Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση - jimathens

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by vertigo View Post
    Οπως ,ειναι γνωστο ,-ακομα και στ ανηλικα ,που μπαινουν στο διαδικτυο...- ,τα @@@@@@ ειναι ιντερνετικη γραφη,
    Το τι είναι γνωστό ή το τι φαντάζεται ο καθένας είναι άλλο θέμα από την στιγμή που δεν υπάρχουν συγκεκριμένες δικές μου άσχημες λέξεις για να προσβάλουν κ φυσικά να είναι ενάντια στους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ.
    "Τότε αν είναι έτσι κάτσε να ψάξεις όλα τα ποστ κ σε όλες τις σελίδες του patriotaki κ όταν βρεις (@@@@@@) κάνε παρατηρήσεις σε όλους-ες ή ότι άλλο εσύ νομίζεις πως είναι σωστό."
    Και για να σε βοηθήσω για να μην ψάχνεις ξεκίνησε από εδώ:
    http://www.patriotaki.net/μετανάστευ...255/#post73383 που το βρισίδι πάει σύννεφο κ χωρίς @@@@@@ αλλά δυστυχώς κανέναν δεν ενοχλεί...!!! Επίσης υπάρχουν πάρα πολλές σελίδες σαν αυτού του μέλους κ είμαι σίγουρος ότι πολλές τις έχεις διαβάσει αλλά δεν δίνεις καμία σημασία κ αυτό γιατί το πρόβλημά σου είναι μόνο με μένα...!!!


    για μια συγκεκριμενη λεξη, που δεν επιτρεπεται να γραφτει ,δημοσιως ,
    Για δείξε μου αυτή την λέξη την οποία λες...!!![
    Δηλαδή όταν εσύ στο Chat ξεκινάς τώρα τελευταία με το @ στην αρχή μας βρίζεις...??? Ακόμα κ σε ποστ το χρησιμοποιείς... κ εκεί μας βρίζεις...???
    Αυτό το κάνουν κ άλλοι-ες.. κ αυτοί μας βρίζουν...???


    για μια συγκεκριμενη λεξη, που δεν επιτρεπεται να γραφτει ,δημοσιως , στα μεσα κοινωνικης δικτυωσης και ειδικα οταν υπαρχουν κανονες ,που διεπουν την λειτουργια ενος forum...
    Όταν έγραψα αυτό το ποστ μετά από λίγο μπήκε ο australian κ το διέγραψε (αλλά μόνο το δικό μου) κ στην συνέχεια μπήκες εσύ, το εμφάνισες όπως κ τα άλλα δύο που είχα διαγράψει εγώ μετά από τον australian κ έγραψες το δικό σου μάλλον για να με κάνεις ρεζίλι στους υπόλοιπους λόγο κάποιας ιδιαίτερης ιντερνετικής συμπάθειας απ'ότι μου δίνεις να καταλάβω με τον τρόπο που το έκανες κ λόγο της μεγάλης φαντασίας που έχω...
    Αντιθέτως όμως αυτό που έπρεπε με βάση τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ όπως συνέχεια λες σε όλους-ες να κάνουν δεν το έκανες...!!! Και να σου εξηγήσω τι: Δεν έπρεπε να εμφανίσεις κανένα από τα ποστ κ να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα ή να με πάρεις στο τηλέφωνό μου που το έχεις για να μου ζητήσεις εξηγήσεις οι οποίες αν δεν σε κάλυπταν τότε θα έπρεπε να απευθυνθείς σε άλλους Moderator ή κ στον Admin του φόρουμ...!!! Και όχι δημόσια...!!!
    Με λίγα λόγια κ που εσύ λες έκανες αυτό... (που δεν επιτρεπεται να γραφτει ,δημοσιως , στα μεσα κοινωνικης δικτυωσης και ειδικα οταν υπαρχουν κανονες ,που διεπουν την λειτουργια ενος forum...)


    και εχω δει ,να την γραφεις ,αρκετες φορές ,οταν αναφερεσαι ,ειδικα σε πολιτικους....
    Αν έχεις διαβάσει την ανταπόκρισή μου "έπρεπε να είχες προσέξει" ότι γράφω πολλές φορές αυτό: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ κ συγκεκριμένα στο ποστ Νο 2 της ανταπόκρισής μου εδώ:http://www.patriotaki.net/%CE%B1%CE%...309/#post60103 κ για τον λόγο ότι μου αρέσει το συγκεκριμένο σχέδιο...!!!
    Τι να κάνουμε...??? Γούστα είναι αυτά...!!!


    Επειδη , τα @@@@@@ που εγραψες και μαλιστα ,εις τριπλουν ...γραφτηκαν κατω απο ποστ μελους ,που εβαλε παραθεση ,δικου μου ποστ... θα σε παρακαλεσω ,να διευκρινισεις ,αν τα @@@@@@ ,αφορουν την παραθεση - κι αρα το περιεχομενο του δικου μου ποστ...- ,
    Για να σου φύγει η απορία... Όχι δεν αναφέρομαι σε σένα ή στο δικό σου ποστ...!!!

    ή το ''μπραβο'' ,που μου εγραψε η Αussie ,για τις επισημανσεις προφανως και τις πληροφοριες ,που εδωσα....
    Το @@@@@@ ανάμεσα στα ανθρωπάκια σημαίνει:
    ΈΛΛΗΝΑΈΛΛΗΝΑΈΛΛΗΝΑ


    Το οτι δεν μου εδωσες απαντηση ,σε ποια εγκληματα ,αναφερεσαι....δικαιωμα σου...
    Το πότε θα απαντήσω είναι δικαίωμά μου κ εξαρτάται από πολλούς παράγοντες...!!!
    Εσύ που τα ξέρεις καλύτερα θα μπορούσες απλά να πεις αυτά που γνωρίζεις (όπως έκανες κάποτε) αλλά με τον τρόπο που τα γράφεις τώρα τελευταία είναι λες κ το ευχαριστιέσαι γιατί κάποιος άλλος δεν γνωρίζει ή δεν έγραψε αναλυτικά όλα αυτά που εσύ γράφεις.
    Το μόνο σίγουρο είναι πως ο κάθε αναγνώστης πρέπει να το ψάξει καλά κ ο ίδιος γιατί πολλά πράγματα αλλάζουν κ όπως λέω πάντα το καλύτερο είναι να συμβουλευτεί κάποιον Δικηγόρο ή οποιονδήποτε είναι επαγγελματίας σε αυτό το αντικείμενο...!!!


