Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eύρεση ατόμων γιά παρέα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Απο Κυριακη 22.3 ως Τριτη 24.3 θα ειμαι στο Darmstadt. Υπαρχει καποιο πατριωτακι για καφε;

    Comment


      bump

      Comment


        Πολυ καλη ιδεα!!

        Comment


          Για καφε κανεις Μοναχο; Και αποψε κιολας! Στειλτε πμ

          Comment


            Originally posted by DiD666 View Post
            Για καφε κανεις Μοναχο; Και αποψε κιολας! Στειλτε πμ
            Κατεβαίνω Μοναχο για δουλείες την Πέμπτη και λογικά θα κάτσω μέχρι Δευτέρα, πιθανότατα το ΣΚ να έχω έλευθερο χρόνο μετά το απόγευμα. Αν όχι για καφέ μία μπυρίτσα αν θέλει κανείς την πίνουμε .

            Comment


              επεσες κι εσυ στην περιπτωση. θα το κοιταξω ομως να τα πουμε.

              Comment


                Καλησπέρα παιδία
                Υπάρχει κανένας Έλληνας Ααχεν και γύρω περιοχή?

                Comment


                  Γεια σας παιδιά!Με λένε Πάνο κ μετακόμισα στο Ντόρτμουντ.Πρόσφατα έδωσα το Telc B2, αν χρειάζεται κανείς πληροφορίες ή υλικό θα χαρώ να βοηθήσω.Επίσης θα χαρώ να γνωρίσω άτομα με κοινά ενδιαφέροντα όπως ποδόσφαιρο,BVB,Ολυμπιακός

                  Comment


                    BVB,Ολυμπιακός.....δεν κολαει φιλε μου.. .......παντως αυτη τωρα ειναι η πιο ωραια εποχη...τα σπιτακια στην παλια αγορα τα wurst mit brotchen ονειρο......

                    Comment


                      Παναγιώτη θα κάναμε παρέα, γιατί και εγώ BVB και Ολυμπιακός είμαι, αλλά μένω στη Νυρεμβέργη

                      Comment


                        καλησπέρα στην ομάδα. Με λένε θοδωρή και μένω esslingen -stuttgart. Είναι κανένας εδώ τριγύρω και ψήνεται για καφέ η ποτό?

                        Comment


                          Εγω εχει 6 μηνες που ειμαι Καρλσρουη υπαρχει καποιος εδω κοντα?

                          Comment

                          Working...
                          X