Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ειδήσεις για την Αυστραλία που μπορεί να ενδιαφέρουν.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by Poltergeist View Post
    0,81 του ευρώ έφτασε το δολάριο
    Οι οίκοι αξιολόγησης μόλις τσάκισαν τη μισή ευρώπη, άρα προβλέπεται να ανέβει κι άλλο

    Καλή εποχή να πληρώνεσαι σε δολάρια
    Σωστό και αληθές! Μόνο που όσοι είμαστε Ελλάδα ακόμη,( και όσοι μείνουνε) πολύ γρήγορα δεν θα καταλάβουμε από που μας ήρθε!....

    Comment


      NewsIt.gr: Απολύουν στην Αυστραλία λόγω κρίσης στην Ευρώπη

      Comment


        εϊ ψίτ... όποιος θέλει αυστραλία να μήν ξεχάσει το ρεξόνα του
        Μετανάστες με καθαρή μασχάλη στην Αυστραλία - NEWS247

        Comment


          Comment


            Originally posted by Poltergeist View Post
            εϊ ψίτ... όποιος θέλει αυστραλία να μήν ξεχάσει το ρεξόνα του
            Μετανάστες με καθαρή μασχάλη στην Αυστραλία - NEWS247
            Μην τρελαθούμε τώρα που θα μας πουν να πλενόμαστε και να είμαστε περιποιημένοι οι Αυστραλοί που πάνε παντού με τις σαγιονάρες και τα ρούχα που συνήθως που φοράνε εμείς δεν τα φοράμε ούτε για να φτιάξουμε το κήπο!! Μπορεί να είναι οργανωμένη χώρα αλλά από θέμα κουλτούρας στην ένδυση και στην διατροφή καλό είναι να κοιτάνε κανένα ευρωπαίο που έρχεται μπας και διορθωθούνε κάποτε.

            Comment


              Originally posted by demi View Post
              Μην τρελαθούμε τώρα που θα μας πουν να πλενόμαστε και να είμαστε περιποιημένοι οι Αυστραλοί που πάνε παντού με τις σαγιονάρες και τα ρούχα που συνήθως που φοράνε εμείς δεν τα φοράμε ούτε για να φτιάξουμε το κήπο!! Μπορεί να είναι οργανωμένη χώρα αλλά από θέμα κουλτούρας στην ένδυση και στην διατροφή καλό είναι να κοιτάνε κανένα ευρωπαίο που έρχεται μπας και διορθωθούνε κάποτε.
              Idika edo sto vorio Queensland opos leei kai i Demi i leksi moda lipi apo to leksilogio tous ontos me sagionares sta shoping centers kai i masxalila paei sinefo......otan mas vlepoun emas pou pame na psonisoume ta groseries kai vazoume apla ena jean kai ena poukamiso mas lene giatiexeis ntithei fancy trexei kana party ? loooool
              I am who I am, and who doesn't like it , can turn and walk away.
              :victory: :victory:

              Comment


                Σαγιονάρα καλό είναι αν φοράνε, κάποιοι Αυστραλοί περπατάνε ξυπόλυτοι...!

                Comment


                  που να δεις και Μελβούρνη που τη λένε και fashion capital, η μαύρη πατουσίτσα το λαδωμένο μαλλί και η τρύπια φόρμα πάει σύννεφο. Καλά η σαγιονάρα δεν το συζητάμε, πρέπει να απαγορευτεί με νόμο δεν υπάρχει άλλη σωτηρία. Κάποια στιγμή την κόλλησα κι εγώ την ασθένεια της σαγιονάρας, μέχρι που πήγα Ελλάδα διακοπές. Με είδε η μάνα μου, δεν μου είπε τίποτα, απλά μόλις ξύπνησα το άλλο πρωί βρήκα τις σαγιονάρες στα σκουπίδια

                  Comment


                    Originally posted by Poltergeist View Post
                    που να δεις και Μελβούρνη που τη λένε και fashion capital, η μαύρη πατουσίτσα το λαδωμένο μαλλί και η τρύπια φόρμα πάει σύννεφο. Καλά η σαγιονάρα δεν το συζητάμε, πρέπει να απαγορευτεί με νόμο δεν υπάρχει άλλη σωτηρία. Κάποια στιγμή την κόλλησα κι εγώ την ασθένεια της σαγιονάρας, μέχρι που πήγα Ελλάδα διακοπές. Με είδε η μάνα μου, δεν μου είπε τίποτα, απλά μόλις ξύπνησα το άλλο πρωί βρήκα τις σαγιονάρες στα σκουπίδια
                    πεδιλο με κοκκινη καλτσα φορανε οι γυφτοι και μετα λενε για τους μεταναστες!!!!!

                    Comment


                      Originally posted by pan_k7 View Post
                      Σαγιονάρα καλό είναι αν φοράνε, κάποιοι Αυστραλοί περπατάνε ξυπόλυτοι...!
                      WHAT???????

                      Comment


                        @ gogita:

                        Εντυπωσιάζεσαι ε; Στο πανεπιστήμιο που πήγαινα κάποιοι Αυστραλοί (Αγγλοσάξωνες) συμφοιτητές περπάταγαν ξυπόλυτοι

                        Επίσης και στο fastfood-άδικο του θείου μου πολλοί πελάτες έρχονταν με σκισμένο tshirt, σορτσάκι και ξυπόλυτοι!

                        Comment


                          Πρώτο ΘΕΜΑ online : Το «αυστραλιανό όνειρο» χιλιάδων Ελλήνων - Ελλάδα

                          Comment


                            LOL πολύ μπινελίκι από κάτω στα σχόλια

                            Comment


                              @ Poltergeist:

                              Τα σχόλια όντως είναι όλα τα λεφτά Σπύρο...

                              Άλλοι κατηγορούν την Ελλάδα ή την Αυστραλία, άλλοι βρίζουν τους άλλους που έφυγαν ή θέλουν να φύγουν λες και υπάρχει ένας γενικός κανόνας που πρέπει να ακολουθήσουμε. Ο κάθε ένας κάνει τις επιλογές του σε αυτήν τη ζωή και κανένας δεν έχει το δικαίωμα να κριτικάρει τις πράξεις του άλλου. Η μετανάστευση είναι αυστηρά προσωπικό θέμα.

                              Comment

                              Working...
                              X