Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
    Junior Member
    Περιοχή
    Fairyland

Smile Μεταφορα πακετων Ελλάδα (Αθήνα) - Γερμανία..

Καλησπέρα σας
    Δε γνωριζω αν εχω ανοιξει το θεμα στο σωστο section..αν εχω κανει λαθος ελπιζω να μεταφερθει στο καταλληλο, απο τον moderator!

Ενδιαφερομαι να μεταφερω καποια προσωπικα πραγματα απο Αθήνα προς Γερμανια (σε κουτες ειναι τοποθετημενα), και ηθελα τη γνωμη σας.
    Καταρχην αν γνωριζετε να μου προτεινετε καποιον οδηγο, με σχετικα καλες τιμες (...).
    Δευτερον, ποια ειναι η γνωμη σας?
    Με συμφερει οικονομικα να τα στειλω με μεταφορικη εταιρεια (οπου μια που βρηκα προσφατα, μου ειπαν για 250ε για μια ευρωπαικη παλετα..και δεν εχω τοσα χρηματα ) ή να βρω καποιον οδηγο που κανει δρομολογια γερμανια-ελλάδα και αν ειναι δυνατον να μου παρεις τις κουτες φυσικα επι πληρωμη?
    Συγνωμη, δεν εχω ιδεα επι του θεματος..ελπιζω να γνωριζετε για να με βοηθησετε.

ΥΓ: Εχω βρει ηδη εδω μεσα ενα θρεντ που μιλαει για μεταφορες Ελλαδα-Γερμανια αλλα με κτελ (απο θεσ/κη), αλλα δε θελω κατι τετοιο..
    Ελπιζω σε απαντησεις, ευχαριστω εκ των προτερων..

Junior Member
    Περιοχή
    simthang1994

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ξωτικιά Εμφάνιση μηνυμάτων
    [COLOR="#4B0082"]Καλησπέρα σας Δε γνωριζω αν εχω ανοιξει το θεμα στο σωστο section..αν εχω κανει λαθος ελπιζω να μεταφερθει στο καταλληλο, απο τον moderator! Ενδιαφερομαι να μεταφερω καποια προσωπικα πραγματα απο Αθήνα προς Γερμανια (σε κουτες ειναι τοποθετημενα), και ηθελα τη γνωμη σας. Καταρχην αν γνωριζετε να μου προτεινετε καποιον οδηγο, με σχετικα καλες τιμες (...). Δευτερον, ποια ειναι η γνωμη σας? Με συμφερει οικονομικα να τα στειλω με μεταφορικη εταιρεια (οπου μια που βρηκα προσφατα, μου ειπαν για 250ε για μια ευρωπαικη παλετα..και δεν εχω τοσα χρηματα ) ή να βρω καποιον οδηγο που κανει δρομολογια γερμανια-ελλάδα και αν ειναι δυνατον να μου παρεις τις κουτες φυσικα επι πληρωμη? Συγνωμη, δεν εχω ιδεα επι του θεματος..ελπιζω να γνωριζετε για να με βοηθησετε. ΥΓ: Εχω βρει ηδη εδω μεσα ενα θρεντ που μιλαει για μεταφορες Ελλαδα-Γερμανια αλλα με κτελ (απο θεσ/κη), αλλα δε θελω κατι τετοιο.. Ελπιζω σε απαντησεις, ευχαριστω εκ των προτερων.. [/COLOR]
    thuê đồ chơi trẻ em 0918621929

Junior Member
    Περιοχή
    simthang1994

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο simthang1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    thuê đồ chơi trẻ em 0918621929
    cung cấp số lượng lớn phụ kiện nhà liên hoàn như máng trượt, lưới nhà bong, xếp hình khổng lồ, xà đu, leo núi, co đấu nối, ống boc lien hoàn

Junior Member
    Περιοχή
    simthang1994

Προεπιλογή

cung cấp số lượng lớn phụ kiện nhà liên hoàn như máng trượt, lưới nhà bong, xếp hình khổng lồ, xà đu, leo núi, co đấu nối, ống boc lien hoàn
    Chuyên cung cấp, thi công bể bóng nhà bóng khu vui chơi, trường mầm non LH 02462940644 - dochoixuccat

Junior Member
    Περιοχή
    simthang1994

Προεπιλογή

Chuyên cung cấp, thi công bể bóng nhà bóng khu vui chơi, trường mầm non LH 02462940644 - dochoixuccat
    bán buôn bán lẻ đồ chơi cầu trượt LH 02462940644

Junior Member
    Περιοχή
    simthang1994

Προεπιλογή

bán buôn bán lẻ đồ chơi cầu trượt LH 02462940644
    phân phối số lượng lớn đồ chơi xúc cát 2018 chi tiết lien hệ 02462940644

Junior Member
    Περιοχή
    Fairyland

Προεπιλογή