Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ WORKING HOLIDAY, ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ WORKING HOLIDAY, ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ

    Εάν κάποιος γνωρίζει αυτό το πρόγραμμα, θα ήθελα να με ενημερώσει για το πώς θα συμπληρώσω την αίτηση και ότι άλλο συνεπάγεται στην πορεία βάση αυτού.

    #2
    Γεια σου και παλι Μακη(σου εγραψα στο chat). Πρωτα απ'ολα η ερωτηση σου θα πρεπει να γινει μεσα στο θεμα που εχει ηδη ανοιξει για το IEC και οχι σε ξεχωριστο. Αλλα αυτο ειναι κατι που θα το λυσουν οι διαχειριστες.

    Στο θεμα μας τωρα, εχοντας αρκετη εμπειρια στο IEC και στο φορουμ σου λεω απο τωρα οτι η ερωτηση σου ειναι πολυ γενικη και κανενας δεν προκειται να ασχοληθει.

    Ειμαι σιγουρος οτι δεν ειναι ο σκοπος σου να κανει καποιος τα παντα που αφορουν την αιτηση για σενα, αλλα θα πρεπει να γινεις πιο συγκεκριμενος.

    Θα σου προτεινα να διαβασεις το θεμα του IEC και να επιστρεψεις με τυχον αποριες, αν και αυτα τα δυο χρονια εχουν απαντηθει σχεδον τα παντα.

    Καλη τυχη!
    “Experience is a brutal teacher, but you learn. My God, do you learn.” C.S Lewis

    Comment


      #3
      Ναι έχεις δίκιο, δεν είχα ιδέα ότι ονομάζεται IEC το πρόγραμμα, έχω ενημερώσει το site για την διαγραφή του forum που δημιούργησα, ασφαλώς θα διαβάσω να έχω καλύτερη εικόνα για όλο το πρόγραμμα, ευχαριστώ πολύ, πλέον οι ερωτήσεις μου θα είναι στο συγκεκριμένο forum που πρέπει.

      Comment

      Working...
      X