

                          Ο Θεός να σας έχει ό λ ο υ ς καλά ! ! !

                          Φιλιά, ΜΑΙΡΗ.

                          Comment


                            #28
                            ρε παιδια λες και περνω ναρκοτικα!!!!ανοιγω χτες ........και αρχιζω τα τηλ.σε διαφορους φιλους.
                            Κανενας δεν ηξερε αλλος δεν σηκωνε!!!!!και σημερα.........ολα οκ !!!Για τον φιλο που λεει οτι τα λεμε ολα ροδινα και ξεσηκωνουμε κοσμο δεν ειναι ετσι γιατι τα λεμε ΟΛΑ και τα καλα και τα ασχημα,πολλοι εχουμε παρει (και εγω πολλα)απο εδω μεσα χρησιμες πληροφοριες για το μεγαλο βημα τιςν ξενιτιας και δεν ειναι σωστο να βριζομαστε μεταξυ μας.
                            Και οσο για τον Θαναση που κατεβασε τον διακοπτη !!!καλα εκανε στο κατω κατω τις γραφης δικο του ειναι οτι θελει το κανει,βεβαια μας εκοψε το αιμα!!!αλλα .........αν το ξανακανει ..........
                            τελος παντον τελος???καλο ΟΛΑ ΚΑΛΑ

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by khrgianhs View Post
                              Εσυ οπως και οι αλλοι,γραφετε...γραφετε....ρωτατε....ρωτατε...οσο ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΛΛΑΔΑ.
                              Οταν πατε εξω εξαφανιζολ.
                              Εγω λοιπον γραφω απο εξω και τα ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΧΑΛΙΑ,χειροτερα απο Ελλαδα!!!!

                              Τσαο......πρεπει να πεσω για υπνο.
                              ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.
                              Εφοσον εσυ περνας χαλια και μας το γραφεις συνεχεια.
                              Αρα ολοι οι αλλοι που ειναι εξω και δεν γραφουν συνεχεια, δεν εχουν προβληματα και περναν καλα.
                              Γιατι αν ειχαν προβληματα θα γραφαν στο πατριωτακι συνεχεια οπως κανεις εσυ.

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by khrgianhs View Post
                                Εσυ οπως και οι αλλοι,γραφετε...γραφετε....ρωτατε....ρωτατε...οσο ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΛΛΑΔΑ.
                                Οταν πατε εξω εξαφανιζολ.
                                Εγω λοιπον γραφω απο εξω και τα ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΧΑΛΙΑ,χειροτερα απο Ελλαδα!!!!

                                Τσαο......πρεπει να πεσω για υπνο.

                                κ αυτό είναι δικό σου post:
                                Σωστα.Δεν εξιζει η ζωη στην Ελλαδα.Πολλοι νιαζονται μονο για τις βολτες τους στην πλατεια,το ουζακι τους διπλα στην θαλασσα με τα καλαμαρακια,το ξενυχτι στα μπαρακια και στα μπιτς μπαρ........χαχαχαχαχαχα
                                Μονο στην Γερμανια η την Σουηδια βρισκεις προκοπη.Σκληρη δουλεια και βαρετη ζωη αλλα προκοβεις,οχι οπως στην Ελλαδα.....χαχαχαχαχαχα

                                κ αυτό είναι δικό σου post:
                                1. Λοιπον,επειδη εχουμε και δουλεια,οι εποχες οπου στην Ελλαδα ειμασταν ολη μερα στο ιντερνετ εχουν περασει,εξω ειναι ολο δουλεια...δουλεια....και...δουλεια.

                                2. Εγω εβαλα ενα δημοσιευμα σχετικα με γραμμα μεταναστη στην Γερμανια.

                                3. Οι συνθηκες δουλειας σε ''λαιφιρμα'' ειναι απαραδεκτες,τα λεφτα λιγα,σε παιρνουν τηλεφωνο καθε μερα ''σημερα δουλευεις 6 ωρες'' ''σημερα 8 ωρες'' ''αυριο απο τις 05.00'' κλπ,δεν εχεις σταθερο ωραριο,δεν μπορεις να προγραματησεις την προσωπικη ζωη σου.

                                4. Καποια στιγμη θα γραψω και περισσοτερα αν δεν φαω βαν, *

                                5. *δεν εχω χρονο αυτη την στιγμη..


                                khrgianhs ή όπως αλλιώς σε λένε σου απαντώ κ είναι η τελευταία φορά...!!!

                                1. Δυστυχώς εδώ δεν έχουμε δουλειά...
                                κ όπως λες δεν έχεις χρόνο για internet κ με αυτό απάντησες σε προηγούμενο post σου που κατηγορούσες γιατί δεν μπαίνουν όσοι πάνε έξω...
                                [γιατί πολύ απλά τρέχουν σαν τρελοί να φτιάξουν τη ζωή τους από την αρχή κ ίσως να μην έχουνε ούτε για καφέ πόσο μάλλον για internet].

                                2. Όταν γράφεις post το καλύτερο είναι να γράφεις ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ προσωπικές εμπειρίες κ όχι να αντιγράφεις άλλους...!!!

                                3. Εδώ ΔΕΝ υπάρχουν καθόλου δουλειές κ μάλλον γι'αυτό έφυγες κ εσύ...!!!
                                Συμπέρασμα: Εδώ στην Ελλάδα δεν υπάρχει ζωή με αξιοπρέπεια...!!!

                                4. Αν συνεχίσεις να γράφεις τα ίδια το ΒΑΝ είναι σίγουρο...!!!

                                5. Ελπίζω να μην μπαίνεις όπως κάποιος άλλος στο παρελθόν μόνο κ μόνο γιατί δεν έχει παρέα κ φίλους ή λεφτά για να πάει βόλτα...!!!!!!!!!!!

                                υ.γ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...!!!!!!!!!!!!!!!
                                Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                                Comment

                                Working...
                                X