    Ομως ,το να γραφεται με ιντερνετικη γραφή ,η λεξη '' αρ....α'' ,δλδ @@@@@@ ,κατω απο ποστ ,με παραθεση ,δικου μου ποστ....ειναι άλλο πραγμα.
    Εγώ δεν έγραψα κάτι τέτοιο όπως κάνεις εσύ τώρα...!!!
    Και δυστυχώς προτίμησες την δημόσια παράθεση...!!!
    Το πως το ερμηνεύει ο καθένας είναι δικαίωμα του κ ούτε θα κάθομαι να ξοδεύω τον ελεύθερο χρόνο μου (όπως κάνουν οι περισσότεροι) για να δίνω εξηγήσεις γιατί κάποιοι εδώ μέσα φαντάζονται πολλά κ διάφορα...!!!



    Το χειρότερο από όλα αυτά είναι ότι ορισμένοι-ες εκ του ασφαλούς λένε σε κάποιους άλλους ότι, ότι είναι να κάνουν για να μεταναστεύσουν να το κάνουν μόνο με βάση τους νόμους που ισχύουν για την μετανάστευση κ φυσικά αυτό γίνεται γιατί οι ίδιοι δεν είχαν κάποιο σοβαρό πρόβλημα (οικονομικό, οικογενειακό, υγείας, αισθηματικό, ποινικό, εφοριακό, εργασιακό, επιβίωσης) αυτοί ή κάποιο μέλος της οικογένειάς τους, οπότε κ δεν ξέρουν ούτε καν μπορούν να φανταστούν το τι... είναι... ικανός... να κάνει... ένας... γονιός... προκειμένου... να έχει... να δώσει... γάλα στο παιδί του... ή ένα καλύτερο μέλλον στην οικογένειά του...!!!
    (Και για να γίνει πιο κατανοητό την σημερινή εποχή ξέρεις πόσες μητέρες έχουν γίνει ιερόδουλες για να ζήσουν την οικογένειά τους..??? ή μας ενοχλεί ακόμα κ αυτή η λέξη...???
    Δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα κ ευτυχώς δεν είμαστε σε φόρουμ της εκκλησίας που να μην επιτρέπεται έστω κ αυτή η λέξη...!!! Έλεος...!!!
    Ενώ στο φέισμπουκ με τις φωτογραφίες κ τα βίντεο που βάζουν πολλοί-ες νομίζω ότι βλέπω ταινίες του Γκουσγκούνη.
    Αυτός ο καθοπρεπεισμός μας έφτασε εδώ...!!! Όπως πριν 40 χρόνια κοίταζαν οι κουτσομπόλες από τις γρίλιες των παραθύρων τις κόρες κ τους γιους των γειτόνων για να έχουν να λένε την επόμενη μέρα πολλά κ διάφορα....!!!)

    Με λίγα λόγια ας κοιτάξει ο καθένας την δικιά του καμπούρα (τα προβλήματά του "αν έχει") κ όχι της καμπούρες (τα προβλήματα) των άλλων όπως κάνουν οι καμήλες κ δυστυχώς αυτές το κάνουν γιατί δεν μπορούν να δουν την δικιά τους...!!!



    υ.γ. Ευτυχώς εμένα κ την οικογένειά μου παρόλο τα τόσα πολλά προβλήματα που έχω εγώ προσωπικά η μετανάστευση εδώ κ 21 μήνες δεν μας έχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα όπως σε κάποιους άλλους κ δυστυχώς είναι πολλοί απλά κρύβονται πίσω από το δάχτυλό τους τουλάχιστον στην αρχή γιατί όπως είναι φυσικό μια μέρα φαίνεται ο πραγματικός χαρακτήρας τους κ τότε αρχίζουν τα δύσκολα όσον αφορά το περιβάλλον που συν ανά στρέφονται...!!!

    Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

    Comment


      Το χειρότερο από όλα αυτά είναι ότι ορισμένοι-ες εκ του ασφαλούς λένε σε κάποιους άλλους ότι, ότι είναι να κάνουν για να μεταναστεύσουν να το κάνουν μόνο με βάση τους νόμους που ισχύουν για την μετανάστευση κ φυσικά αυτό γίνεται γιατί οι ίδιοι δεν είχαν κάποιο σοβαρό πρόβλημα
      συγνωμη που επεμβαινω jimathens θεσ να πεις οτι θα μπορουσε καποιος να μεταναστευσει και παρανομα :::
      απλα μπερδευτικα τι εννοεις οταν λες οτι καποιοι εκ του ασφαλούς λένε σε κάποιους άλλους ότι, ότι είναι να κάνουν για να μεταναστεύσουν να το κάνουν μόνο με βάση τους νόμους που ισχύουν για την μετανάστευση συγνωμη και παλι αν καταλαβα λαθος

      Comment


        Originally posted by jimathens View Post
        Όταν έγραψα αυτό το ποστ μετά από λίγο μπήκε ο australian κ το διέγραψε (αλλά μόνο το δικό μου) κ στην συνέχεια μπήκες εσύ, το εμφάνισες όπως κ τα άλλα δύο που είχα διαγράψει εγώ μετά από τον australian κ έγραψες το δικό σου μάλλον για να με κάνεις ρεζίλι στους υπόλοιπους λόγο κάποιας ιδιαίτερης ιντερνετικής συμπάθειας απ'ότι μου δίνεις να καταλάβω με τον τρόπο που το έκανες κ λόγο της μεγάλης φαντασίας που έχω...
        Το μήνυμά σου με τo "σχέδιο που σου αρέσει"το διέγραψα ΕΓΩ γιατί το θεώρησα προσβλητικό προς τα μέλη τα οποία είπαν μπράβο στην αναλυτική απάντηση της vertigo
        Εγώ επανεμφάνισα και τα μηνύματα στα οποία αναφέρεσαι αφού τα είχες διαγράψει(αν πρόσεξες επανεμφάνισα και το δικό σου)
        Τα υπόλοιπα με τις ιερόδουλες και το Γκουσγκούνη δεν τα πολυκατάλαβα αλλά ταιράζουν απόλυτα με το δεκάλογο του αγγουριού στον οποίο συχνά αναφέρεσαι!
        Πρόταση να μετονομαστεί η ανταπόκριση σε Αγγουριάδα!
        Get a life mate

