Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το μέλλον της Ελλάδας (;;;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    το είχα βάλει; παιδιά συγγνώμη είναι 2.30 το πρωΐ και στέλνω βιογραφικά, έχω χαζέψει.

    Comment


      Originally posted by miss espresso View Post
      το είχα βάλει; παιδιά συγγνώμη είναι 2.30 το πρωΐ και στέλνω βιογραφικά, έχω χαζέψει.
      It’s simple. When someone does something nice for you, you pay it forward and do an act of kindness for someone else.

      Comment


        Daily Mail: Μυστική αερογέφυρα μεταφοράς μετρητών στην Ελλάδα
        ειναι λυπηρο ποσα παιχνιδια παιζονται κατω απο τις μυτες μας!!! τελικα <<Αναλωσιμα τεμαχια>>ειμαστε!!

        Comment


          Πολυ δυνατό κειμενο...
          ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

          Comment


            Originally posted by miss espresso View Post
            Το άρθρο το είχα συναντήσει σερφάροντας εδώ και νομίζω ότι αυτό είναι το blog στο οποίο είχε πρωτοδημοσιευτεί. Κάποια σχόλια ήταν ιδιαιτέρως εμετικά, κι όσο κι αν προσπάθησα να κρατηθώ στο τέλος έκανα κι εγώ κάποια σχόλια αλλά κάποιες φορές στου κουφού την πόρτα δεν πάς να βαράς, δε βγαίνει τίποτα. Είναι από τις ελάχιστες φορές που έχω διαβάσει σχόλια στο Ίντερνετ κι έχω συγχιστεί τόσο πολύ. Δυστυχώς κάποιοι έσβησαν κάποια από όσα έγραψαν από κάτω κι έτσι χάνουμε την ευκαιρία να δούμε την ελληνική καφρίλα στο μέγιστο.
            Τα διαβασα κι εγω και σε διαβασα...Δεν χρειαζεται να συγχιζεσαι ....Ειδικα οταν υπαρχουν και σχόλια ,οπως αυτο εδω ,του πατερα της κοπελας ,δεν πα να γραφει ο,τι θελει η καθε πικραμενη...οπως αυτη που τα βαλε με την κοπελα ,εξ αρχης....και δεν παρελειψε βεβαια να σχολιασει και το σχόλιο του πατερα της κοπελας...(Θα πει βεβαια καποιος ,οτι αν δεν εγραφε αυτα που εγραψε η πικραμενη κι οσοι άλλοι εσπευσαν να τα βαλουν με την κοπελα ,δεν θα εγραφε κι ο πατερας !) Το μυστικο ειναι ,οτι δεν παιρνεις στα σοβαρα ,τετοια ατομα..ουτε στη ζωη και βεβαια ,ουτε και στο διαδικτυο....Δεν ασχολεισαι μαζι τους ,γιατι την ωρα σου απλα θα χασεις...(γενικα μιλαω ..δεν δινω συμβουλες σε σενα!) .Ή δεν διαβαζεις τα σχόλια !
            ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

            Comment


              Originally posted by australian View Post

              ver



              ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

              Comment


                Ο Σεπτέμβρης έρχεται με απανωτές τις ΦΑΠες

                Comment


                  στην ελλαδα ολα αυτα τα χρονια ο ενας βοηθα τον αλλο εστω και μεσω παρανομιων(κοινωνικη πολιτικη) μεχρι που εγιναν ολοι παρανομοι.γιαυτο και δε μιλα κανεις γιατι εχουν ολοι λερωμενη τη φωλια τους.
                  μετα που βολεψαν τους περισοτερους ειτε στο δημοσιο ειτε αδιαφοροντας για τη πληρωμη φορων ειτε για πολλα αλλα αδικα,μας ηρθε η ευρωπη και μας πεταξε καποια ψιχουλα δηθεν για αναπτυξιακη πολιτικη
                  ενω ηξερε οτι θα ηταν δωρο αδωρο αφου θα τα τρωγαμε μαζι με τη ζιμενς και τη μπεμβε (ο ορισμος της ανακυκλωσης)
                  μετα αποφασισαν οτι μεσα σε 1 χρονο θα τα διορθωσουν ολα στην ελλαδα εε δντ .
                  ειπαν ναι σε ολα οι δικοι μας κακομοιρηδες αλλα ζητησαν τη τροικα για να εχουν το αλοθι οτι αυτοι ειναι αθωοι (εβγαλαν την ουρα τους απ εξω συνηθες φαινομενο στην ελλαδα) και η τροικα ειναι η κακια.αυτο εγινε καλως γιατι δε μας παιρνει τωρα για αναμπουμπουλες κατι που θα βολευε πολλα αρπακτικα(βλεπε συρια λιβυη αιγυπτος )
                  Μιας και βρισκομαστε λοιπον σ αυτη τη λεκανη οπου συναντηθηκαν τα συμφεροντα δυσης και ανατολης και που γυρω γυρω υπαρχουν ηδη ερειπια παλι καλα να λεμε που ειμαστε ακομα ορθιοι και μπορουμε να μεταναστευσουμε ακομα
                  υπο φυσιολογικες συνθηκες .

                  Comment


                    Σε «μαύρη Παρασκευή» 30/8/2013, αναδεικνύεται η σημερινή ημέρα για χιλιάδες φορολογούμενους, οι οποίοι καλούνται έως το μεσημέρι να έχουν πληρώσει φόρους άνω των 700 εκατ. ευρώ.

                    Real.gr
                    "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

                    Comment


                      Εφιάλτης για τα νοικοκυριά η ακρίβεια !
                      Βουλιάζουν εισοδήματα και κατανάλωση !
                      Απτόητες οι τιμές των προϊόντων κατανάλωσης !

                      Πάτα εδώ !Απτόητες συνεχίζουν την ανοδική τους πορεία οι τιμές των βασικών ειδών διατροφής!
                      "Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός."

                      Comment


                        New Deal - Blog-Euro2day.gr

                        Comment


                          enikos.gr - Κοινωνία: Χώρα... γερόντων η Ελλάδα

                          Comment

                          Working...
                          X