Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μετανάστευση στην Αυστραλία

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by Greece4ever View Post
    εγω καλυτερα να μην πω ποσο υποχρεωμενη νιωθω....κ ο Αυσ κανει το καλο κ δεν περιμενει να του πει μπραβο καποιος το κανει επειδη το νιωθει!!
    Αλκατελιτσα>>οι γυναικες βαζουν παντα ταξη
    Δεν αναφέρθηκε κανείς στο αν βοηθάει ή δεν βοηθάει.Για το συγκεκριμμένο ειρωνικό σχόλιο του σε ανάρτηση που έκανα πριν από 3 μήνες ,αναφέρθηκα.
    Τί εξυπηρετεί?Ειδικά όταν αναφέρεται προσωπικά λέγοντας Look who's talkingΑν έχει κάτι να μου προσάψει ,ας το κάνει εδώ ελεύθερα , μπροστά σε όλους όσους μας διαβάζουν.Θα με αφήσει όμως και εμένα να κάνω το ίδιο, χωρίς να κατεβάσει αυτά που θα αναφέρω.
    Αλλιώς το μόνο που αποσκοπεί είναι στο να προκαλέσει τον άλλο και να του απαντήσει ανάλογα για να υπάρχει η διακαιολογία να τον κάνει ban, επειδή δεν ανήκει στους ευεργετηθέντες?
    Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

    Comment


      #32
      Βρε παιδιά τώρα είναι δυνατόν να κάθεστε να δημιουργείτε εντάσεις για κάτι τέτοιο? Μα τι θα βγει κιόλας στην τελική ποιος έχει δίκιο ή άδικο? Ποιος έκανε και τι έκανε? σορι κιολα αλλα κανετε και οι δυο σαν παιδακια.

      Πι ες το μόνο που εχω να πω γιατι δεν το πολυκαταλαβα είναι το ποιοι ειναι ευεργετηθεντες.
      Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

      Comment


        #33
        Originally posted by FarfyFfs View Post
        Βρε παιδιά τώρα είναι δυνατόν να κάθεστε να δημιουργείτε εντάσεις για κάτι τέτοιο? Μα τι θα βγει κιόλας στην τελική ποιος έχει δίκιο ή άδικο? Ποιος έκανε και τι έκανε? σορι κιολα αλλα κανετε και οι δυο σαν παιδακια.

        Πι ες το μόνο που εχω να πω γιατι δεν το πολυκαταλαβα είναι το ποιοι ειναι ευεργετηθεντες.
        ιτια μ ιτιαμ λουλουδιασμενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

        Comment


          #34
          Originally posted by nickV View Post
          Δεν αναφέρθηκε κανείς στο αν βοηθάει ή δεν βοηθάει.Για το συγκεκριμμένο ειρωνικό σχόλιο του σε ανάρτηση που έκανα πριν από 3 μήνες ,αναφέρθηκα.
          Τί εξυπηρετεί?Ειδικά όταν αναφέρεται προσωπικά λέγοντας Look who's talkingΑν έχει κάτι να μου προσάψει ,ας το κάνει εδώ ελεύθερα , μπροστά σε όλους όσους μας διαβάζουν.Θα με αφήσει όμως και εμένα να κάνω το ίδιο, χωρίς να κατεβάσει αυτά που θα αναφέρω.
          Αλλιώς το μόνο που αποσκοπεί είναι στο να προκαλέσει τον άλλο και να του απαντήσει ανάλογα για να υπάρχει η διακαιολογία να τον κάνει ban, επειδή δεν ανήκει στους ευεργετηθέντες?
          Δεν είχα σκοπό να επανέλθω και ΔΕΝ θα επανέλθω...μου αρέσει που έγραψες "Λυπάμαι , δεν θα σε ακολουθήσω."
          αλλά και πάλι εδώ είσαι.

          Comment


            #35
            Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
            ιτια μ ιτιαμ λουλουδιασμενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
            καλώς τον !!

            Comment


              #36
              Originally posted by FarfyFfs View Post
              Βρε παιδιά τώρα είναι δυνατόν να κάθεστε να δημιουργείτε εντάσεις για κάτι τέτοιο? Μα τι θα βγει κιόλας στην τελική ποιος έχει δίκιο ή άδικο? Ποιος έκανε και τι έκανε? σορι κιολα αλλα κανετε και οι δυο σαν παιδακια.

              Πι ες το μόνο που εχω να πω γιατι δεν το πολυκαταλαβα είναι το ποιοι ειναι ευεργετηθεντες.

              Farfy, αν θεωρείς ότι είναι παιδιαρίσματα το να σε συκοφαντεί κάποιος ή να υπαινίσεται κάτι για εσένα, θα ήθελα να μου πως θα αντιδρούσες αν εγώ για παράδειγμα αφήσω υπονοούμενα για εσένα (παράδειγμα φέρνω).
              Δεν μπορεί κάποιος , επειδή είναι moderator και έχει την δυνατότητα να σε φιμώνει όποτε θέλει να σε προκαλεί χωρίς λόγο και να μήν του ζητάς τουλάχιστον τον λόγο.