        Comment


          Originally posted by JONNYK View Post
          συγνωμη που επεμβαινω jimathens θεσ να πεις οτι θα μπορουσε καποιος να μεταναστευσει και παρανομα :::
          απλα μπερδευτικα τι εννοεις οταν λες οτι καποιοι εκ του ασφαλούς λένε σε κάποιους άλλους ότι, ότι είναι να κάνουν για να μεταναστεύσουν να το κάνουν μόνο με βάση τους νόμους που ισχύουν για την μετανάστευση συγνωμη και παλι αν καταλαβα λαθος
          Όχι δεν λέω αλλά ούτε έχω πει κ ποτέ να μεταναστεύσει κάποιος παράνομα...!!!
          Απλά το να χρωστάει στην εφορία 100.000 € γιατί καταστράφηκε ή για πολλούς άλλους λόγους δεν είναι σωστό να του λέει κάποιος άλλος ότι πρέπει να μείνει οπωσδήποτε στην Ελλάδα για να τακτοποιήσει όποια χρέη ή προβλήματα κ μετά να πάει όπου αλλού θέλει, κ το λέω αυτό γιατί δυστυχώς έχει συμβεί κ από άλλα μέλη.

          Πρέπει να βγω για ύπνο αν κ έπεσε σύρμα στους κολλητούς κ θα μαζευτούν σιγά σιγά...!!!
          Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

          Comment


            Originally posted by australian View Post

            Τα υπόλοιπα με τις ιερόδουλες και το Γκουσγκούνη δεν τα πολυκατάλαβα αλλά ταιράζουν απόλυτα με το δεκάλογο του αγγουριού στον οποίο συχνά αναφέρεσαι!
            Πρόταση να μετονομαστεί η ανταπόκριση σε Αγγουριάδα!
            Get a life mate

            _

            Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

            Comment


              Originally posted by jimathens View Post

              _

              Comment


                Originally posted by australian View Post

                Εγώ επανεμφάνισα και τα μηνύματα στα οποία αναφέρεσαι αφού τα είχες διαγράψει(αν πρόσεξες επανεμφάνισα και το δικό σου)
                Στον στρατό μάλλον θα ήσουν πυροτεχνουργός σίγουρα.
                (Όχι δεν το είδα γιατί μπαίνω με το κινητό κ μου κάνει πολλά σχέδια, όμως η ουσία είναι όλα τα υπόλοιπα)
                Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                Comment


                  γεια σου jimathens μπορείς να με πεις λίγο αν μπορώ να πάω Γερμανία σαν σύμφωνα με την ειδικότητά μου που είναι τεχνίτης εργαλειομηχανών;;;

                  Comment


                    Originally posted by jimathens View Post
                    Το τι είναι γνωστό ή το τι φαντάζεται ο καθένας είναι άλλο θέμα από την στιγμή που δεν υπάρχουν συγκεκριμένες δικές μου άσχημες λέξεις για να προσβάλουν κ φυσικά να είναι ενάντια στους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ.
                    "Τότε αν είναι έτσι κάτσε να ψάξεις όλα τα ποστ κ σε όλες τις σελίδες του patriotaki κ όταν βρεις (@@@@@@) κάνε παρατηρήσεις σε όλους-ες ή ότι άλλο εσύ νομίζεις πως είναι σωστό."
                    Και για να σε βοηθήσω για να μην ψάχνεις ξεκίνησε από εδώ:
                    http://www.patriotaki.net/μετανάστευ...255/#post73383 που το βρισίδι πάει σύννεφο κ χωρίς @@@@@@ αλλά δυστυχώς κανέναν δεν ενοχλεί...!!! Επίσης υπάρχουν πάρα πολλές σελίδες σαν αυτού του μέλους κ είμαι σίγουρος ότι πολλές τις έχεις διαβάσει αλλά δεν δίνεις καμία σημασία κ αυτό γιατί το πρόβλημά σου είναι μόνο με μένα...!!!



                    Για δείξε μου αυτή την λέξη την οποία λες...!!![
                    Δηλαδή όταν εσύ στο Chat ξεκινάς τώρα τελευταία με το @ στην αρχή μας βρίζεις...??? Ακόμα κ σε ποστ το χρησιμοποιείς... κ εκεί μας βρίζεις...???
                    Αυτό το κάνουν κ άλλοι-ες.. κ αυτοί μας βρίζουν...???



                    Όταν έγραψα αυτό το ποστ μετά από λίγο μπήκε ο australian κ το διέγραψε (αλλά μόνο το δικό μου) κ στην συνέχεια μπήκες εσύ, το εμφάνισες όπως κ τα άλλα δύο που είχα διαγράψει εγώ μετά από τον australian κ έγραψες το δικό σου μάλλον για να με κάνεις ρεζίλι στους υπόλοιπους λόγο κάποιας ιδιαίτερης ιντερνετικής συμπάθειας απ'ότι μου δίνεις να καταλάβω με τον τρόπο που το έκανες κ λόγο της μεγάλης φαντασίας που έχω...
                    Αντιθέτως όμως αυτό που έπρεπε με βάση τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ όπως συνέχεια λες σε όλους-ες να κάνουν δεν το έκανες...!!! Και να σου εξηγήσω τι: Δεν έπρεπε να εμφανίσεις κανένα από τα ποστ κ να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα ή να με πάρεις στο τηλέφωνό μου που το έχεις για να μου ζητήσεις εξηγήσεις οι οποίες αν δεν σε κάλυπταν τότε θα έπρεπε να απευθυνθείς σε άλλους Moderator ή κ στον Admin του φόρουμ...!!! Και όχι δημόσια...!!!
                    Με λίγα λόγια κ που εσύ λες έκανες αυτό... (που δεν επιτρεπεται να γραφτει ,δημοσιως , στα μεσα κοινωνικης δικτυωσης και ειδικα οταν υπαρχουν κανονες ,που διεπουν την λειτουργια ενος forum...)



                    Αν έχεις διαβάσει την ανταπόκρισή μου "έπρεπε να είχες προσέξει" ότι γράφω πολλές φορές αυτό: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ κ συγκεκριμένα στο ποστ Νο 2 της ανταπόκρισής μου εδώ:http://www.patriotaki.net/%CE%B1%CE%...309/#post60103 κ για τον λόγο ότι μου αρέσει το συγκεκριμένο σχέδιο...!!!
                    Τι να κάνουμε...??? Γούστα είναι αυτά...!!!



