Announcement

Collapse
No announcement yet.

Φροντιστές στην Αγγλία...Ξέρει κανεις κάτι;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    τι χαρτια θα εχεις μαζι σου?

    Comment


      #32
      Έχω τα πάντα απο χαρτιά έτιμα ,γιατί ?

      Comment


        #33
        ρωταω αν ξερεις τι χρειαζεται για να πας αγγλια και τι θα σου ζητησουν απο χαρτια για να δουλεψεις σε αυτον τον τομεα

        Comment


          #34
          Βιογραφικο δυο συστατικες ,ποινικο μητρωο ,ταυτοτιτα ή διαβατιριο και πιστοποιητικο γεννησης εσυ θα δουλεψεις στον ιδιο τομεα?

          Comment


            #35
            για αρχη ναι,δεν ξερω ομως ποσο ευκολο θα ειναι να βρεις δουλεια,και τι χρηματα θα παιρνεις..

            Comment


              #36
              εσυ εχεις βρει δουλειά?

              Comment


                #37
                οχι..ειχα στειλει καποια βιογραφικα,και μου απαντησαν για καποια βασικα αλλα θα αργησω να φυγω...για μετα το καλοκαιρι το κοβω,θελω να μαζεψω καποια χρηματα,μην παω και σε 2 μηνες ξαναγυρισω πισω..

                Comment


                  #38
                  εχεις ψαξει σε γραφειο εργασιας απο εδω να βρεις τιποτα? εχω την εντιπωση οτι υπαρχουν καλα γραφεια (νομιμα) που ασχολουντε με αυτον τον τομεα πχ Γηροκομοι Νοσοκομοι κλπ και σου βρησκουν αν θελεις να φυγεις αμεσα

                  Comment


                    #39
                    υπαρχουν τετοια γραφεια, αλλα για να κανεις ενα τετοιο βημα πρεπει να εισαι προσεχτικος,δεν ξερω αν μπορουν να σε κανονισουν απο εδω και να πας κατευθειαν για δουλεια απο την πρωτη βδομαδα,ισως και να γινεται..κοιτα εδω Care Homes & Nursing Homes UK – Care Home & Nursing Home UK Guide εχει και γραφεια αλλα και τα γηροκομεια που μπορεις να στειλεις κατευθειαν σε αυτους...

                    Comment


                      #40
                      Job Search - Caremark

                      Comment


                        #41
                        ελπίζω οτι κάτι θα βρεθεί εστω και ότι να΄νε για αρχή δεν με νιάζει αρκεί να μπω στο παιχνίδι ..

                        Comment


                          #42
                          καλημερα και χρονια πολλα..

                          kimjon τι εγινε πηγες αγγλια? αν ναι ,τι εκανες με διαμονη και χαρτια?

                          Comment


                            #43
                            Φροντιστης στην Αγγλια

                            Καλησπερα. Παρακολουθω εδω και καιρο το Πατριωτακι. Καμαρωνω ολους εσας που καταφερατε και φυγατε. Εγω το παλευω καιρο τωρα. Ομως ηρθε πιστευω η ωρα. Σαν φροντιστης εχω στην Αθηνα εμπειρια. Σε σπιτι. Εχω διπλωμα απο εναν εκπαιδευτικο οργανισμο της Ιρλανδια με online μαθηματα. Συμφωνα με το site τους εχει ισχη και στην Αγγλια. Σκεφτομαι για Manchester. Αφηνω οικογενεια πισω που καποια στιγμη θα πρεπει να ερθουν. Καμια συμβουλη κανεις; Δουλεια δεν εχω βρει απο εδω. Σκεφτομαι πως ειναι καλυτερα απο κοντα. Ευχαριστω και καλη δυναμη σε ολους. Α...ετων 38!!! Για ατχη κανω τα παντα!!!

                            Comment


                              #44
                              αυτο το site νομιζω οτι ειναι μονο για αυτους που κατοικουν κιολας στην Αγγλια

                              Comment


                                #45
                                αυτο το site νομιζω οτι ειναι μονο για αυτους που κατοικουν κιολας στην Αγγλια εγω ειμαι ακομα Ελλαδα
                                Originally posted by chrisine View Post

                                Comment

                                Working...
                                X