Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι χομπι θα προτείνατε;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by Γιώργος Πυλαία View Post
    Γεια,
    το δικό μου χόμπι είναι ο ραδιοερασιτεχνισμός.εκεί να δείτε γνωριμίες σε όλη την ΓΗ
    Σωστός! Αθάνατο ham radio 4 ever!
    73 de SV4NLA

    Comment


      #17
      Εγώ θα σου προτείνω το airsoft
      το εξασκείς όποτε γουστάρεις, βγαίνεις στην φύση, γνωρίζεις κόσμο και ξεφεύγεις γενικότερα!

      Comment


        #18
        Scuba-diving!!! Νιώθεις ότι αιωρήσαι, χωρίς να σε "τραβάει" η βαρύτητα & βλέπεις θαυμάσιες είκόνες...απολαμβάνεις & την γαλήνια ησυχία του βυθού καθώς και....διάφορους μεζέδες με τσιπουράκι by the sea μετά!!!!

        Αν πάλι δεν είστε του πολύ "βαρέως" σπορ...τότε χαλαρά μπιλιάρδο!!!!
        Don't ever mistake someone's silence for ignorance, calmness for acceptance and kindness for weakness!

        Comment


          #19
          Μια πολυ ενδιαφερουσα κατηγορια χομπυ κατα την ταπεινη μου αποψη ειναι οι πολεμικες τεχνες.
          Υπαρχουν διαφορα στυλ πολεμικων τεχνων τα οποια δεν απαιτουν ιδιαιτερη φυσικη κατασταση, ερχεται απο μονη της.
          Εγω ασχολουμαι με το Wing Chun και τις φιλιπινεζικες πολεμικες τεχνες και την εχω καταβρει.
          Γυμναζεσαι, γνωριζεις κοσμο, πειθαρχεισαι και σε περιπτωση εκτακτου αναγκης (μακρια απο μας) αμυνεσαι.
          Για εμενα αν εχεις καποια σχολη escrima η wing chun κοντα σου ριξε μια ματια αλλιως υπαρχουν και αλλα στυλ που ειναι πολυ καλα, λιγο εξω απο τα συνηθισμενα μεν αλλα αξιοπρεπεστατα.
          Kajukembo, JuJitsu, Aikido, Jeetkunedo, Sambo, Silat, Krav maga, Brazilian Jujitsu και αλλα πολλα ειναι αποτελεσματικα και ενδιαφεροντα...

          Comment


            #20
            Εγω θα ελεγα ,την ιππασια!!!!Ειναι κατι διφορετικο,αν και πολλα ατομα φοβουνται!!!
            Οταν ομως ασχοληθεις και αρχιζει το αλογο να καλπαζει νοιωθεις μια ελευθερια !!!!
            Και οταν εισαι πανω στο αλογο το κεφαλι σου αδειαζει απο τα προβληματα!!!
            Εισαι εσυ και το αλογο!!!!!!!!!

            Comment


              #21
              surfingreece

              bodyboardingreece |

              Οτι λεει στα παραπανω λινκ - surf & bodyboarding ή bodysurfing
              Σχολες εχει στην Ελλαδα - για εξωτερικο ειναι ακομα πιο οργανωμενοι.

              Surf Lessons, Tinos, Greece - Pix - ΤΗΝΟΣ

              surfingreece - ΠΑΡΓΑ

              http://thenaluboysen.wordpress.com/ - ΙΚΑΡΙΑ

              yasurfaki - ΑΤΤΙΚΗ

              Surf Club Keros | Lemnos - ΛΗΜΝΟΣ

              ...και για οσους πουν <<ειμαι Γερμανια - εδω εχει μονο ποταμια>>
              κανενα προβλημα:



              Οι φωτογραφιες κατω ειναι απο Σαρτη - χαλκιδικη,ασπροβαλτα, και ειναι δυο απο τα πολλα καλα surf spots που εχει η Βορεια Ελλαδα !!!
              Ειναι εκατονταδες τα μερη που μπορει να κανεις σε ολη την Ελλαδα αμα εχεις αμαξι και βενζινη

              DSC01315.JPGDSC00669.JPGDSC00599.JPGDSC07930.JPGΕικόνα 142.jpg
              http://www.surfingreece.piczo.com/
              http://bboardingreece.wordpress.com/author/bodyboardingreece/

              Comment


                #22
                ποδηλατο η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ασκηση

                Comment

                Working...
                X