Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευρεση τηλεφωνικου αριθμου απο Ιρλανδια...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Ευρεση τηλεφωνικου αριθμου απο Ιρλανδια...

    Με εχουν παρει τηλεφωνο 2 φορες απο Ιρλανδια αλλα δεν προλαβαινα να το σηκωσω και οταν τους παιρνω πισω δεβ χτυπαει. Υπαρχει καποιος oniline καταλογος να βρω το τηλεφωνο?

    #2
    Έχεις κάποιον γνωστό εκεί για να περιμένεις τηλέφωνο? Αν όχι μην απαντάς αλλά ούτε να τους καλέσεις γιατί πιθανότατα απάτη είναι που σου τρώνε χρήματα... Εμένα 2 φορές με έχουν πάρει από Ιταλία χωρίς να έχω εκεί κανέναν και ευτυχώς δεν έχω προλάβει να τα απαντήσω όπως με συμβούλεψαν.... Για κατάλογο δεν γνωρίζω κάτι.....

    Comment


      #3
      Originally posted by jokos_31 View Post
      Με εχουν παρει τηλεφωνο 2 φορες απο Ιρλανδια αλλα δεν προλαβαινα να το σηκωσω και οταν τους παιρνω πισω δεβ χτυπαει. Υπαρχει καποιος oniline καταλογος να βρω το τηλεφωνο?
      μην καλεις πίσω άγνωστα νούμερα, όπως έγραψε και ο ConTripolis, οχι μόνο είναι απατεώνες πολλοί, αλλά και δεν ξέρεις σε τι premium νουμερο κάνει εκτροπή και θα πληρώσεις τα μαλιοκέφαλα σου. οταν με παίρνουν τηλ άγνωστα νούμερα ουτε που απαντάω (εκτός κι αν είναι τοπικά), υπάρχει ένα site να δεις αν το νουμερο που σε κάλεσε ειναι γνωστό σε άλλους... http://whocallsme.com/

      Comment

      Working...
      X