                    Για να σου φύγει η απορία... Όχι δεν αναφέρομαι σε σένα ή στο δικό σου ποστ...!!!


                    Το @@@@@@ ανάμεσα στα ανθρωπάκια σημαίνει:
                    ΈΛΛΗΝΑΈΛΛΗΝΑΈΛΛΗΝΑ



                    Το πότε θα απαντήσω είναι δικαίωμά μου κ εξαρτάται από πολλούς παράγοντες...!!!
                    Εσύ που τα ξέρεις καλύτερα θα μπορούσες απλά να πεις αυτά που γνωρίζεις (όπως έκανες κάποτε) αλλά με τον τρόπο που τα γράφεις τώρα τελευταία είναι λες κ το ευχαριστιέσαι γιατί κάποιος άλλος δεν γνωρίζει ή δεν έγραψε αναλυτικά όλα αυτά που εσύ γράφεις.
                    Το μόνο σίγουρο είναι πως ο κάθε αναγνώστης πρέπει να το ψάξει καλά κ ο ίδιος γιατί πολλά πράγματα αλλάζουν κ όπως λέω πάντα το καλύτερο είναι να συμβουλευτεί κάποιον Δικηγόρο ή οποιονδήποτε είναι επαγγελματίας σε αυτό το αντικείμενο...!!!



                    Εγώ δεν έγραψα κάτι τέτοιο όπως κάνεις εσύ τώρα...!!!
                    Και δυστυχώς προτίμησες την δημόσια παράθεση...!!!
                    Το πως το ερμηνεύει ο καθένας είναι δικαίωμα του κ ούτε θα κάθομαι να ξοδεύω τον ελεύθερο χρόνο μου (όπως κάνουν οι περισσότεροι) για να δίνω εξηγήσεις γιατί κάποιοι εδώ μέσα φαντάζονται πολλά κ διάφορα...!!!



                    Το χειρότερο από όλα αυτά είναι ότι ορισμένοι-ες εκ του ασφαλούς λένε σε κάποιους άλλους ότι, ότι είναι να κάνουν για να μεταναστεύσουν να το κάνουν μόνο με βάση τους νόμους που ισχύουν για την μετανάστευση κ φυσικά αυτό γίνεται γιατί οι ίδιοι δεν είχαν κάποιο σοβαρό πρόβλημα (οικονομικό, οικογενειακό, υγείας, αισθηματικό, ποινικό, εφοριακό, εργασιακό, επιβίωσης) αυτοί ή κάποιο μέλος της οικογένειάς τους, οπότε κ δεν ξέρουν ούτε καν μπορούν να φανταστούν το τι... είναι... ικανός... να κάνει... ένας... γονιός... προκειμένου... να έχει... να δώσει... γάλα στο παιδί του... ή ένα καλύτερο μέλλον στην οικογένειά του...!!!
                    (Και για να γίνει πιο κατανοητό την σημερινή εποχή ξέρεις πόσες μητέρες έχουν γίνει ιερόδουλες για να ζήσουν την οικογένειά τους..??? ή μας ενοχλεί ακόμα κ αυτή η λέξη...???
                    Δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα κ ευτυχώς δεν είμαστε σε φόρουμ της εκκλησίας που να μην επιτρέπεται έστω κ αυτή η λέξη...!!! Έλεος...!!!
                    Ενώ στο φέισμπουκ με τις φωτογραφίες κ τα βίντεο που βάζουν πολλοί-ες νομίζω ότι βλέπω ταινίες του Γκουσγκούνη.
                    Αυτός ο καθοπρεπεισμός μας έφτασε εδώ...!!! Όπως πριν 40 χρόνια κοίταζαν οι κουτσομπόλες από τις γρίλιες των παραθύρων τις κόρες κ τους γιους των γειτόνων για να έχουν να λένε την επόμενη μέρα πολλά κ διάφορα....!!!)

                    Με λίγα λόγια ας κοιτάξει ο καθένας την δικιά του καμπούρα (τα προβλήματά του "αν έχει") κ όχι της καμπούρες (τα προβλήματα) των άλλων όπως κάνουν οι καμήλες κ δυστυχώς αυτές το κάνουν γιατί δεν μπορούν να δουν την δικιά τους...!!!



                    υ.γ. Ευτυχώς εμένα κ την οικογένειά μου παρόλο τα τόσα πολλά προβλήματα που έχω εγώ προσωπικά η μετανάστευση εδώ κ 21 μήνες δεν μας έχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα όπως σε κάποιους άλλους κ δυστυχώς είναι πολλοί απλά κρύβονται πίσω από το δάχτυλό τους τουλάχιστον στην αρχή γιατί όπως είναι φυσικό μια μέρα φαίνεται ο πραγματικός χαρακτήρας τους κ τότε αρχίζουν τα δύσκολα όσον αφορά το περιβάλλον που συν ανά στρέφονται...!!!

                    Ατυχες το παραδειγμα σου…το συγκεκριμενο μελος ,επειδη ακριβως ,ειχε παραβεί , πολλες φορές ,τους κανονες του patriotaki.net…γι αυτόν ακριβως τον λογο και δεν είναι πια μελος…Κι όχι ,βεβαια ,για @@@@@@ ,που παντως ,δεν θυμαμαι ,να τα απηυθυνε ,σε άλλο μέλος…Και οσο κι αν κοιταξα παλι ,το λινκ που εδωσες…δεν βρηκα κατι προσβλητικο για άλλο μέλος ,που να χει να κανει με @@@@@@...

                    Το ότι δεν γνωριζεις ,ότι όταν καποιος χρησιμοποιοει ένα @ πριν το ονομα μέλους ,είναι διεθνης τροπος ,για να του απευθυνει τον λογο…κι όχι προσβολη…προβλημα σου


                    Οπως και το να βαζεις ,απειρα @ ,σαν διαχωριστικα θεμάτων...επειδη μου φερες ,το παραδειγμα ,με το νουμερο 2 post σου.

                    Ομως ,ξερεις και ξερουμε ,ολοι ,τί σημαινουν τα @@@@@@. Αλλιώς ,δεν θα τα εβαζες ,οταν μιλας ,για πολτικους...Και το να τα γραφει καποιος ,σε μια συζητηση...δεν ειναι θεμα...Θεμα ,ειναι ,οταν τα βαζει ,κατω απο ποστ ,άλλου μέλους...

