Announcement

Collapse
No announcement yet.

DV LOTTERY 2019 ΕΞΕΛΊΞΕΙΣ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    DV LOTTERY 2019 ΕΞΕΛΊΞΕΙΣ

    Εδώ μπορούν όλοι να γράφουν για τις εξελίξεις στη λοτταρια αν κληρώθηκε κάποιος αν δεν, τι σκοπεύει να κάνει κτλ.

    #2
    Εγώ τρεις χρονιές βάζω και δεν κληρώθηκα. Ήθελα να ρωτήσω κάτι που είχα διαβάσει αλλού και θέλω να δω αν ισχύει.

    Υπάρχει πιθανότητα να δεις ότι δεν κληρώθηκες και μετά από λίγες μέρες/μήνες ή και χρόνο να σου δείξει ότι κληρώθηκες; Παίζει αυτή η περίπτωση;

    Comment


      #3
      Νομίζω όχι. Δεν έχω ακούσει κάποια παρομοια περίπτωση

      Comment


        #4
        Ε τοτε για πιο λογο σου λενε να κρατησεις το "confirmation number" σου για πολλους μηνες μετα αφου βγουν τα αποτελεσματα της κληρωσης?

        Comment


          #5
          Δεν το γνωρίζω αυτό, αλλά αν κερδίσεις κέρδισες

          Comment


            #6
            Καλημέρα .

            Ναι υπάρχει περίπτωση και είχε γίνει πριν λίγα χρόνια (DV2017) όπου κληρώθηκαν και άλλοι αριθμοί διότι είχαν περισσέψει βίζες.

            According to a twitter post from the US embassy in Ghana (shown below), the 2nd draw for DV2017 has taken place. Anyone in ANY region who was not selected in the May announcement should check the E…

            Comment


              #7
              gppms έχεις κληρωθεί;;;;

              Comment


                #8
                Originally posted by AMERICAFIRST View Post
                gppms έχεις κληρωθεί;;;;
                ΝΑΙ , στον υπνο μου.

                Comment


                  #9
                  Ακούγεται ότι θα καταργήθει τώρα με το Trump που κάνει ότι μπορεί για να περιορίσει και την νόμιμη μετανάστευση.

                  Comment


                    #10
                    Μπορείτε να παρακολουθείτε την υπόθεσή σας από δω: https://dvlottery.state.gov/

                    Εφόσον σας πουν ότι όχι, δεν κληρωθήκατε, δεν νομίζω ότι θα ήταν κακή ιδέα να συνεχίσετε να παρακολουθείτε τα τεκταινόμενα για την περίπτωση που κληρώσουν κι άλλες βίζες και φυσικά να παρακολουθείτε και την υπόθεσή σας.

                    Comment


                      #11
                      Καλησπέρα υπάρχει κάποιος που πέρασε από τη συνέντευξη τώρα τον Οκτώβριο;Είχατε νέα,παραλάβατε τα διαβατήρια σας ή ακόμα; Έπρεπε να στείλουμε συμπληρωματικά κάποιο έγγραφο μετά τη συνέντευξη,το οποίο και κάναμε,αλλά όταν προσπαθούμε να δούμε την εξέλιξη μέσα από το site μας λέει πως το case number είναι λάθος

                      Comment

                      Working...
                      X