Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΕΠΕΙΓΟΝ SOS.........

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΕΠΕΙΓΟΝ SOS.........

    Moυ ήρθε αυτή η κοινοποίηση και είπα να την ποστάρω εδω για όποιον γνωρίζει κάτι
    αν υπάρχει αλλού ανάλογο θέμα ας ματαφερθεί εγω που έψαξα δεν βρήκα κάποιο ανάλογο θέμα



    SOS .......................ΔΙΑΔΩΣΤ Ε ΤΟ Π Α Ν Τ Ο Υ.. 1 ΛΕΠΤΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ.... Υπάρχει ένα παλικάρι 28 ετών στον Ευαγγελισµό που χρειάζεται 40 φιάλες αίµα. Σοßαρό ατύχηµα µε µηχανή, έχουν πειραχτεί ζωτικά όργανα. Τα στοιχεία είναι: Μερισιώτης Βαγγέλης Ευαγγελισµός ΜΕΘ2 ώρες 8.30-14.00 και 15.00-19.00 Χρειάζεται να κάνει µεταµόσχευση συκωτιού πρέπει να ßρούµε αίµα αποκλειστικά οµάδας 'Ο αρνητικό'. Εάν µπορείτε ανακοινώστε το διότι έχει ζωή µία µε δύο εßδοµάδες. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ. ΤΗΛ-ΦΑΞ :26210-35638 ΚΙΝ: 6944 434 559 6944 434 559 ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ Π Α Ν Τ Ο Υ.. 1 ΛΕΠΤΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ


    Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

    #2
    Originally posted by Aussie View Post
    Moυ ήρθε αυτή η κοινοποίηση και είπα να την ποστάρω εδω για όποιον γνωρίζει κάτι
    αν υπάρχει αλλού ανάλογο θέμα ας ματαφερθεί εγω που έψαξα δεν βρήκα κάποιο ανάλογο θέμα



    SOS .......................ΔΙΑΔΩΣΤ Ε ΤΟ Π Α Ν Τ Ο Υ.. 1 ΛΕΠΤΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ.... Υπάρχει ένα παλικάρι 28 ετών στον Ευαγγελισµό που χρειάζεται 40 φιάλες αίµα. Σοßαρό ατύχηµα µε µηχανή, έχουν πειραχτεί ζωτικά όργανα. Τα στοιχεία είναι: Μερισιώτης Βαγγέλης Ευαγγελισµός ΜΕΘ2 ώρες 8.30-14.00 και 15.00-19.00 Χρειάζεται να κάνει µεταµόσχευση συκωτιού πρέπει να ßρούµε αίµα αποκλειστικά οµάδας 'Ο αρνητικό'. Εάν µπορείτε ανακοινώστε το διότι έχει ζωή µία µε δύο εßδοµάδες. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ. ΤΗΛ-ΦΑΞ :26210-35638 ΚΙΝ: 6944 434 559 6944 434 559 ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ Π Α Ν Τ Ο Υ.. 1 ΛΕΠΤΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ


    όχι άλλο κάρβουνο !

    αυτος ο μερισιωτης, πεθαινει κοντα 10 χρονια !
    Μουφα, aussie !
    Google it and you will be surprised!
    Θανάσης.
    Θα ποστάρει και η σύζυγος, οπότε μην βαράτε....

    Comment


      #3
      Originally posted by Skourentzos View Post
      όχι άλλο κάρβουνο !

      αυτος ο μερισιωτης, πεθαινει κοντα 10 χρονια !
      Μουφα, aussie !
      Google it and you will be surprised!
      για να μην ψαχνεστε,,,ριξτε μια ματια σε μερικα σπαμ-μειλ κλπ που καθε τρεις και λιγο σας στελνουνε:
      να εδω ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ: Τα ψεύτικα e-mails που κυκλοφορούν συνεχώς.... εχει αρκετα απο αυτα

      Comment


        #4
        Παιδιά οκ συγνώμη δεν το ήξερα
        ας σβήσουν οι υπεύθυνοι τα μνμ
        και εμένα μου έστειλαν το συγκεκριμένο μνμ
        και νόμιζα ο,τι ήταν σημερινό

        Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

        Comment


          #5
          Originally posted by Aussie View Post
          Moυ ήρθε αυτή η κοινοποίηση και είπα να την ποστάρω εδω για όποιον γνωρίζει κάτι
          αν υπάρχει αλλού ανάλογο θέμα ας ματαφερθεί εγω που έψαξα δεν βρήκα κάποιο ανάλογο θέμα



          SOS .......................ΔΙΑΔΩΣΤ Ε ΤΟ Π Α Ν Τ Ο Υ.. 1 ΛΕΠΤΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ.... Υπάρχει ένα παλικάρι 28 ετών στον Ευαγγελισµό που χρειάζεται 40 φιάλες αίµα. Σοßαρό ατύχηµα µε µηχανή, έχουν πειραχτεί ζωτικά όργανα. Τα στοιχεία είναι: Μερισιώτης Βαγγέλης Ευαγγελισµός ΜΕΘ2 ώρες 8.30-14.00 και 15.00-19.00 Χρειάζεται να κάνει µεταµόσχευση συκωτιού πρέπει να ßρούµε αίµα αποκλειστικά οµάδας 'Ο αρνητικό'. Εάν µπορείτε ανακοινώστε το διότι έχει ζωή µία µε δύο εßδοµάδες. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ. ΤΗΛ-ΦΑΞ :26210-35638 ΚΙΝ: 6944 434 559 6944 434 559 ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ Π Α Ν Τ Ο Υ.. 1 ΛΕΠΤΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ


          Αυτη την ανακοινωση,την ειδα πριν δυο χρόνια περιπου στο fb,και τότε ακόμα,κάποιος ειχε πει οτι ηταν φαρσα.Ακομα κι αν υπηρχε ο ασθενης,σιγουρα δεν υπηρχε ως αρμοδιος ο κυριος που δωσανε το κινητο του,με αποτελεσμα,ο ανθρωπος να αγανακτησει και να αλλαξει κινητο.Αυτα που γραφω μου τα ειχε γραψει φίλος οταν πήγα τοτε και το κοινοποιησα.Αληθεια,ψέμμα άγνωστον.Το σιγουρο ειναι οτι ειναι τα ιδια ονοματα με του τότε.

          Comment


            #6
            locked !

            Comment

            Working...
            X