Announcement

Collapse
No announcement yet.

Φροντιστές στην Αγγλία...Ξέρει κανεις κάτι;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Originally posted by kimjon View Post
    Ειναι αξιοπιστο το συγκεκριμενο γραφειο evie89 !
    Μακαρι να πανε ολα καλα για ολους μας!

    Comment


      #62
      Originally posted by evie89 View Post
      ΑΝΤΟUAN Εσενα τι σου ειπανε?Σε πηρανε?Εχεις μαθει κατι παραπανω γι αυτο το γραφειο?Εγω που ρωτησα ξαδερφο μου στο Ηρακλειο μου ειπε οτι ειναι σοβαρο γραφειο...Τωρα θα δειξει!!Εχουνε επικοινωνησει μαζι σου?
      Καλημέρα. Ναι! επικοινωνήσαμε και μου είπαν ότι Δευτέρα η Τρίτη θα μου στείλουν το συμβόλαιο, το οποίο στην συνέχεια θα πρέπει να το επιστρέψω υπογεγραμμένο μαζί με φωτοτυπία του εισιτηρίου μου. Εκτιμούν οτι θα πρέπει να παρουσιαστώ 9-10/6/2015. θα ενημερώσω μόλις διαβάσω το συμβόλαιο.

      Comment


        #63
        Originally posted by ANTOUAN View Post
        Καλημέρα. Ναι! επικοινωνήσαμε και μου είπαν ότι Δευτέρα η Τρίτη θα μου στείλουν το συμβόλαιο, το οποίο στην συνέχεια θα πρέπει να το επιστρέψω υπογεγραμμένο μαζί με φωτοτυπία του εισιτηρίου μου. Εκτιμούν οτι θα πρέπει να παρουσιαστώ 9-10/6/2015. θα ενημερώσω μόλις διαβάσω το συμβόλαιο.
        Δεν ειναι μικρο το χρονικο περιθωριο που σου δινουν?Εμας μας ειπαν για χρονικο περιθωριο σχεδον ενα μηνα απο την στιγμη που θα υπογραψουμε...Ναι,μολις διαβασεις το συμβολαιο πες μας αν και σε εμας θα το στειλουνε αυτη τη βδομαδα ειπε.Σε εμας ηταν λιγο δυσκολοτερο γιατι ως ζευγαρι ελεγε οτι πρεπει να μας βαλει μαζι και θα παρει λιγο παραπανω.Μονος σου θα ανεβεις ή με παρεα?

        Comment


          #64
          Originally posted by evie89 View Post
          Δεν ειναι μικρο το χρονικο περιθωριο που σου δινουν?Εμας μας ειπαν για χρονικο περιθωριο σχεδον ενα μηνα απο την στιγμη που θα υπογραψουμε...Ναι,μολις διαβασεις το συμβολαιο πες μας αν και σε εμας θα το στειλουνε αυτη τη βδομαδα ειπε.Σε εμας ηταν λιγο δυσκολοτερο γιατι ως ζευγαρι ελεγε οτι πρεπει να μας βαλει μαζι και θα παρει λιγο παραπανω.Μονος σου θα ανεβεις ή με παρεα?
          ok enie89 θα σε ενημερώσω μόλις πάρω στα χέρια μου (email) το συμβόλαιο. Κάντε και εσείς το ίδιο!
          Το χρονικό περιθώριο το ανέφερα εγώ! (όταν με ρώτησαν πόσο χρονικό διάστημα χρειάζομαι..απάντησα περίπου 10-15 ημέρες). Δεν χρειάζομαι παραπάνω χρόνο διότι θα ανέβω μόνος.

          Comment


            #65
            Originally posted by ANTOUAN View Post
            ok enie89 θα σε ενημερώσω μόλις πάρω στα χέρια μου (email) το συμβόλαιο. Κάντε και εσείς το ίδιο!
            Το χρονικό περιθώριο το ανέφερα εγώ! (όταν με ρώτησαν πόσο χρονικό διάστημα χρειάζομαι..απάντησα περίπου 10-15 ημέρες). Δεν χρειάζομαι παραπάνω χρόνο διότι θα ανέβω μόνος.
            ααα οκ γιατι αγχωθηκα λιγο ειναι η αληθεια!!!!Δεν προλαβαινω με τπτ σε 10-15 μερες να ειμαστε ετοιμοι εδω περα!!Οκ μολις παρουμε και εμεις το συμβολαιο σε ενημερωνουμε!!

            Comment


              #66
              Originally posted by ANTOUAN View Post
              ok enie89 θα σε ενημερώσω μόλις πάρω στα χέρια μου (email) το συμβόλαιο. Κάντε και εσείς το ίδιο!
              Το χρονικό περιθώριο το ανέφερα εγώ! (όταν με ρώτησαν πόσο χρονικό διάστημα χρειάζομαι..απάντησα περίπου 10-15 ημέρες). Δεν χρειάζομαι παραπάνω χρόνο διότι θα ανέβω μόνος.
              ANTOUAN τι εγινε με το συμβόλαιο μπορείς να μας ενημερώσεις ?

