Announcement

Collapse
No announcement yet.

δεν αντεχω αλλο εδω ΒΟΗΘΕΙΑ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    δεν αντεχω αλλο εδω ΒΟΗΘΕΙΑ

    1001101101

    #2
    δεν αντεχω αλλο εδω ΒΟΗΘΕΙΑ

    100110111011

    Comment


      #3
      Αγαπητέ φίλε koass το ξέρω είναι η αγανάκτηση της ηλικίας, η απόγνωση που σε φέρνουν μέσα σε αυτήν την καθημερινή τρέλα της Ελλάδας, η παρορμητικότητα επίσης της ηλικίας. Εγώ δεν είμαι ικανός να σε συμβουλέψω ούτε να σου δώσω εργασία, ούτε να σου πώ "αυτό" θα κάνεις για το μέλλον σου. Θέλω μόνο σαν λίγο μεγαλύτερος να σου υπενθυμίσω ότι η ΥΓΕΙΑ και οι ΑΝΘΡΩΠΟΙ μας είναι το σημαντικότερο αγαθό που έχουμε. Η φτώχια παλεύεται και ίσως ξεπεραστεί μετά απο ένα διάστημα. Δεν θυμάμαι κανέναν απο τους δικούς μου να έζησε πλούσια. Και όμως γίναν σωστοί άνθρωποι και κατάφεραν να κάνουν σωστές οικογένειες. Θυμάμαι τον πατέρα μου να μου λέει ότι ζούσαν σε ένα δωμάτιο με τους γονείς του και τα 5 αδέρφια και στο καθημερινό φαί που ήταν όσπρια ψάχνανε μέσα στο πιάτο μπάς και βρούν κανένα φασόλι γιατί η γιαγιά μου η μακαρίτισα έριχνε μια χουφτα για 7 άτομα. Αυτά είχε να βάλει. Προσπάθησε να δείς την ζωή πιο αισιοδοξα και όλα θα πάνε καλά γιατί είσαι 18 χρονών παιδί.

      It’s simple. When someone does something nice for you, you pay it forward and do an act of kindness for someone else.

      Comment


        #4
        Καλως ήρθες στ φορουμ koass...ενα μικρό λιθαράκι που μπορεί να σε βοηθήσει αρχικά ειναι το θέμα εξοικίωσης με τ γλώσσα...Livemocha - Languages...ειναι δωρεάν...και εχει πολλές γλώσσες...διαλέγεις και παίρνεις...πρώτα επικεντρώσου στο θέμα της γλώσσας....εχω γνωστή που κάπως έτσι έφυγε για Ολλανδία....και αυτό που μασ μεταφέρει τώρα είναι πως χρειάζεται όρεξη για δουλειά και όλα ερχονται....σκέψου θετικά και ό,τι και αν κάνεισ να τ κάνεις με επιμονή και υπομονή...

        Comment

        Working...
        X