Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλησπερα απο Αννοβερο

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Καλησπερα απο Αννοβερο

    Γεια σας, εχει λιγες μέρες ουτε καν βδομάδα που μετακόμισα στο Αννόβερο. Είμαι 27 χρονών και μόνη μου, ξέροντας μόνο 2-3 ανθρώπους. Δεν γνωρίζω γερμανικά, ευτυχώς έχω καλή δουλειά (αλλιώς δεν θα ερχόμουν) και θα ήθελα να σας ρωτήσω μερικά πράγματα.

    Πόσο δύσκολο είναι να βρω σπίτι που να έχει μεσα ηλεκτρικές συσκευές και να δέχονται και κατοικίδια;; Εχω ένα σκυλάκι που το άφησα πίσω και θέλω οπωσδήποτε να το έχω μαζί μου.

    Επίσης, ξέρω οτι απαγορευται να κατεβάζεις ταινίες και σειρές όπως κάνουμε στην Ελλάδα.. αλλά μπορούμε να δούμε απο ελληνικά site όπως το onlinefilmer κ.α. online ταινίες και σειρές ή θα μου έρθει κανένα πρόστιμο και θα ψάχνομαι;;

    #2
    θα σου ρθει προστιμο και θα ψαχνεσαι.
    Εμπεριεχει μεγαλο ρισκο ειτε το κατεβασμα ταινιων με torrent, ειτε το streaming απο την παραπανω σελιδα που αναφερεις , μιας και τα πνευματικα δικαιωματα εδω προστατευονται.
    Εχεις τρεις επιλογες , και στις τρεις θα πρεπει να πληρωσεις συνδρομη:
    1) Εγγραφεσαι σε νομιμη συνδρομητικη ιντερνετικη υπηρεσια η πακετο τηλεορασης-ιντερνετ που συμπεριλαμβανει ελληνικα καναλια-σειρες.
    Και οι "σκοτεινες" επιλογες"
    2) Ανοιγεις λογαριασμο σε Filehosters οπως uploaded,k2s η αλλη υπηρεσια και κατεβαζεις οτι θελεις με λινκ που βρισκεις απο πειρατικα φορουμ.
    3) Γινεσε συνδρομητης VPN οπως του hidemyass και μπαινεις με ip αλλης χωρας στη συγκεκριμενη σελιδα.

    Comment

    Working...
    X