Announcement

Collapse
No announcement yet.

θα παω να μεινω bradford

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    θα παω να μεινω bradford

    παιδια γεια σας ,εχω ενα πολυ καλο μου φιλο στο bradford που σπουδαζαμε μαζι και αυτος ειναι 2 χρονια εκει και μενει μαζι με ενα αλλο παιδι που σπουδαζε παλια αγγλια.Αρα εχω να μεινω και εχω και δουλεια σan ανειδικευτος σε δυο εργοστασια(και το παιδι εδω που σπουδαζαμε μαζι αλλα και ο αλλος που σπουδαζε εκει δεν ειχαν βγαλει τις σχολες και γιυτο εχουν ανειδικευτη εργασια),θελω να ρωτησω τα εξης :

    1)σαν πολη ακομα και τα παιδια μου λενε ειναι αισχος ,τοσο αισχος ειναι?


    2)εχω ενα πτυχιομηχανολογιας τει ,αλλα επειδη για μεταφρασεις και τετοια δεν μου περισσευουν,η πρεσβεια που ειναι στο leeds Μπορει να μου τα κανει δωρεαν εαν εχω τα προτοτυπα?

    #2
    1) Καταρχην οταν ειδα τον τιτλο, με επιασε ενας κομπος στο στομαχι. Ναι ειναι τοσο χαλια οσο λενε.

    2) Κανωντας μια αναζητηση μεσω του google για εσενα, βρηκα αυτο --> ''Οι Ελληνικές Προξενικές Αρχές στο Ηνωμένο Βασίλειο δεν παρέχουν μεταφραστικές υπηρεσίες. Εάν κατά την διάρκεια της επισκέψεώς σας σε Προξενική Αρχή προκύψει η ανάγκη για την χρησιμοποίηση των υπηρεσιών διερμηνέα / μεταφραστή, θα πρέπει να φροντίσετε εξ ιδίων για την πρόσληψή του.''

    Comment

    Working...
    X