Announcement

Collapse
No announcement yet.

DV 2018 Ερωτήσεις

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    εισαι Ελλαδα τωρα η Αμερικη?

    Comment


      #32
      αν εισαι Ελλαδα γινετε να τα πουμε λιγο τηλεφωνικως?

      Comment


        #33
        Ελλάδα τώρα.

        Comment


          #34
          Φίλε μόνο σε μηνύματά ότι θες εδώ ή σε προσωπικό. Χωρίς παρεξήγηση.

          Comment


            #35
            αν γινετε και μπορεις στειλε μου το τηλ σου να σε παρω

            Comment


              #36
              ok. καμμια παρεξηγηση

              Comment


                #37
                ?ok. καμμια παρεξηγηση .1)πως επελεξες γιατρο? 2) η συνεντευξη μπορει να γινει και στα Ελληνικα? 3) τι ρωτανε και ποση ωρα

                Comment


                  #38
                  Γιατρο ηταν πιο κοντα μου
                  Δεν το γνωριζω αλλα αν δεν ξερεις Αγγλικα να τους το πεις.Μια κυρια που ηταν διπλα μου δεν ηξερε καλα Αγγλικα και η προξενος προσπαθουσε να την βοηθηση οσο πιο πολυ μπορουσε.
                  Εμας μας πειρε ολη η διαδικαδια μια μιση με 2 ωρες. Η συνέντευξη ηταν 15 λεπτα και μας ρωτησαν αυτα που εγραψα.

                  Δες αυτο το link που εχει ιστοριες απο ολο το κοσμο στις συνεντευξεις.

                  One of the blog members asked for a page solely for people to post their interview experiences. So this is it – with some rules!!! First – NO questions on this page. Let’s keep it…

                  Comment


                    #39
                    Παρακαλώ pino δεν κάνει τίποτα.
                    Πώς τα πάς εκεί; Κατάφερες να βρεις δουλειά εύκολα και πώς; Πές άν θέλεις την εμπειρία σου.

                    Comment


                      #40
                      Η πράσινη κάρτα είναι καινούριο διαβατήριο;;;

                      Comment


                        #41
                        Η πράσινη κάρτα είναι βίζα που σου επιτρέπει να μένεις σε μια χώρα. Δεν μπορείς να ταξιδέψεις με την πράσινη κάρτα. Ειναι κάτι που θα δείξεις στο immigration για να σου επιτραπεί είσοδος στη χώρα.

                        Comment


                          #42
                          ο τραμπ εχει πει πως θα κατργησει την κληρωση γνωριζει καποιος/α περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με αυτο το θεμα ??

                          Comment


                            #43
                            Originally posted by AMERICAFIRST View Post
                            ο τραμπ εχει πει πως θα κατργησει την κληρωση γνωριζει καποιος/α περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με αυτο το θεμα ??
                            Οταν θα το κανει θα το μαθουμε. Ολα ειναι πιθανα.
                            instagram.com/anelixis_net/
                            youtube.com/user/AlexGraphicd1

                            Comment


                              #44
                              Οι αιτήσεις για την κλήρωση γίνονται τώρα online. Για την ώρα δεν έχει καταργηθεί. Θέλει να την καταργήσει ο Τραμπ, αλλά δεν νομίζω ότι θα γίνει για την 2020 (που είναι η αίτηση τώρα τον Οκτώβριο). Νομίζω θέλει απόφαση του Κογκρέσσου γι' αυτό, που μάλλον δεν την βλέπω διότι έχουν άλλες προτεραιότητες και βρίσκονται εξάλλου σε πάρα πολύ δύσκολη θέση.

                              Comment

                              Working...
                              X