Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΝΟΡΒΗΓΙΑ 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΝΟΡΒΗΓΙΑ 2016

    Καλησπερα παιδια εγω ειμαι η λιζα.νεα στο φορουμ
    Με τον αντρα μου σκεφτομαστε να μεταναστευσουμε σοβαρα και σκεφτομαστε η νορβηγια η γερμανια μια απο τις δυο χωρες.παρακολουθω ολα τα σχολια και τα τοπικ για τις χωρες αυτες εδω ειμαι πληρως ενημερωμενη απλα το θεμα ειναι οτι ειναι απο το 2011 εως 2014 και δεν εχω δει κατι πιο καινουργιο δυστυχως..στο θεμα μου τωρα εγω ειμαι ελληνιδα αλλα ο αντρας μου απο αλβανια φυσικα πολλα χρονια εδω αλλα διχως ελληνικη ταυτοτητα εγω ειμαι κομμωτρια εκεινος χειριστης βαρεων μηχανηματων με διπλωμα και εμπειρια στο χωρο 12 χρονια.να γινω πιο συγκεκριμενη ομως ειναι πιο πιθανο εκεινος να βρει δουλεια γιατι απο οτι βλεπω εχει πολλη ζητηση αλλα με τα χαρτια του μηπως ξερετε τι γινετε με το διαβατηριο του??μπορει να δουκεψει??συγνωμη κιολας αλλα ειναι αναγκη να μαθω εστω κατι ευχαριστω παιδια!!! Ελπιζω καποιος να βοηθησει

    #2
    Και να προσθεσω εαν υπαρχει καποιος καποια απο αλβανια που να ξερει?? Γιατι η δικη σαςεμπειρια θα ειναι απο πρωτο χερι ευχαριστωωωωω

    Comment


      #3
      Γεια σου Λιζα καλος ηρθες και εσυ στη παρεα μας. Εγω δεν ξερω πολλα απο Νορβηγια η Γερμανια να σου πω. Οσο για τα χαρτια εφοσον ειστε παντρεμενοι νομιμα δεν υπαρχει προβλημα (εφοσον εχετε τα καταλληλα χαρτια και κανετε και τις ενεργειες που χρειαζονται εκει.....) μπορει και εσυ και ο αντρας σου να δουλεψετε νομιμα.

      Comment

      Working...
      X