                    Τωρα ,πληροφορηθηκα ,ότι ειχε διαγραψει ο australian ,το προσβλητικο ποστ ,με τα @@@@@@...Που όταν γραφεται ,ακριβως ,κατω ,από ποστ ,άλλου μελους…και βεβαια είναι προσβλητικο…αν δεν ηταν ,δεν θα τα ειχε διαγραψει…

                    Όπως ,τωρα ,πληροφορηθηκα…ότι ΕΣΥ ,πηγες και διεγραψες τα σχόλια του κωστας γαργαλιανοι και της Αussie…Δυο ευπρεπεστατα σχόλια..που δεν προσβαλαν κανεναν…αλλά προφανώς ,ενοχλησαν…αφου μου εγραφαν ‘’μπραβο’’ για τις επισημανσεις που εκανα ,ώστε να μην μπει αδικα σε εξοδα , καποιος Αυστραλος υπηκοος

                    Μπορεις να λες ,ο,τι θελεις…ακομα κι ότι τα @@@@@@ ,όταν τα γραψες ,όπως τα γραψες….σημαινουν ''Ελληνα''….Και τα βαλες ,στο ξεκαρφωτο ,κατω από σχόλιο της Aussie…Το οποιο διεγραψες…όπως και του Κωστα…ΕΣΥ…Το γιατι ,διεγραψες ,αυτα τα δυο ευπρεπη σχολια...ας το κρινει ,οποιος διαβαζει...

                    Αλιμονο...δικαιωμα σου ,να μην απαντησεις ,στην ερωτηση ,για τα ποια εγκληματα ,εννοεις...
                    Και βεβαια ,αυτο ,εξαρταται ,απο πολλους παραγοντες...Ενας παραγοντας ,ειναι και να μην υπαρχει απαντηση...

                    Το ότι ευχαριστιεμαι ,ταχα εγω , επειδη καποιος δεν γνωριζει….αν το ανιστρεψουμε ..μας κανει ,ότι μαλλον καποιου δεν του αρεσει ,να τον διορθωνουν ,όταν γραφει ,διαφορα ανυποστατα….(.Κι αν εγω ,κανω επισημανσεις ,είναι για να μην ταλαιπωρουνται αδικα ,οσοι διαβαζουν ,τυχον ανυποστατα πραγματα…). Θα θυμασαι σιγουρα ,τα απειρα τηλεφωνα ,που μου εκανες τον περασμενο μηνα...εφ οσον δεν απαντησα στο πμ σου...
                    Επειδη ,οταν σου απηυθυνα ερωτηση ,σε ποιες βιζες ,για αδελφια ,αναφερεσαι ,οτι υπαρχουν...Αντι ,να γραψεις δημοσια ,οτι προφανως ,εκανες λαθος... εσβησες το κομματι ,με τα ανυποστατα...και μου ζητουσες να σβησω κι εγω το δικο μου ,με την παραθεση του δικου σου...Το οτι δεν απαντησα αμεσα ,στο πμ... ηταν που δεν ειχα προσβαση....Ουτε και το νουμερο τηλεφωνου ,που ειχες ,ειχα παρει μαζι μου..Οταν επεστρεψα...εκανα ,οτι μου ζητησες....Αν ηθελα να σε κανω ρεζιλι ,οπως λες...θα το χα αφησει ετσι.. Και δεν θα ειχα κανει ,ο,τι μου ζητησες......



                    Δεν προτιμησα ,καμμια δημοσια αντιπαραθεση..με πολύ ευγενικο τροπο ,σου ζητησα ,καποιες διευκρινισεις ,γιατι δημοσια εγραψες τα @@@@@@ ,κατω από ποστ μέλους ,που εκανε παραθεση δικου μου..

                    Εσυ ,αρχισες επιθεση και να με κατηγορεις για διαφορα ..ακομα κι ότι επανεφερα ,τα –ευπρεπη- σχολια…που ειχες διαγραψει ΕΣΥ…..Για να σε κανω...ρεζιλι ,στους υπολοιπους...οπως εγραψες...

                    Ομως..Να σου στειλω πμ ή να σου τηλεφωνησω ,πριν εμφανισω τα ποστς;;;; Τα οποια ,ουτε που ηξερα ,ότι τα ειχες εξαφανισει…ουτε τα επανεφερα εγω;;;;

                    Ναι ,το εχω το τηλεφωνο σου ,μονο που ξεχνας ,ότι εγω ,ποτέ δεν στο ζητησα ,για να με εξυπηρετησεις ,σε κατι… Και επισης ,δεν σου ζητησα ΕΓΩ ,ποτέ το τηλεφωνο σου..Κι επισης ,πολύ ευκολα ξεχνας ,καποιον που χωρις να σου εχει καμμια υποχρεωση…πριν καποιους μηνες ,εκατσε ,για ωρες ,να σου μεταφραζει απ τα Ελληνικα ,στα Αγγλικα ,μια συστατικη επιστολη ,με δυσκολους τεχνικους ορους… για να στην στειλει ,αυθημερον…Αφου την χρειαζοσουν ,επειγοντως... Και σημερα ,καθεσαι και λες ,σ αυτόν ,τον καποιον..οτι ηθελε να σε ρεζιλεψει και τον κατηγορεις ,για επαναφορες σχολιων ,που ΕΣΥ διεγραψες και άλλα πολλά…


                    Οσο για τα περι ιεροδουλων ,νομιμης μεταναστευσης ,facebook ,Γκουσγκουνη ,κλπ κλπ...σου απαντησε ,πολυ ευστοχα ,ο australian...

                    υ.γ Δεν σε προσεβαλα ,με το ερωτημα ,που σου ειχα απευθυνει...Αντιθετως ,το εκανες ,εσυ ,σημερα και με κατηγορησες για πολλα και διαφορα ....Δημοσια ,με κατηγορησες ,δημοσια ,επρεπε να γραψω την απαντηση μου.Πιστευω ,οτι ημουνα σαφης.
                    ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                    Comment


                      Διαγωνισμός γνώσεων το Patriotaki...!!!
                      Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                      Comment


                        Originally posted by jimathens View Post

                        (Όχι δεν το είδα γιατί μπαίνω με το κινητό κ μου κάνει πολλά σχέδια, όμως η ουσία είναι όλα τα υπόλοιπα)
                        Μαλιστα...κατα τ άλλα...στα υπολοιπα ειναι η ουσια....Και πολυ βολικα...ξεχνας ,τα παρακατω ,που μου εγραψες.. ,οτι εκανα εγω κλπ κλπ
                        Οσο για τα υπολοιπα ,σου απαντησα ,ηδη....

