Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ποια είναι η γνώμη σας για το patriotaki.net ;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by khrgianhs View Post
    Τι να βαζω λινκ οπως ο μιλου?
    Ειναι αχρηστα τα λινκ,κανενας δεν ασχολειται.Οι περισσοτεροι που πανε Γερμανια δεν ξερουν καλα γερμανικα.
    Αν ξερεις καλα γερμανικα τον μιλου θα ρωτησεις?
    Πας στις υπηρεσιες και ρωτας.Τα αγγουρια ειναι αν δεν μιλας την γλωσσα.
    90% τον Link προωθούνται σε Ελληνικά εγχειρίδια με βάση και τεκμηρίωση νομικών διατάξεων. Μια για να γνωρίζουμε τα δικαιώματα μας αλλά και της υποχρεώσεις μας.
    Η λογική ταξινόμηση του οδηγού καλύπτει της πιο βασικές απορίες και συμβάλει στην αποσαφήνιση των απαιτούμενων νομικών και διαδικαστικών προϋποθέσεων αλλά και των οργανωτικά μελετημένων ενεργειών. ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ!

    Τι θες δηλαδή, να κλείσουμε το φόρουμ και να βγάλουμε μια ταμπέλα με τίτλο:

    “Ότι απορίες έχετε να πάτε στα δημόσια να ρωτάτε.. με τας ποδάρας... από Ελλάδα για Γερμανία!??”

    Comment


      Μην ακούς milu, βοηθάς πολύ!!!! Εγώ σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά εδώ και περίπου ένα χρόνο, γιατί ετοιμάζομαι ν΄ανέβω Μόναχο και πολύ σπάνια ρωτάω κάτι, αφού τα πάντα είναι κατατοπιστικότατα!!! Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας!

      Comment


        Where is the "LIKE" button?
        Οπως ειπε και μια αλλη ψυχη εδω μεσα
        Θαναση πιστευω ολα τα παιδια εδω θα θελαμε να μπορουμε να κανουμε "LIKE" σε ενα ποστ που διαβασαμε αλλα για το οποιο δεν εχουμε ή δε θελουμε να κανουμε σχολιο.
        Αυτο νομιζω οτι λειπει..
        Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

        Comment


          Originally posted by maria-8 View Post
          Where is the "LIKE" button?
          Οπως ειπε και μια αλλη ψυχη εδω μεσα
          Θαναση πιστευω ολα τα παιδια εδω θα θελαμε να μπορουμε να κανουμε "LIKE" σε ενα ποστ που διαβασαμε αλλα για το οποιο δεν εχουμε ή δε θελουμε να κανουμε σχολιο.
          Αυτο νομιζω οτι λειπει..
          μαράκι χαχαχα
          πάνω αριστερά αμα κοιτάξεις
          έχει like button

          φιλικά aussie

          Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

          Comment


            Ναι αλλα κανεις LIKE σε ολη τη σελιδα ,οχι σε ενα συγκεκριμενο σχολιο
            χαχαχα πολλα ζηταω ε?
            Ωσπου τέλος ένιωσα κι ας πα' να μ'έλεγαν τρελλό πως από ΄να τίποτα γίνεται ο Παράδεισος (Ελύτης)

            Comment


              Originally posted by maria-8 View Post
              Ναι αλλα κανεις LIKE σε ολη τη σελιδα ,οχι σε ενα συγκεκριμενο σχολιο
              χαχαχα πολλα ζηταω ε?
              LIKE
              Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

              Comment


                Διαβάζω το πατριωτάκι σχεδόν έναν χρόνο. Από όταν είχε γεννηθεί μέσα μου η ιδέα ότι με τα όσα συμβαίνουν στην Πατρίδα μου ίσως να χρειαστεί να ξενιτευτώ. Τυχαία λοιπόν έπεσα σε αυτό. Και άρχισε η ανάγνωση και η ανάγνωση, άρχισα να μαθαίνω πράγματα που μου ήταν άγνωστα. Πράγματα από την ζωή του κάθε ενός πατριώτη μας που στέναζε κάτω από το βάρος των αποφάσεων των Κυβερνώντων μας. Ακόμα και ιστορίες προσωπικές, τον αγώνα και την αγωνία του κάθε ένα που θέλει να ξεφύγει από την μίζερη πατρίδα του. Ενοιωσα την αναγκή και εγώ, τώρα που ωρίμασε πια η ώρα και θα αρχίσουν και τα δικά μου ωχ και βαχ στην ξενιτιά να πώ ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Θανάση που το ξεκίνησε και το διατηρεί μαζί πάντα με την βοήθεια των moderators αλλά και σημαντικών μελών σε """άπαιχτο επίπεδο""". Το Πατριωτάκι κατόρθωσε να με κάνει να νοιώθω ότι ξέρω προσωπικά πολλά από τα μέλη του λες και είμασταν χρόνια μαζί. Το Πατριωτάκι κατόρθωσε να με κάνει να νοιώθω ότι εκεί που θα πάω δεν θα είμαι μόνος αλλά θα έχω καποιους να με περιμένουν να πιούμε ένα καφέ μαζί!!
                ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΟ ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙ ΣΤΟ ΨΗΛΟ ΒΑΘΡΟ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΗ!!

                Comment


                  Λογικά μπορώ να το γράψω και εδώ. Μία πρόταση έχω να κάνω. Θα ήταν πιο εύχρηστο και εύκολο αν πατούσαμε την εικόνα στην πάνω μεριά να μας έβγαζε κατευθείαν στην αρχική, το θεωρώ καλύτερο από το να πατάμε το "Forum". Τι λέτε; :D
                  "Από το χρόνο δεν μπορούμε πουθενά να κρυφτούμε. Ο χρόνος παντού μας βρίσκει..."

                  Comment

                  Working...
                  X