              Οσο για τους ευεργετηθέντες, εννοώ όλους όσους έχουν βοηθηθεί από τον συγκεκριμμένο.
              Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

              Comment


                #37
                Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
                ιτια μ ιτιαμ λουλουδιασμενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
                αφου δεν καταλαβα >,<
                Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                Comment


                  #38
                  Ετσι είναι η ζωή farfy
                  κάποιοι ξεζουμίζουν τους πάντες απο πληροφορίες
                  που χρειάζονται και όταν δε τους έχουν πλέον ανάγκη
                  προσπαθούν στήν πρώτη ευκαιρία και με το (α) που θα πούν
                  να τούς θίξουν με το όποιο τίμημα
                  είτε τούς μπλοκάρουν
                  το προφίλ στο fb και μετά έχουν και μούτρα και μιλάνε



                  Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                  Comment


                    #39

                    ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                    Comment


                      #40
                      Originally posted by nickV View Post
                      Farfy, αν θεωρείς ότι είναι παιδιαρίσματα το να σε συκοφαντεί κάποιος ή να υπαινίσεται κάτι για εσένα, θα ήθελα να μου πως θα αντιδρούσες αν εγώ για παράδειγμα αφήσω υπονοούμενα για εσένα (παράδειγμα φέρνω).
                      Δεν μπορεί κάποιος , επειδή είναι moderator και έχει την δυνατότητα να σε φιμώνει όποτε θέλει να σε προκαλεί χωρίς λόγο και να μήν του ζητάς τουλάχιστον τον λόγο.

                      Οσο για τους ευεργετηθέντες, εννοώ όλους όσους έχουν βοηθηθεί από τον συγκεκριμμένο.
                      Φυσικά και το θεωρώ γιατί κανείς δεν έχει να αποδείξει τίποτα σε κανέναν, εδώ μέσα είναι ένα φόρουμ προς ενημέρωση ανθρώπων που επιθυμούν σκέφτονται ή ήδη έχουν προβεί σε μετανάστευση. Οι περισσότεροι εδώ μέσα γνωριζόμαστε μέσω ιντερνετ και όχι real life, τώρα αν εσένα σε ενδιαφέρει το τι θα πει κάποιος για σενα που ουτε καν τον ξερεις και τι θα σκεφτουμε εμεις οι υπολοιποι που επισης δεν μας ξερεις τοτε θα πρεπει να ασχοληθεις με την αυτοπεποιθηση σου, με συγχωρεις που σου μιλαω ετσι, αλλα αυτος ειναι ο δικος μου τροπος σκεψης, δεν θελω ουτε να σου "την πω" ουτε να προκαλεσω οποιαδηποτε ενταση, απλά το βρίσκω όλο αυτό ανούσιο.
                      Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                      Comment


                        #41
                        Originally posted by australian View Post
                        Δεν είχα σκοπό να επανέλθω και ΔΕΝ θα επανέλθω...μου αρέσει που έγραψες "Λυπάμαι , δεν θα σε ακολουθήσω."
                        αλλά και πάλι εδώ είσαι.


                        Μάλλον πιστεύεις ότι όλο το σύμπαν περιστρέφεται γύρω από εσένα.Απαντησα με παράθεση σε αυτά που είπε η Greece4 ever.Δεν απευθύνθηκα σε εσένα.
                        Οπως επίσης το σχόλιο σου ...και πάλι εδώ είσαι...

                        , υποδηλώνει την πρόθεσή σου...
                        Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

                        Comment


                          #42
                          ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΛΥΚΟΦΙΛΙΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΧΑΙΔΕΥΟΥΝ ΑΥΤΙΑ



                          ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΨΥΧΗ
                          ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΕΜΕ
                          ΞΕΡΕΙ ......................
                          χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
                          Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                          Comment


                            #43
                            Originally posted by FarfyFfs View Post
                            Οι περισσότεροι εδώ μέσα γνωριζόμαστε μέσω ιντερνετ και όχι real life, ......

                            Επειδή αυτό που αναφέρεις δεν ισχύει και επειδή κάποιοι εδώ μέσα γνωριζόμαστε real life καλό θα είναι να προσέχουμε αυτά που λέμε.
                            Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

                            Comment


                              #44
                              Ασε Οζι και απο αυτες εχουν δει πολλα τα ματακια μας και τα χουμε βιωσει. Οι σχεσεις χτίζονται θετοντας βασεις.
                              Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavement, watch t.v., save for your old age, obey the law, repeat after me: "I am free".

                              Comment


                                #45
                                Originally posted by nickV View Post
                                Μάλλον πιστεύεις ότι όλο το σύμπαν περιστρέφεται γύρω από εσένα.Απαντησα με παράθεση σε αυτά που είπε η Greece4 ever.Δεν απευθύνθηκα σε εσένα.
                                Οπως επίσης το σχόλιο σου ...και πάλι εδώ είσαι...

                                , υποδηλώνει την πρόθεσή σου...
                                Αυτό"Δεν μπορεί κάποιος , επειδή είναι moderator και έχει την δυνατότητα να σε φιμώνει όποτε θέλει να σε προκαλεί χωρίς λόγο και να μήν του ζητάς τουλάχιστον τον λόγο." σε ποιόν αναφέρεται?
                                Γιά θυμισέ μου, πότε σε φίμωσα??

                                Comment

                                Working...
                                X