Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εργασια στην γερμανια

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    ΕΡΓΑΣΙΑ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ

    Καλημέρα, σε ενα μηνα το πολυ έχω σκοπό να ανέβω για αναζήτηση εργασίας μιας και από εδώ δεν έχω καταφέρει να βρω κατι. Μπορεί κάποιος να με κατευθύνει λίγο ως προς το που πρέπει να ψαξω? Τα γερμανικά μου θα τα χαρακτήριζα φτωχα. Αρα μόνο με αγγλικά και ελληνικά.

    Comment


      ZfG Management GmbH - Ζητάει Ιατρους Νοσηλευτές κ.α.

      Η ZfG μια ενωση που αντιπροσωπέυει 30 τοπ κλινικές στην Γερμανία (οι περισσοτερες στην Βέστφαλια) ζητάει αμεσα Ιατρικό και παραιατρικο (Ιατρους νοσηλευτες ψυχολόγους κ.α.) προσωπικο σε κλινικες και έρχεται να ενημερώσει αλλα και να δεχτει αιτησεις και βιογραφικα.Η εκδηλωσει θα γινει στις 21 Μαίου στο Porto Palace στην Θεσσαλονίκη στις 6 το απογευμα.(το ξενοδοχειο βρίσκεται στο λιμάνι λιγο πριν το City Gate το εμπορικο)

      πληροφορίες

      ZfG : Thessaloniki
      Better Think twice instead once

      Comment


        Εχεις σπουδασει κατι? Γιατι με φτωχα Γερμανικα οι πιθανοτητες λιγες αν δεν εχεις καποια ειδικευση σε κατι.
        Better Think twice instead once

        Comment


          Originally posted by something View Post
          Εχεις σπουδασει κατι? Γιατι με φτωχα Γερμανικα οι πιθανοτητες λιγες αν δεν εχεις καποια ειδικευση σε κατι.
          Βοηθός μικροβιολογικού εργαστηρίου αλλα δεν έχω ασχοληθεί με αυτό. Εργαζομαι πολλά χρόνια στην εξυπηρέτηση πελατών σε εταιρεία τηλεπικοινωνιών. και τα τελευταία χρόνια είμαι υπεύθυνη στην εξυπηρέτηση πελατών

          Comment


            ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ??????? HELP.......!!!!!!!!!!

            Καλημέρα. Συζητάμε με την οικογένεια μου το ενδεχόμενο να ανοίξουμε εστιατόριο στην περιοχή γύρω απο Φρανκφούρτη. Αν γνωρίζει κάποιος απο που μπορώ να ενημέρωθω σχετικά ή να μου δώσει κάποιες συμβουλές θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ πολυ.

            Comment


              Καλησπέρα ο Μιλού έχει γράψει στις Οδηγίες προσανατολισμού και πληροφορίες για μετανάστευση πληροφορίες και για επιχειρήσεις.

              Comment


                χωρις γλωσσα το μονο που μπορω να σου πω εγω ειναι καλη τυχη και καλη δυναμη.
                Better Think twice instead once

                Comment


                  Originally posted by nk_christina View Post
                  Καλησπέρα ο Μιλού έχει γράψει στις Οδηγίες προσανατολισμού και πληροφορίες για μετανάστευση πληροφορίες και για επιχειρήσεις.
                  Σε ευχαριστώ πολύ

                  Comment


                    ΕΡΓΑΣΙΑ ΩΣ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΗΣ!

                    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
                    ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ. ΔΟΥΛΕΥΑ ΩΣ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΗΣ ΓΙΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΙΜΑΙ 50 ΧΡΟΝΩΝ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ. ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ SITE ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ? ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕΙ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

                    Comment


                      Καλησπέρα φίλε μου, σε ποιο τομέα δούλευες?επειδή προέρχομαι απο τον χώρο των δυηλιστηριων και έψαξα λίγο, σε ποιο τομεα εχεις δουλεψει?

                      Comment


                        ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ, ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ. ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΤΙ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΗΤΗΣΗ?

                        Comment


                          Καλησπέρα πατριωτάκια..


                          Εργοδότης στην Αδελαΐδα θέλει να γίνει sponsor σε Έλληνες Ηλεκτροσυγκολητές κα.
                          Διαβάστε εδώ: https://www.patriotaki.net/%CE%BC%CE...B5%CF%82-4559/


                          Εύχομαι ότι καλύτερο κ πάντα με υγεία σε όλους μας.
                          Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                          Comment


                            Όταν είχα πρωτοέρθει είχα κοιτάξει για φίλους συγκολλητές οι οποίο όμως ήταν πιστοποιημένοι για συγκολλήσεις αγωγών με ραδιογραφίες κτλ, αν έχεις αυτές τις πιστοποιήσεις μπορώ να σου περισσότερα για αυτό. αν όχι, στην εταιρία που εργάζομαι οι δύο συγκολλητές που έχουμε κάνουν και την δουλειά του μονταδόρου όσον αφορά τα αρχικά ακατέργαστα μέταλλα που χρησημοποιούμε

                            Comment


                              ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΧΩ ΓΙΑ ΣΥΓΚΟΛΛΗΣΗ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΟΞΥΓΟΝΟ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ?

                              Comment


                                Σαυτήν την περίπτωση δεν μπορώ να σου πω περισσότερα φίλε μου, γιατί αυτά που έχω κοιτάξει είναι όλα για πιστοποιημένους για piping , αν όμως δω κάτι θα σου πω,

                                Comment

                                Working...
                                X