Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Χαράτσι" σε όλους τους κατοίκους του εξωτερικού

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    "Χαράτσι" σε όλους τους κατοίκους του εξωτερικού

    Χαράτσι σε όλους τους κατοίκους του εξωτερικού | φορολογικα , ερευνες | Ημερησία
    ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

    #2
    Σε τι νόμισμα τα θέλουν???
    Παίρνουν επιταγές ή μόνο cash?
    Credit cards?
    Μπορώ να στείλω και περισσότερα από όσα θα ζητάνε?
    Please ενημερώστε με....αγωνιώ.......!!!

    Comment


      #3
      Originally posted by australian View Post
      Σε τι νόμισμα τα θέλουν???
      Παίρνουν επιταγές ή μόνο cash?
      Credit cards?
      Μπορώ να στείλω και περισσότερα από όσα θα ζητάνε?
      Please ενημερώστε με....αγωνιώ.......!!!
      χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
      ΤΗΙΝΚ....It's not illegal ....YET!!!

      Comment


        #4
        Originally posted by australian View Post
        Σε τι νόμισμα τα θέλουν???
        Παίρνουν επιταγές ή μόνο cash?
        Credit cards?
        Μπορώ να στείλω και περισσότερα από όσα θα ζητάνε?
        Please ενημερώστε με....αγωνιώ.......!!!

        Comment


          #5
          Originally posted by australian View Post
          Σε τι νόμισμα τα θέλουν???
          Παίρνουν επιταγές ή μόνο cash?
          Credit cards?
          Μπορώ να στείλω και περισσότερα από όσα θα ζητάνε?
          Please ενημερώστε με....αγωνιώ.......!!!

          ( Ευτυχώς που υπάρχει και χιούμορ και γελάμε λιγάκι μέσα στη μαυρίλα μας. )

          Comment


            #6
            Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
            Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

            Comment


              #7
              "Χαράτσι" στα τζάκια και στις σόμπες βλέπω,,,διαβάστε και θα καταλάβετε....

              NewsIt.gr: Ελλάδα | Μαύρη τρύπα 400 εκατ ευρώ στα κρατικά ταμεία από την πτώση της κατανάλωσης του πετρελαίου

              nonews-NEWS: Θα μας ζητήσουν να σβήσουμε και τα τζάκια!...

              Comment


                #8
                nai kalla

                xaxaxa sigoura...

                Comment


                  #9
                  Να και οι γιατροί......

                  enikos.gr - Κοινωνία: Κίνδυνοι από την αιθαλομίχλη

                  Comment


                    #10

                    Το εσωτερικό γι'αυτούς είναι μόνο η Βουλή...!!!
                    Εγώ θα τους γράψω όλα τα σπίτια που έχω....!!!
                    Τι λεφτά...???
                    Τι σπίτια...???
                    Ούτως ή άλλος από μένα τα ίδια θα πάρουν...!!! Δηλ.: @@@@@@@
                    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by jimathens View Post

                      Το εσωτερικό γι'αυτούς είναι μόνο η Βουλή...!!!
                      Εγώ θα τους γράψω όλα τα σπίτια που έχω....!!!
                      Τι λεφτά...???
                      Τι σπίτια...???
                      Ούτως ή άλλος από μένα τα ίδια θα πάρουν...!!! Δηλ.: @@@@@@@
                      αχαχαχχαχα Τζιμ απο οτι καταλαβα(δεν καταλαβαινω κ πολλα ) αμα εχεις ακινητα στο ονομα σου κινδυνευεις να φορολογηθεις! Εγω παροτι δεν εχω στο ονομα μου θελω να βαλω το ΑΦΜ μου σε αυτη των κατοικων εξωτερικου αλλα αποσο καταλαβα πρεπει να αφησουμε καποιον πληρεξουσιο κ να κανει τη μανουρα δουλεια!!!!!!!!!πφφφφφφφφφφφ
                      Ασε δε νομιζω αφου ειμαι ανεργη κ φορολογικη δηλωση 0 μαλλον δεν κανω τιποτε!
                      “Nothing is forever”

                      Comment


                        #12
                        Μην γελάς

                        Μην γελάς, στη ΝΖ απαγόρεψαν την χρήση των τζακιών και σομπών ξύλου, με νόμο. Μόνον στο Christchurch, δώσανε μια παράταση ενός χρόνου, μετά το σεισμό του Φεβρουαρίου 2011. Οπουδήποτε αλλού (εκτός από την West Coast που κάποια χωριά έχουν το δικαίωμα να καίνε κάρβουνο) έχει απαγορευτεί.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by Artanis71 View Post
                          Μην γελάς, στη ΝΖ απαγόρεψαν την χρήση των τζακιών και σομπών ξύλου, με νόμο. Μόνον στο Christchurch, δώσανε μια παράταση ενός χρόνου, μετά το σεισμό του Φεβρουαρίου 2011. Οπουδήποτε αλλού (εκτός από την West Coast που κάποια χωριά έχουν το δικαίωμα να καίνε κάρβουνο) έχει απαγορευτεί.
                          Και τι θέλεις να κάνουμε τώρα ? Να βάλουμε τα κλάματα ???


                          υ.γ. Αλήθεια... δεν μπορώ να σε καταλάβω... όπως κ πολλούς-ες άλλους-ες εδώ μέσα...!!!
                          Από τις 03-01-13 που ήταν το τελευταίο ποστ, το δικό σου που κολλάει σήμερα κ ειδικά με τέτοιο θέμα...???
                          Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                          Comment


                            #14
                            Λυπάμαι, δεν ήξερα οτι έχετε συγκεκριμένες προθεσμίες συζήτησης των θεμάτων...Εξάλλου τα σχόλια ήταν ανοιχτά! Δεν με πειράζει, και πολύ ασχολήθηκα, τελικά...Καλή τύχη σου εύχομαι!

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by Artanis71 View Post
                              Λυπάμαι, δεν ήξερα οτι έχετε συγκεκριμένες προθεσμίες συζήτησης των θεμάτων...Εξάλλου τα σχόλια ήταν ανοιχτά! Δεν με πειράζει, και πολύ ασχολήθηκα, τελικά...Καλή τύχη σου εύχομαι!
                              Το καυστικό σχόλιο ήταν για τον τίτλο που έβαλες: (Μη γελάς)...
                              Στην Ελλάδα είμαστε κ απαγορεύεται ?

                              Τώρα όσο για το θέμα καλό θα ήταν να το γράψεις εκεί που λέει: (ειδήσεις για την Αυστραλία που μπορεί να ενδιαφέρουν).
                              Αλλά αν κ παλιό μέλος δεν σε ενδιαφέρει να μπεις στο κόπο να το ψάξεις κ γράφεις όπου να'ναι κ αφήνεις τους άλλους να κάνουν αυτό που θα μπορούσες τόσο απλά να κάνεις εσύ.

                              Τα σχολεία τι ρόλο παίζουν αν είναι ανοιχτά ή κλειστά ? Αγοράζουν Κάρβουνο ?

                              Αν κάνω λάθος... Συγγνώμη...!!! Μεγάλα παιδιά είμαστε...!!!
                              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                              Comment

                              Working...
                              X