Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ανταπόκριση απο την Αυστραλία - Agoriani

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Συγχαρητήρια για τον μπέμπη σας! Να σας ζήσει και να είναι πάντα καλότυχος...

    Comment


      Να σας ζήσει ο νεος Αυστραλός πολίτης!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!!!
      Ο Τολμών Νικά...Ονειρευτείτε, Σχεδιάστε, Πραγματοποιήστε!

      Comment


        παντα ευτυχισμενο υγειες και δυνατο..ολα τα καλα του κοσμου στα ποδια του...να σας ζησει

        Comment


          να σας ζησει προεδρε

          Comment


            Συγχαρητήρια! Να σας ζήσει το νέο μέλος!

            Comment


              Συγχαρητήρια!!!Να σας ζήσει το προεδράκι! Ευχομαι να μοιάσει του πατέρα του που ανοίξε τα ματια σε πολλόυς από εμάς!!!

              Comment


                Συγχαρητήρια Agoriani!!! Έτσι!....... να ολοκληρώνεται η ευτυχία σας!!!

                Comment


                  Originally posted by Nikos Mech Eng View Post
                  Συγχαρητήρια Agoriani!!! Έτσι!....... να ολοκληρώνεται η ευτυχία σας!!!
                  Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας!!!
                  Υπομονή και επιμονή patriotes.

                  Comment


                    Originally posted by anpandel View Post
                    Συγχαρητήρια!!!Να σας ζήσει το προεδράκι! Ευχομαι να μοιάσει του πατέρα του που ανοίξε τα ματια σε πολλόυς από εμάς!!!
                    πολυ καλη ευχη!!!Να σας ζησει,οτι επιθυμειτε!!

                    Comment


                      Γερό και ευλογημένο να είναι το μωράκι σας, και αν χρειαστείς φωτογράφο για τα βαφτίσια έρχομαι.
                      Κουράγιο πατριώτες και όλοι θα φύγουμε μια μέρα από αυτή τη...............ΧΩΡΑ

                      Comment


                        Originally posted by leyteris77 View Post
                        Όπως σε μας την άνοιξη η ώρα πάει μια ώρα μπροστά (από 3 πάει 4) στην αυστραλία γίνεται αυτό αρχες οκτωβρίου (άνοικη δλδ). Και επειδή τέλη οκτωβρίου εμεις επιστρεφουμε στην κανονικη ώρα (μια πίσω) η ψαλίδα ανοιγει στις 9 ώρες.
                        H ωρα εδω στο DARWIN που ειμαι εγω δεν αλλαζει ποτε ειναι παντα χωρις αλαγες ολο των χρονο

                        Comment


                          Originally posted by Agoriani View Post
                          Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας!!!
                          Να σας ζησει να το χαιρεστε και εγω πηρα την parents visa πριν δεκα μερες επιτελους!!!!!!!!!!!

                          Comment


                            Originally posted by Χρηστος Μυρσινη View Post
                            Να σας ζησει να το χαιρεστε και εγω πηρα την parents visa πριν δεκα μερες επιτελους!!!!!!!!!!!
                            Σας ευχαριστώ πολύ.
                            Εαν εννοείτε την partner visa γράψτε τότε και στο σχετικό post για τους χρόνους επεξεργασίας. Δηλαδή εδω: http://www.patriotaki.net/showthread.php?t=2057
                            Υπομονή και επιμονή patriotes.

                            Comment


                              Originally posted by Χρηστος Μυρσινη View Post
                              H ωρα εδω στο DARWIN που ειμαι εγω δεν αλλαζει ποτε ειναι παντα χωρις αλαγες ολο των χρονο
                              Επίσης και στο Queensland δεν αλλάζει η ώρα που είμαι εγώ και από ότι ξέρω ούτε στο Perth

                              Comment


                                Συγχαρητήρια και από μένα Agoriani! Καλή τύχη ,υγεία και ευτυχία και στο νέο μέλος,και στο άλλο σου παιδάκι..Να τα χαίρεστε!

                                Comment

                                Working...
                                X