                        Originally posted by jimathens View Post


                        Όταν έγραψα αυτό το ποστ μετά από λίγο μπήκε ο australian κ το διέγραψε (αλλά μόνο το δικό μου) κ στην συνέχεια μπήκες εσύ, το εμφάνισες όπως κ τα άλλα δύο που είχα διαγράψει εγώ μετά από τον australian κ έγραψες το δικό σου μάλλον για να με κάνεις ρεζίλι στους υπόλοιπους λόγο κάποιας ιδιαίτερης ιντερνετικής συμπάθειας απ'ότι μου δίνεις να καταλάβω με τον τρόπο που το έκανες κ λόγο της μεγάλης φαντασίας που έχω...
                        Αντιθέτως όμως αυτό που έπρεπε με βάση τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ όπως συνέχεια λες σε όλους-ες να κάνουν δεν το έκανες...!!! Και να σου εξηγήσω τι: Δεν έπρεπε να εμφανίσεις κανένα από τα ποστ κ να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα ή να με πάρεις στο τηλέφωνό μου που το έχεις για να μου ζητήσεις εξηγήσεις οι οποίες αν δεν σε κάλυπταν τότε θα έπρεπε να απευθυνθείς σε άλλους Moderator ή κ στον Admin του φόρουμ...!!! Και όχι δημόσια...!!!
                        Με λίγα λόγια κ που εσύ λες έκανες αυτό... (που δεν επιτρεπεται να γραφτει ,δημοσιως , στα μεσα κοινωνικης δικτυωσης και ειδικα οταν υπαρχουν κανονες ,που διεπουν την λειτουργια ενος forum...)




                        ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                        Comment


                          Originally posted by jimathens View Post
                          Διαγωνισμός γνώσεων το Patriotaki...!!!
                          Προφανώς ,ετσι το βλεπεις...Για να ειχες τοση πρεμουρα ,να σβησω το σχόλιο μου ,οπου σε ρωτουσα ,σε ποιες βιζες για αδελφια ,αναφερεσαι...Ενω ,θα μπορουσες ,να απαντησεις ,οτι εγραψες κατι λαθος,απο παραδρομή....Δεν ειναι κακό...

                          Ο λογος ,που σε ρωτησα, ηταν για να σου δωσω την δυνατοτητα ,να γραψεις εσυ κι οχι εγω...(που αυτο ,θα εκανα ,αν ηταν να κανω επιδειξη γνωσεων...)Κι επισης ,δεν ηθελα να περασει ,ασχολιαστο ,ωστε να μην νομισουν καποιοι ,οτι το αν εχουν αδελφια κατω ,μπορουν να βγαλουν και βιζα...Γιατι για βιζες Α βαθμου συγγενων ...γονεων και αδελφων ,με προϋποθεσεις..ειχες γραψει..

                          Αν το βλεπα κι εγω ,σαν διαγωνισμο γνωσεων...
                          α) Δεν θα σε ρωτουσα , σε ποιες βιζες αναφερεσαι....
                          Αλλά θα εγραφα ,το τί ισχυει στην πραγματικοτητα...
                          β) Δεν θα εσβηνα ,το σχόλιο μου ,με την παραθεση του δικου σου ,για βιζες ,γι αδελφια...(μετα απο το πμ σου και τα τοσα σου ,τηλεφωνηματα..),αλλά θα αφηνα ,να υπαρχει το σχόλιο μου ,με παραθεση του δικου σου..
                          Στο οποιο σχόλιο σου ,ηδη ειχες κανει επεξεργασια...(Πριν γυρισω ,εγω και διαγραψω ,το δικο μου,οπως μου ζητησες...)Και δεν φαινοταν ,πια ,αυτο ,για τις βιζες αδελφων...

                          Αυτα και ας βγαλει ,οποιος διαβαζει ,τα συμπερασματα του...

                          Θα μπορουσες ,με ωραιο τροπο ,οπως με ωραιο τροπο ,σε ρωτησα ,εγω ,καποιες διευκρινισεις...για τα @@@@@@..να μου απαντησεις ,οτι δεν ηταν για το σχόλιο της Aussie...Και θα τελειωνε εκει ,το θεμα...Ομως ,με κατηγορησες ,για πολλά και διαφορα...Δεν πειραζει... Το οτι μου εγραψες ,οσα μου εγραψες ,σημερα....ειναι το ''ευχαριστώ'' ,που εκατσα να αφιερωσω χρονο ,για την μεταφραση σου.... Ας εισαι καλά...
                          ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                          Comment


                            Originally posted by jimathens View Post
                            Διαγωνισμός γνώσεων το Patriotaki...!!!

                            Για να συμετέχει κανείς σε διαγωνισμό γνώσεων θα πρέπει και να τις έχει
                            και ποιός έχει τί ...φαίνετε !!!!!
                            εσυ κάνεις τα σχόλια και δημιουργείται πάντα θέμα στην ανταποκρισή σου με το όποιο τίμημα
                            μόνο και μόνο για την ακροαματικότητα και να γυρίζει το κοντέρ να είναι πάντα στήν κορυφή
                            της αναγνωσιμότητας.
                            Χωρίς κανένα νόημα δυστυχώς!!!!
                            Λυπάμαι πολύ που σε γνώρισα και δεν θυμάμαι να σε πείραξα ποτέ
                            αντιθέτως ήμουν πάντα φιλική απεναντί σου και το γνωρίζεις πολύ καλά !!!!!
                            ομως όσον αφορά τα @@@@ προσωπικά σε μένα τα έχεις βάλει άπειρες φορές ακόμα και στο FB
                            και με εχεις προσβάλει πολλές φορές αλλά εδω στο πατριωτάκι όσοι δεν γνωρίζουν
                            δεν μπορούν να ξέρουν !!!
                            Και σταματώ εδω και μην ξανά ασχοληθείς μαζί μου !!!
                            όσον αφορά την παράθεση που έκανα στην vertigo και πολύ σωστά έπραξα
                            είναι γιατι το forum είναι δημόσιο και γράφει όποιος θέλει
                            αν θέλεις να γραφεις private μπορείς να αποχωρήσεις & φτιάξεις δικό σου να μην
                            σε αντιπαραθέτει κανείς.

