Announcement

Collapse
No announcement yet.

Γεια σας, με λενε Ηλια

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Γεια σας, με λενε Ηλια

    Γεια σας, με λενε Ηλια. Ειμαι 21 χρονων απο τα Μεγαρα, σπουδαζω στην Φλωρινα Τεχνολογος Γεωπονος Ζωικης Παραγωγης και ειμαι στο 2ο ετος... Εχω ριξει τρελο διαβασμα στο φορουμ για μετανασταυση στο εξωτερικο και ειδικοτερα για τις Σκανδιναβικες χωρες -Σουηδια, Φιλανδια, Νορβηγια - αρχικα ηθελα να μετακομησω εκει (λατρης του κρυου!!!) αφου τελιωσω την σχολη αλλα τωρα σκευτομαι να κανω πρωτα το μεταπτυχιακο μου εκει για να δω πως ειναι και να βρω καποια εργασια πανω στον ζωικο τομεα.
    Αυτααα... :D

    #2
    Originally posted by ΗλιαςΣ View Post
    Γεια σας, με λενε Ηλια. Ειμαι 21 χρονων απο τα Μεγαρα, σπουδαζω στην Φλωρινα Τεχνολογος Γεωπονος Ζωικης Παραγωγης και ειμαι στο 2ο ετος... Εχω ριξει τρελο διαβασμα στο φορουμ για μετανασταυση στο εξωτερικο και ειδικοτερα για τις Σκανδιναβικες χωρες -Σουηδια, Φιλανδια, Νορβηγια - αρχικα ηθελα να μετακομησω εκει (λατρης του κρυου!!!) αφου τελιωσω την σχολη αλλα τωρα σκευτομαι να κανω πρωτα το μεταπτυχιακο μου εκει για να δω πως ειναι και να βρω καποια εργασια πανω στον ζωικο τομεα.
    Αυτααα... :D
    Καλος ηρθες Ηλια πολυ καλη η σκεψη σου για Νορβηγια, ψαξε μονο αν εχει δουλειες πανω στο επαγγελμα σου, καλη τυχη σου ευχομαι....!!!!

    Comment


      #3
      Ευχαριστω πολυ... εχω τσεκαρει μερικες πανω στα μικρα μυρυκαστικα που εχουν κενες θεσεις. Ελπιζω να βρω οταν τελιωσω με τις σπουδες. Παντως παραμενω αισιοδοξος.

      Comment

      Working...
      X