Announcement

Collapse
No announcement yet.

Θέσεις εργασίας στο Β. Λονδίνο για ηλεκτροσυγγολυτή

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Θέσεις εργασίας στο Β. Λονδίνο για ηλεκτροσυγγολυτή

    Καλησπέρα!

    Θέσεις εργασίας στο Β.Λονδίνο για :

    1) Ηλεκτροσυγγολυτή με εμπειρία TIG σε INOX (stainless steel)
    2) Sheet metal worker (λαμαρινάς) με πολύ καλή γνώση σε στράντζα και ψαλίδι
    3) Εργάτη γενικών καθηκόντων.

    Η εταιρεία στην οποία εργάζομαι στα πλαίσια αναδιοργάνωσης που βρίσκεται σε εξέλιξη αναζητά νέους για να στελεχώσουν το έμψυχο δυναμικό της. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να μου στείλουν βιογραφικό στο inbox.

    Ευχαριστώ
    Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

    #2
    Φίλε μου καλησπέρα,
    σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ανέβω Αγγλία για να συνεχίσω την ζωή μου, είμαι ηλεκτροσυγκολλητής εδώ και πολλά χρόνια, ως επί το πλείστον δούλευα mig και ηλεκτρόδιο σε μαύρο χάλυβα, τον τελευταίο χρόνο δουλεύω σε εργοστάσιο που ασχολείται και με ανοξείδωτα κι έχω μια μικρή εμπειρία κι από tig και πιστεύω πως με συνεχόμενη ενασχόληση θα αποκτήσω την άνεση που έχω και στα άλλα είδη κολλήσεων.
    Θα ήθελα αν σου είναι εύκολο να μου παρουσιάσεις πως είναι πραγματικά η κατάσταση στον τομέα εργασίας που από ότι καταλαβαίνω κι εσύ βρίσκεσαι, πόσο εύκολο ή δύσκολο είναι να κάνω μια αρχή στον χώρο και που κυμαίνεται το μισθολογικό από μια απλή θέση εργάτη αρχικά και στην πορεία σαν μάστορας κτλ...
    Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.

    Comment


      #3
      Ονομαζομαι Καλογιαννης Ηλιας . Ημουν ελευθερος επαγγελματιας ειχα συνεργειο με 7 εργατες και μονταριζα μεταλικα και κατασκευαζα διαφορα μεταλικα οπως τεποζιτα για πετρελαιο σωληνωσεις για βιολογικους εχω κανει τοποθετησει πανελς εχω δουλεψει σε κατασκευες πισινας ημουν μαστορας και στην τοποθετησει λαινερ για πισινες .ΤΗΛ.επικοινωνιας +306982507656

      Comment


        #4
        Παρακαλώ πολύ να διαβάζετε τα μηνύματα που ανεβαίνουν στο θέμα. Κατευθείαν βιογραφικό στο ίνμποξ μου στην αγγλική γλώσσα. Την ερχόμενη εβδομάδα μάλλον θα έχουμε επιλογή οπότε όποιος ενδιαφέρεται θα πρέπει να βιαστεί! Σας ευχαριστώ για την κατανόηση!
        Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

        Comment

        Working...
        X