                            Τόσο καιρό δεν σου έχω μιλήσει παρ'ολα τα σχόλια (και τις
                            επιθέσεις ) που έχω μάθει ο,τι έχεις κάνει για το ατομό μου
                            σταμάτα εδω.-


                            φιλικα πάντα
                            aussie
                            Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                            Comment


                              Originally posted by vertigo View Post
                              Προφανώς ,ετσι το βλεπεις...Για να ειχες τοση πρεμουρα ,να σβησω το σχόλιο μου ,οπου σε ρωτουσα ,σε ποιες βιζες για αδελφια ,αναφερεσαι...Ενω ,θα μπορουσες ,να απαντησεις ,οτι εγραψες κατι λαθος,απο παραδρομή....Δεν ειναι κακό...

                              Ο λογος ,που σε ρωτησα, ηταν για να σου δωσω την δυνατοτητα ,να γραψεις εσυ κι οχι εγω...(που αυτο ,θα εκανα ,αν ηταν να κανω επιδειξη γνωσεων...)Κι επισης ,δεν ηθελα να περασει ,ασχολιαστο ,ωστε να μην νομισουν καποιοι ,οτι το αν εχουν αδελφια κατω ,μπορουν να βγαλουν και βιζα...Γιατι για βιζες Α βαθμου συγγενων ...γονεων και αδελφων ,με προϋποθεσεις..ειχες γραψει..

                              Αν το βλεπα κι εγω ,σαν διαγωνισμο γνωσεων...
                              α) Δεν θα σε ρωτουσα , σε ποιες βιζες αναφερεσαι....
                              Αλλά θα εγραφα ,το τί ισχυει στην πραγματικοτητα...
                              β) Δεν θα εσβηνα ,το σχόλιο μου ,με την παραθεση του δικου σου ,για βιζες ,γι αδελφια...(μετα απο το πμ σου και τα τοσα σου ,τηλεφωνηματα..),αλλά θα αφηνα ,να υπαρχει το σχόλιο μου ,με παραθεση του δικου σου..
                              Στο οποιο σχόλιο σου ,ηδη ειχες κανει επεξεργασια...(Πριν γυρισω ,εγω και διαγραψω ,το δικο μου,οπως μου ζητησες...)Και δεν φαινοταν ,πια ,αυτο ,για τις βιζες αδελφων...

                              Αυτα και ας βγαλει ,οποιος διαβαζει ,τα συμπερασματα του...

                              Θα μπορουσες ,με ωραιο τροπο ,οπως με ωραιο τροπο ,σε ρωτησα ,εγω ,καποιες διευκρινισεις...για τα @@@@@@..να μου απαντησεις ,οτι δεν ηταν για το σχόλιο της Aussie...Και θα τελειωνε εκει ,το θεμα...Ομως ,με κατηγορησες ,για πολλά και διαφορα...Δεν πειραζει... Το οτι μου εγραψες ,οσα μου εγραψες ,σημερα....ειναι το ''ευχαριστώ'' ,που εκατσα να αφιερωσω χρονο ,για την μεταφραση σου.... Ας εισαι καλά...
                              Μπορείς να πεις ότι θέλεις αφού δεν κατάλαβες ποια ήταν ουσία του πρώτου μηνύματός μου προς εσένα κ φυσικά ότι δεν αφορούσε εσένα...!!!
                              Όσο για τα ολόκληρα κατεβατά που μου απευθύνεις δεν περίμενα ότι είναι τόσο κακό να γράψω ότι μιλάμε στο τηλέφωνο...!!!
                              Τώρα για την μετάφραση που μου έκανες σε ευχαριστώ πάρα πολύ το οποίο στο έχω πει κ πολλές φορές τηλεφωνικώς, αλλά αφού το θέτεις κ έτσι πες μου τι σου χρωστάω για να στα στείλω κ να μην έχω κ υποχρέωση...!!!
                              Επίσης κ όποιος από τους υπήκοους που πλήρωσαν για την μετάφραση του Ποινικού Μητρώου τους θα τους αποζημιώσω εφόσον μου στείλουν την μετάφραση κ φυσικά η ημερομηνία της να είναι μετά από το δικό μου ποστ το οποίο κ έγραψα γιατί η γυναίκα μου έδωσε το ποινικό της μητρώο παρόλο ότι ο γιος μας ήταν 18 κ 25 ημερών αλλά κ κάτω από 18 να ήταν πάλι θα το έγραφα γιατί δεν είχα διαβάσει όλα αυτά που έγραψες για την νομοθεσία του immigration.
                              Τι να κάνουμε...??? Εγώ ότι βλέπω ή μαθαίνω το γράφω...!!! Όχι όπως κάνουν οι περισσότεροι από τα μέλη που μόλις πατήσουν το πόδι τους σε οποιαδήποτε χώρα εκτός Ελλάδος ως δια μαγείας εξαφανίζονται κ δυστυχώς αυτοί είναι το 99,9 %...!!!


                              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                              Comment


                                Πω πω ξεκατίνιασμααααααα...!!!

                                Originally posted by Aussie View Post
                                Για να συμετέχει κανείς σε διαγωνισμό γνώσεων θα πρέπει και να τις έχει
                                και ποιός έχει τί ...φαίνετε !!!!!
                                Συμφωνώ...!!! Ακριβώς αυτό...!!! Ποιος έχει τι φαίνεται...!!!

                                Η υπογραφή σου είναι λάθος:
                                Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                                Αυτή πρέπει να γράψεις:
                                Με τρόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!


                                εσυ κάνεις τα σχόλια και δημιουργείται πάντα θέμα στην ανταποκρισή σου με το όποιο τίμημα
                                μόνο και μόνο για την ακροαματικότητα και να γυρίζει το κοντέρ να είναι πάντα στήν κορυφή
                                της αναγνωσιμότητας.
                                Για δες που σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι...!!! (Που έλεγε κ ο παππούς μου)
                                Να σου θυμίσω κάποτε που είχες περίπου 22.000 μηνύματα στο Chat κ από κάποια αναβάθμιση που έκανε ο Admin κ μηδενίστηκε το κοντέρ εσύ μόνο που δεν έβαλες τα κλάματα κ φυσικά κατηγορούσες τρεις Moderator ότι στο έκαναν εξεπίτειδες κ μετά από αυτό εκτός τα ωραία σχόλια που τους στόλιζες σχεδόν κάθε μέρα εγώ ήμουν αυτός που βοήθησε να ξανά αρχίσεις να τους μιλάς.

