Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευχαριστίες προς του δημιουργούς και διαχειριστές του site

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Ευχαριστίες προς του δημιουργούς και διαχειριστές του site

    Άνοιξα αυτό το θέμα γιατί τα τελευταία χρόνια εμείς οι Έλληνες έχουμε κατηγορηθεί για πολλά πράγματα.

    Κανείς όμως δεν μπορεί να πει πως είμαστε αγνώμονες, έτσι θέλω να ευχαριστήσω όλους αυτούς που ασχολούνται με αυτό το site μολονότι όλοι το κάνουμε αυτό με τα προσωπικά post που κάνουμε, νομίζω όμως πως τους αξίζει ένα ποιο επίσημο ευχαριστώ. Ένα μεγάλο μπράβο φυσικά αξίζει και σε όλους όσους γράφουν σε αυτό το site.


    Εύχομαι σε όλα τα πατριωτάκια καλή επιτυχία σε όλα όσα κάνουν.
    Αν τα όνειρα σου δεν πραγματοποιούνται μην απογοήτευσε, άλλαξε όνειρα είναι δωρεάν.

    #2
    Κι από μένα ένα μεγάλο ευχαριστώ. Έχω βρει πολλές χρήσιμες πληροφορίες και πολλές φορές που μου έχει πέσει το ηθικό έχω πάρει κουράγιο διαβάζοντας αυτές τις σελίδες.

    Comment


      #3
      Γενικα η σταση μας σε σχεση με τη μεταναστευση βγαζει εναν αλλο εαυτο στην μιζερη συμπεριφορα μας.

      Υπαρχει αρκετη υποστηριξη, αμοιβαια βοηθεια και αλληλοσεβασμος. Πανω απ'ολα και περα απο πληροφοριες, βιζες, χωρες το πατριωτακι υπηρξε για μενα τοπος συναντησης με ανθρωπους που αντιμετωπιζουν τα ιδια προβληματα και στηριζουν ο ενας τον αλλο

      Και ας ηταν οι περισσοτεροι "Αυστραλοι"
      “Experience is a brutal teacher, but you learn. My God, do you learn.” C.S Lewis

      Comment


        #4
        Εξαιρετικά μεγάλα και πολλά ευχαριστώ και από την μεριά μου. Έλαβα τεράστια βοήθεια, όπως πολύ άλλοι πριν από εμένα.
        Ει ο Θεός μεθ' ημών, ουδείς καθ' ημών.
        https://pablitogreco.com

        Comment

        Working...
        X