Announcement

Collapse
No announcement yet.

καλησπερα παιδια!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    καλησπερα παιδια!!!!!

    ειμαι η αννα κ δεν ξερω αν ειμαι καλα....!!οπως οι περισσοτεροι ετσι κ εγω φευγω την τεταρτη για Γερμανια.....!!!

    #2
    Άννα να σου πάνε όλα καλά...έχεις κάνει κάποια προεργασία,σε περιμένουν εκεί?
    Θα φύγω από'δω.

    Comment


      #3
      Αγαπητή φίλη Άννα εύχομαι να σου πάνε όλα καλά αφού έχεις πάρει την απόφαση. Τώρα το ότι δε ξέρεις αν είσαι καλά είναι ένα θέμα. Ελπίζω να τα βάλεις σε τάξη και να αισθανθείς καλύτερα. Να υποθέσω ότι έχεις μελετήσει καλά το πατριωτάκι ,γιατί αν δε το ‘χεις κάνει σε συμβουλεύω να το διαβάσεις για να βοηθηθείς στην νέα αρχή που κάνεις. Δες αισιόδοξα και με δύναμη το νέο σου ξεκίνημα πρώτα από όλα.

      Καλή αρχή και
      Καλή επιτυχία

      Comment


        #4
        Καλημερα αγαπητε φιλε hoping ναι μελετησα αρκετα θα ελεγα το πατριωτακι κ ειναι αναμεικτα τα συναισθηματα!!ειμαι πολυ αισιοδοξη κ πιστευω οτι ολα θα πανε καλα.μου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!αλλα κ σε ολους εδω στο φορουμ!θα σας γραφω τα νεα μου απο τεταρτη κ μετα.....

        Comment


          #5
          Originally posted by asotos View Post
          Άννα να σου πάνε όλα καλά...έχεις κάνει κάποια προεργασία,σε περιμένουν εκεί?
          καλημερα ευχαριστω!!με περιμενουν εκει τωρα το τι με περιμενει δεν γνωριζω....!!!!

          Comment


            #6
            θα σας γραφω τα νεα μου απο τεταρτη κ μετα.....
            Μη ξεχνάς..... να ενημερώνεις και να ενημερώνεσαι .............

            Καλό ταξίδι !!!

            Σου εύχομαι τα καλύτερα !!!

            Comment


              #7
              Μακαρι ολα να πανε καλα,καλο κουραγιο...

              Comment


                #8
                καλησπέρα Αννα ....για πες μας τελικα πως είναι τα πραγματα εκει

                Comment

                Working...
                X