                                Χωρίς κανένα νόημα δυστυχώς!!!!
                                Ααααα ξέχασα να σου πω ότι από την δημοσιότητα της ανταπόκρισής μου μέχρι σήμερα έχω βγάλει 100.000...!!!€
                                (Φυσικά κ κάνω πλάκα για όσους δεν το γνωρίζουν)


                                Λυπάμαι πολύ που σε γνώρισα και δεν θυμάμαι να σε πείραξα ποτέ
                                αντιθέτως ήμουν πάντα φιλική απεναντί σου και το γνωρίζεις πολύ καλά !!!!!
                                Να λυπάσαι τον εαυτό σου γιατί άλλα έλεγες πριν έρθεις στην Αυστραλία κ τώρα άλλα από τα οποία τα περισσότερα δεν ενδιαφέρουν όσους θέλουν να μεταναστεύσουν στην Αυστραλία...!!!
                                Αυτό που θα ήθελαν να ξέρουν είναι το πως την βγάζει μία οικογένεια με 1,2,3,4 παιδιά έναν ή κ παραπάνω χρόνο στην Αυστραλία...!!! Μόνο με τα επιδόματα...??? Ή πρέπει να δουλεύουν κ οι δύο γονείς σε μαύρη εργασία...???
                                Γιατί εμείς τριμελής οικογένεια με 52.000 $ μικτά τον χρόνο τα δικά μου συν καμιά 20.000 $ μικτά του γιου μου κ χωρίς πολλές σπατάλες... είμαστε ίσα βάρκα ίσα νερά...!!!


                                ομως όσον αφορά τα @@@@ προσωπικά σε μένα τα έχεις βάλει άπειρες φορές ακόμα και στο FB
                                και με εχεις προσβάλει πολλές φορές αλλά εδω στο πατριωτάκι όσοι δεν γνωρίζουν
                                δεν μπορούν να ξέρουν !!!
                                Κοίτα καλύτερα το τι έχεις κάνει εσύ αλλά κ το πως μιλάς κ σε πολλά μέλη που κάποια είναι κ στην Μελβούρνη ακόμα κ άσε το τι κάνουν οι άλλοι...!!!

                                Και σταματώ εδω και μην ξανά ασχοληθείς μαζί μου !!!
                                Δυστυχώς εσύ ασχολείσαι με μένα όπως κ με άλλα μέλη όταν αυτά αναφέρονται στην μαύρη εργασία που πάει σύννεφο στην Αυστραλία...!!!
                                Τι να κάνουμε...??? Δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα...!!!


                                όσον αφορά την παράθεση που έκανα στην vertigo και πολύ σωστά έπραξα
                                είναι γιατι το forum είναι δημόσιο και γράφει όποιος θέλει
                                Το τι ακριβώς εννοούσες φαίνεται από την αρχή που είχαμε συνομιλία μέχρι κ σήμερα...!!!
                                Αν κρίνω από αυτό: http://www.patriotaki.net/%CE%B4%CE%...2-aussie-3129/ σίγουρα κάνει ο καθένας ότι θέλει κ φυσικά δεν είναι κακό, απλά θα μπορούσες να γράφεις συνταγές φαγητών που γίνονται από χόρτα ή ακόμη κ από τσουκνίδες για τον λόγο ότι στην Ελλάδα πια δεν υπάρχει η δυνατότητα στα περισσότερα σπίτια να μαγειρεύουν κρέας ή ψάρι δυστυχώς...!!!


                                αν θέλεις να γραφεις private μπορείς να αποχωρήσεις & φτιάξεις δικό σου να μην
                                σε αντιπαραθέτει κανείς.
                                Πριβέ γράφεις εσύ που όπως λες σε όλους-ες (έχεις πμ) κ αυτό γιατί δεν έχεις τίποτα άλλο να πεις από το πως περνάς 1,5 χρόνο περίπου τώρα στην Αυστραλία κ που αυτό ενδιαφέρει τα περισσότερα μέλη κ αναγνώστες κ όχι (προσωπικά μηνύματα) σε δυο τρία μέλη

                                Τόσο καιρό δεν σου έχω μιλήσει παρ'ολα τα σχόλια (και τις
                                επιθέσεις ) που έχω μάθει ο,τι έχεις κάνει για το ατομό μου
                                σταμάτα εδω.-
                                Το τι έχεις πει εσύ κ για πόσους είναι άλλο θέμα...??? Ακόμα κ γι'αυτούς που σε βοήθησαν...???
                                Κ ένας από αυτούς ήμουν κ εγώ δυστυχώς...!!! Αλλά μόνο ήξερες να μου λες τι φωτογραφίες από σούπερ μάρκετ με τιμές κ άλλα είδη από άλλα μαγαζιά να σου βάλω στο φέισμπουκ για να έχεις ιδέα για το τι θα έβρισκες όταν ερχόσουν.
                                Ευτυχώς που είχα καταλάβει από τις πρώτες κιόλας συζητήσεις μας ότι 90 % ήσουν μόνο στο να παίρνεις πληροφορίες...!!!
                                Αλλά τον πραγματικό σου χαρακτήρα τον έδειξες όταν ανέφερα τις λέξεις (Ηθική Υποχρέωση) κ θίχτηκε μία γνωστή σου...!!!
                                Όσο για την περιβόητη συμβουλή που λες σε όλους-ες που σκέφτονται να έρθουν από την Ελλάδα: (ελάτε κ θα σας βοηθήσουμε) πες για αυτούς που έχεις κάνει πέρα με τον τρόπο σου..., γιατί εγώ αυτό έχω μάθει...!!!


                                φιλικα πάντα
                                aussie
                                φιλικά πάντα
                                jimathens






                                υ.γ. Επειδή έχω πάρα πολλά να γράψω κ να προσθέσω στο ξεκατίνιασμα κ άλλους-ες που έχουν μεταναστεύσει με αποτέλεσμα σίγουρα η ανταπόκρισή μου να γίνει Αγγουριάδα όπως πολύ σωστά είπε ο australian κ φυσικά μετά η κατάσταση θα είναι μη αναστρέψιμη... για τον λόγο αυτό australian θα σε παρακαλέσω να διαγράψεις όλα τα άσχετα ποστ στην ανταπόκρισή μου κ υπόσχομαι ότι από εδώ κ στο εξής θα γίνω πάρα πολύ καλό παιδί...!!!


                                Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                                Comment

                                Working...
                                X