Announcement

Collapse
No announcement yet.

Που μπορω να στείλω βιογραφικά για να μου γίνει πρόσκληση απο εργοδότη

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Που μπορω να στείλω βιογραφικά για να μου γίνει πρόσκληση απο εργοδότη

    Καλησπέρα σε όλους και όλες
    Ονομάζομαι Ηλίας και είμαι αρκετά χρόνια (20) επαγγελματίας ηχολήπτης ραδιοφώνου . Μετα απο τόσα χρόνια λοιπόν η λύση του εξωτερικού ειναι παρά μα παρά πολυ κοντα. Το πρόβλημα ειναι πως δεν έχω κανένα στο εξωτερικό και η μόνη πιθανότητα μετανάστευσης μπορει να προκύψει μετα απο πρόσκληση εργοδότη . Υπάρχει περίπτωση να γνωρίζει κανεις διεύθυνσεις όπου μπορω να καταθέσω βιογραφικό , έτσι ώστε να υπάρχει πιθανότητα να προκύψει μια πρόσκληση ; Σας ευχαριστω πολυ . Οι σκέψεις μου αφορούν Καναδά , Αυστραλία και Αμερική , χωρις αυτό βέβαια να σημαίνει ότι δεν είμαι ανοιχτός σε προτάσεις με μεγαλύτερη εμπειρία στο θέμα . Σας ευχαριστω εκ των προτέρων .

    #2
    Καλησπέρα bebe. Γατί δε το ψάχνεις για Ευρώπη?
    Πιστεύω θα σου είναι πιο εύκολο. Στις χώρες που ανέφερες θες βίζα για παραμονή και εργασία και από όσο έχω ψάξει δύσκολα τις δίνουν. Δε το λέω για να σε αποθαρρυνω απλά για να σε κάνω να ψαχτεις καλύτερα.

    Comment


      #3
      καλησπερα
      Εχεις κατι κατα νου ?
      Τι προτεινεις?

      Comment


        #4
        Συγκεκριμένα για το επάγγελμα σου δε μπορώ να βοηθήσω. Σίγουρα θα βρεθεί κάποιος εδώ να βοηθήσει.
        Όσον αφορά το θέμα μετανάστευσης όμως, ως ευρωπαίος πολίτης δε χρειάζεσαι κανένα εργοδότη για πρόσκληση κτλ. Καλή τύχη σε ότι κανείς.

        Comment


          #5
          Να σαι καλα χίλια ευχαριστω

          Comment

          Working...
          X