              Comment


                #67
                Originally posted by kimjon View Post
                ANTOUAN τι εγινε με το συμβόλαιο μπορείς να μας ενημερώσεις ?
                Δεν το έχω λάβει ακόμη!! Πήρα τηλέφωνο και μου απάντησαν ότι θα με ενημερώσουν μόλις το λάβουν απο Αγγλία (είχαν πρόβλημα με την σύνδεση τους στο internet...μου είπαν)
                Θα ενημερώσω αμέσως μόλις το λάβω.
                Κάποια άλλη πληροφορία έχουμε?

                Comment


                  #68
                  Originally posted by ANTOUAN View Post
                  Δεν το έχω λάβει ακόμη!! Πήρα τηλέφωνο και μου απάντησαν ότι θα με ενημερώσουν μόλις το λάβουν απο Αγγλία (είχαν πρόβλημα με την σύνδεση τους στο internet...μου είπαν)
                  Θα ενημερώσω αμέσως μόλις το λάβω.
                  Κάποια άλλη πληροφορία έχουμε?
                  Και εμας μας πηραν τηλεφωνο σημερα!Μας ειπαν οτι θα μας ενημερωσουν μεχρι το τελος της εβδομαδας για το που θα μας τοποθετησουν!Ειπανε οτι το κοιτανε ακομη γιατι ειμαστε παντρεμενοι και θα πρεπει να ειμαστε στην ιδια πολη...Μας ρωτησαν επισης για το περιθωριο που εχουμε για να φυγουμε για Αγγλια...Αυτα προς το παρον....!!!Αναμονη λοιπον!

                  Comment


                    #69
                    οκ τότε ..

                    Comment


                      #70
                      Originally posted by evie89 View Post
                      Και εμας μας πηραν τηλεφωνο σημερα!Μας ειπαν οτι θα μας ενημερωσουν μεχρι το τελος της εβδομαδας για το που θα μας τοποθετησουν!Ειπανε οτι το κοιτανε ακομη γιατι ειμαστε παντρεμενοι και θα πρεπει να ειμαστε στην ιδια πολη...Μας ρωτησαν επισης για το περιθωριο που εχουμε για να φυγουμε για Αγγλια...Αυτα προς το παρον....!!!Αναμονη λοιπον!
                      Οταν υπάρξουν νεότερα με τα συμβόλαια σας ενημερώστε μας !

                      Comment


                        #71
                        Originally posted by kimjon View Post
                        Οταν υπάρξουν νεότερα με τα συμβόλαια σας ενημερώστε μας !

                        Απ ότι φαίνεται πέρασε και αυτή η εβδομάδα ΧΩΡΙΣ κάποιο νέο!!
                        Μου είπαν ότι η καθυστέρηση οφείλεται στις άδειες του προσωπικού στην Αγγλία!!
                        Από Δευτέρα λοιπόν τα νεώτερα......

                        Comment


                          #72
                          Originally posted by evie89 View Post
                          ααα οκ γιατι αγχωθηκα λιγο ειναι η αληθεια!!!!Δεν προλαβαινω με τπτ σε 10-15 μερες να ειμαστε ετοιμοι εδω περα!!Οκ μολις παρουμε και εμεις το συμβολαιο σε ενημερωνουμε!!
                          evie89 εχεις καπιο νεοτερο οσον αφορα τα συμβολαια, σου τα εστειλαν ?

                          Comment


                            #73
                            Originally posted by kimjon View Post
                            evie89 εχεις καπιο νεοτερο οσον αφορα τα συμβολαια, σου τα εστειλαν ?
                            Καλημερα!Οχι τιποτα ακομη!Ειχαμε μιλησει την παρασκευη και μας ειπαν αυτο για τις αδειες προσωπικου στην Αγγλια!Περιμενουμε αυτη την εβδομαδα και εμεις...

                            Comment


                              #74
                              Originally posted by ANTOUAN View Post
                              Απ ότι φαίνεται πέρασε και αυτή η εβδομάδα ΧΩΡΙΣ κάποιο νέο!!
                              Μου είπαν ότι η καθυστέρηση οφείλεται στις άδειες του προσωπικού στην Αγγλία!!
                              Από Δευτέρα λοιπόν τα νεώτερα......
                              ANTOUAN εχεις καποιο νεοτερο μεχρι στιγμης?

                              Comment


                                #75
                                Παιδια καλησπερα, τα συμβόλαιά σας ειναι σφραγισμένα? γιατί στο δικό μου δε βλέπω κάτι τέτιο !
                                Εχει γίνει κάπιο λάθος? Μπορει να πει καπιος που παρέλαβε συμβόλαιο?

                                Comment

                                Working...
                                X