Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eύρεση ατόμων γιά παρέα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Iraman πές πως κατάφερες και βρήκες σπίτι αμέσως.Είμαι σίγουρη οτι κουβαλάς το κοκκαλάκι της νυχτερίδας.Εμείς μετά απο 1 μήνα που βρήκαμε σπίτι θα μπούμε μέσα.

    Comment


      #32
      Δωματιο ειναι Αλκηστις,χωρις να χρειαζεται χαρτια και μπελαδες. Μου το συστησε ο something και ηταν ενα διαθεσιμο,αυτο!Μεσα στη Στουτγκαρδη μπορει να ειναι πιο δυσκολο,αν μενεις εκει.

      Comment


        #33
        καλημερες απο baden baden!!!

        Comment


          #34
          καλησπερα σε ολους, εγω ανεβαινω νυρεμβεργη αρχες του μαρτη. με περιμενει δουλεια σε ελληνικο εστιατοριο και μου προσφερει ασφαλεια, υπνο σε δωματιο πανω απο το μαγαζι, φαγητο εννοειτε, και μετρητα στο χερι. καθε δευτερα εχει ρεπο, ελπιζω να βρεθω με καποιον ελληνα στην nurnberg

          Comment


            #35
            kalispera apo Dessau-RoBlau..Kai ego eimai edo kai 2 mines se auto to meros moni mou..Opoios einai konta ekei mporei na steilei minima an thelei parea

            Comment


              #36
              Γεια σου Katerfit και εγω λεω καλως εχοντων των πραγματων να φυγω μεχρι τελη του Φλεβαρη για Βουπερταλ . Ειναι τοσο δυσκολη η διαμονη στην Γερμανια?Ποσο καιρο εισαι στην Στουτγκαρδη? Γιατι δεν εχεις παρεα? Ο Ελληνικος Συλλογος εκει δεν βοηθαει στο θεμα παρεα? Δηλαδη εννοω οτι δεν πηγαινεις εκει καμμια φορα να ξεσκασεις λιγο? Τοση μοναξια με τρομαζεις. Και ετοιμαζομαι να φυγω .Στειλε καποιες πληροφοριες αν θελεις και συγγνωμη για τις τοσες πολλες ερωτησεις μου . Ειναι γιατι ψαχνω να βρω λογους να κρατηθω οταν θα παω. Χαιρετισματα απο Ελλαδα

              Comment


                #37
                kalispera apo to amvourgo...2mines eimai edw kai pros to parwn ola kala..apla xwris parea den ginete

                Comment


                  #38
                  Originally posted by christosdel View Post
                  kalispera apo to amvourgo...2mines eimai edw kai pros to parwn ola kala..apla xwris parea den ginete
                  Ξεκίνα με γερμανίδες!!

                  Comment


                    #39
                    Οσοι ειναι νυρεμβεργη

                    Καλησπερα παιδια συγνωμη που ανοιγω αυτο το θεμα εδω δν ξερω που να το ανοιξω ηθελα να ζητησω μια βοηθεια αν γινεται οσοι μενουν νυρεμβεργη κ ειναι μεχρι 27 ετων αν δν ειναι κοπος ας μου στειλουν ενα προσωπικο μνμ!
                    ευχαριστω

                    Comment


                      #40
                      Stuttgart - Συνάντηση και γνωριμία?

                      Καλησπέρα...
                      Οποιος ειναι Γερμανία Στουτγάρδη και θέλει να κανουμε μια συναντηση να τα πουμε απο κοντα να ανταλλαξουμε τηλεφωνα για αποριες κτλπ η και παρεα απλα ας γραψει εδω και αν θελει με πμ το τηλεφωνο του . Εγώ μένω 10κμ έξω απο την στουτγαρδη.
                      Never interrupt your enemy when he is making a mistake.

                      Comment


                        #41
                        καλησπέρα παιδια εγω είμαι κολωνία γερμανιας αν χρειαστει καποιος κατι ας μου στείλει

                        Comment


                          #42
                          Originally posted by random View Post
                          Ξεκίνα με γερμανίδες!!
                          +1 στον φιλο random :P
                          Better Think twice instead once

                          Comment


                            #43
                            το φιλαρακι μου ο Iraman ειναι στο Esslingen και αυτος νεος εκει πανω.. στειλτου πμ σιγουρα θα εχει χρονο για εναν καφε φιλε.απλα τρεχει ολη μερα να στελνει βιογραφικα αλλα για καφε θα βρει σιγουρα χρονο .. εχει κανα 2μηνο που ειναι πανω εχει γραψει και στην ενοτητα εδω πριν κανα μηνα ψαξε τα post
                            Better Think twice instead once

                            Comment


                              #44
                              Kalispera hmouna Hannover Kai gyrisa Ellada giati den me stirike h kopela poy eixa ekei.Thelw na erthw na psaksw gia spiti na enoikiasw mporeis na me filokseniseis gia liges meres?Signwmi gia to tharos.Eimai katharos antrwpos xwris kamia pareksigish.
                              Bres me sto fACEBOOK h skype an thes..http://www.facebook.com/raptis.nick

                              Comment


                                #45
                                Καλησπέρα παιδιά! Στις 25 Μαρτίου πηγαίνω στη Νυρεμβέργη και θα είμαι μόνος μου. Αν θέλει κάποιος να κάνουμε παρέα, θα χαρώ πολύ να μου στείλει ένα μήνυμα, γιατί μόνος μου δεν πρόκειται να την παλέψω.

                                Comment

                                Working...
                                X