Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μόνιμη Διεύθυνση κατοικίας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Μόνιμη Διεύθυνση κατοικίας

    Καλησπέρα,

    ξέρει κανείς ποιος είναι ο γρηγορότερος και οικονομικότερος τρόπος για να αποκτήσει κάποιος πιστοποιητικό με μόνιμη διεύθυνση κατοικίας στο εξωτερικό;

    #2
    Υποθέτω ότι δεν έχεις πάρει ακόμα καμία απάντηση γιατί κανένας δεν κατάλαβε τι ακριβώς εννοείς!
    A journey of a thousand miles begins with a single step.

    Comment


      #3
      Έχεις δίκιο φίλε μου.
      Θα πω ανοιχτά τι θέλω.
      Συνεργαζόμουν με μία εταιρία από το 2006, η οποία έχει φύγει πλέον από Ελλάδα εδώ και λίγους μήνες.
      Για να συνεχίσω να συνεργάζομαι μαζί τους (οι οποίοι είναι μονοπώλιο στον τομέα τους) πρέπει να τους στείλω αποδεικτικό ότι μένω εξωτερικό, δηλαδή κάποιον λογαριασμό από ΔΕΚΟ, κοινής ωφέλειας, κλπ ή κάποιο statement Τράπεζας.
      Υπάρχει κάποιος γρήγορος και φθηνός τρόπος;
      (Η κίνηση μου είναι εντελώς αθώα, τίποτα πονηρό ή περίεργο δεν υπάρχει, για να προτρέξω μην πάει ο νους σας...κανενός απολύτως τα συμφέροντα δε θίγονται...)

      ευχαριστώ

      Comment


        #4
        Η διεύθυνση θα πρέπει να είναι εκτός Ελλάδας και ας είναι σε οποιαδήποτε χώρα? Ή πρέπει να είναι σε συγκεκριμένη χώρα πχ έδρα τους? Αν ζητούν μόνο εκτός Ελλάδας μου ακούγετε λίγο περίεργο. Για Αμερική υπάρχει λύση. Εδώ και εδώ. Επίσης με λίγο ψάξιμο θα βρείς και στην Ευρώπη (Γερμανία,Αυστρία και αλλού) Virtual Offices.
        A journey of a thousand miles begins with a single step.

        Comment

        Working...
        X