Announcement

Collapse
No announcement yet.

Οδηγός Λεωφορείου στην Γερμανία μέσω Έλληνα recruiter?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Οδηγός Λεωφορείου στην Γερμανία μέσω Έλληνα recruiter?

    Καλησπέρα,πριν 2 εβδομάδες βρήκα μία αγγελία που ζητούσαν οδηγούς για την Φρανκφούρτη στην Γερμανία.
    Τα προσόντα που έπρεπε να έχεις ηταν βασικές γνώσεις Γερμανικών και τα ανάλογα διπλώματα μαζί με Πει.
    Έχω έρθει σε επαφή μαζί τους και πρέπει να αποφασίσω αν θα ανέβω αλλά δεν γνωρίζω αν πρόκειται για κάποια απάτη αν και φαίνετε σοβαρή εταιρία.
    Αν γνωρίζει κάποιος κάτι θα μου έκανε μεγάλη εξυπηρετηση να με ενημερώσει.
    Ευχαριστώ εκ τον προτέρον.

    #2
    Αν ειναι καμια Deutsche Bahn regiobus η καμια transdev τα λεφτα ειναι απο 12 μεχρι 13 ευρω η ωρα περιπου... τα ωραρια ουγκ ... πολλες ωρες με πολλα διαλειμματα που πολλες φορες δεν τα κανεις γιατι μπορει να καθυστερησεις στο δρομολογιο... και οπως σε ολες πλεον τις εταιριες τις ιδιωτικες που κανουν αστικες γραμμες μπορει πχ να εχεις βαρδια 13 ωρες αλλα οδηγικες ωρες καθαρες να ειναι 8 και τα υπολοιπα ντεμεκ διαλειμματα τα οποια μπορει και στην τελικη να τα δουλευεις διοτι εχεις καθυστερησει λογω κινησης η ανωτερας βιας και για να προλαβεις το επομενο δρομολογιο χανεις το διαλειμμα σου! Αστο ειναι μπαχαλο και φυσικα μια δουλεια χωρις ελευθερο χρονο για σενα μιας και ρεπο κοβονται αβερτα ο ενας χωνει τον αλλον.. πολλοι απο Σερβια Κροατια Βοσνια τουρκια ουγγαρια εχουν ερθει και αυτοι για οδηγοι ..
    Εγω στην θεση σου θα εψαχνα εποχιακα σε κανα νησι για λεωφορειο... τουλαχιστον δεν ξενιτευεσαι.Και μετα επισης ενα θεμα ειναι που θα βρεις σπιτι.. και ποσο ευκολα...
    Better Think twice instead once

    Comment


      #3
      Αυτο το τελευταίο με το σπίτι είναι υπόθεση , εκτός αν πάει σε κανενα χωριο αρκετα μακρια απο κάποια πόλη.

      Comment

      Working...
      X