Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τα άσχημα της Αυστραλίας και επί παντός επιστητού

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by patousis View Post
    Γμτ, που ειιναι το κουμπι καρα-like ?
    Patousi μόνοι μας φίλε και καλύτερα έτσι για να μην σου κουνιούνται ότι σε βοήθησαν κιόλας. Τα Λαμογια

    Comment


      Originally posted by george lucas View Post
      Patousi μόνοι μας φίλε και καλύτερα έτσι για να μην σου κουνιούνται ότι σε βοήθησαν κιόλας. Τα Λαμογια
      Γιά να μην τα ισοπεδώνουμε όλα,υπάρχει και μαζική κάθοδος λαμογιών απο ελλάδα.
      Η πλειοψηφία των ελλήνων που έχω γνωρίσει,βοηθάει όπως μπορεί,υπάρχει και μιά μειοψηφία που κρατά μιά αρνητική στάση(όχι αδικαιολόγητα).
      Επειδή εγώ βλέπω τα πράγματα από διαφορετική οπτική γωνία,θυμηθείτε τη συμπεριφορά των ελλήνων (όχι όλων)στους μετανάστες....
      Απλά και λαϊκά, "Όλα εδώ πληρώνονται"!

      Comment


        Εγώ μιλάω πάντα για την Αδελαΐδα κ το λέω κ στο υστερόγραφο του ποστ παρακάτω
        Και γω Τζίμ απάντησα στην forever που ενδιαφέρετε να κατέβει Μελβουρνη και οχι Αδελαίδα !!!!!!
        Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

        Comment


          Originally posted by Aussie View Post
          Και γω Τζίμ απάντησα στην forever που ενδιαφέρετε να κατέβει Μελβουρνη και οχι Αδελαίδα !!!!!!
          Κ εγώ Aussie απάντησα γιατί δεν ειπώθηκε πουθενά η λέξη Μελβούρνη κ ο αναγνώστης που δεν μπαίνει συχνά δεν μπορεί να καταλάβει για ποια πόλη μιλάς.
          Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

          Comment


            Originally posted by jimathens View Post
            Κ εγώ Aussie απάντησα γιατί δεν ειπώθηκε πουθενά η λέξη Μελβούρνη κ ο αναγνώστης που δεν μπαίνει συχνά δεν μπορεί να καταλάβει για ποια πόλη μιλάς.
            την αναγράφω στο avatar μου και
            όποιος παρατηρει βλέπει όπως την γράφεις και συ
            Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

            Comment


              Originally posted by Aussie View Post
              την αναγράφω στο avatar μου και
              όποιος παρατηρει βλέπει όπως την γράφεις και συ
              Ένας επισκέπτης δεν μπορεί να καταλάβει τι είναι το Clayton Shout κ σιγά μην μπει στην διαδικασία να ψάχνει στον χάρτη, εδώ δεν διαβάζουν αυτά που πρέπει θα δώσουν σημασία σε αυτό ?
              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

              Comment


                Originally posted by jimathens View Post
                Ένας επισκέπτης δεν μπορεί να καταλάβει τι είναι το Clayton Shout κ σιγά μην μπει στην διαδικασία να ψάχνει στον χάρτη, εδώ δεν διαβάζουν αυτά που πρέπει θα δώσουν σημασία σε αυτό ?
                ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΕΡΟΣ
                ΟΚ ΤΟ CLAYTON SOUTH ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                Comment


                  Originally posted by Aussie View Post
                  ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΕΡΟΣ
                  ΟΚ ΤΟ CLAYTON SOUTH ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Έτσι μπράβο... αλλά να το διευκρινίζες από την αρχή για να μην κάθομαι να εξηγώ τα αυτονόητα.
                  Κ μη φωνάζεις γιατί πάω για ύπνο τώρα.
                  Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                  Comment


                    Originally posted by jimathens View Post
                    Έτσι μπράβο... αλλά να το διευκρινίζες από την αρχή για να μην κάθομαι να εξηγώ τα αυτονόητα.
                    Κ μη φωνάζεις γιατί πάω για ύπνο τώρα.
                    ΘΑ ΓΚΑΡΙΖΩ ΟΣΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΣΦΥΡΑ ΜΟΥ
                    Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                    Comment


                      Originally posted by Aussie View Post
                      ΘΑ ΓΚΑΡΙΖΩ ΟΣΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΣΦΥΡΑ ΜΟΥ
                      Καλά, Τώρα θα δεις.... WESTTTTTTTTTT
                      Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                      Comment


                        312819_274732952555617_746171478_n.jpg

                        Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                        Comment


                          Τς , τς , τς ....

                          Comment


                            Originally posted by australian View Post
                            Γιά να μην τα ισοπεδώνουμε όλα,υπάρχει και μαζική κάθοδος λαμογιών απο ελλάδα.
                            Η πλειοψηφία των ελλήνων που έχω γνωρίσει,βοηθάει όπως μπορεί,υπάρχει και μιά μειοψηφία που κρατά μιά αρνητική στάση(όχι αδικαιολόγητα).
                            Επειδή εγώ βλέπω τα πράγματα από διαφορετική οπτική γωνία,θυμηθείτε τη συμπεριφορά των ελλήνων (όχι όλων)στους μετανάστες....
                            Απλά και λαϊκά, "Όλα εδώ πληρώνονται"!
                            Australian δεν θα διαφωνήσω μαζί σου...
                            Δυστηχώς όμως μαζί με τα ξερά καίγονται τα χλωρά...
                            Εδώ δεν μιλάμε για συμπεριφορά ντόπιων σε μετανάστες, μιλάμε για συμπεριφορά παλιών μεταναστών σε νέους μετανάστες...
                            Κατα την άποψή μου δεν έχει καμία σχέση το ένα με το άλλο..
                            Δεν γίνεται να μν τρώω ρατσισμό απο τους Αυστραλούς και να τρώω από τους Έλληνες...
                            Και ξαναλέω πως αυτές είναι προσωπικές εμπειρίες αλλά από οτι βλέπω δεν είμαι ο μόνος που τα τράβηξε.....

                            Comment


                              Originally posted by Aussie View Post
                              ΤΙ Ακριβώς εννοείς πάνε να μπούν σε όποια τρύπα βρούν ???? χαχχαχα
                              Σήμερα δούλευα στο πίσω μέρος του εργοστασίου κ είχε καλή μέρα με ήλιο κ το λέω αυτό γιατί οι μύγες κάνανε την εμφάνισή τους όπως πάντα όταν έχει ζέστη με αποτέλεσμα να βάλω Ότο ασπίδες στα αυτιά αλλά κ στην μύτη ακόμα γιατί οι ρουφιάνες έχουν πολύ θράσος...!!!
                              Τώρα θα μου πείτε από που ανάπνεα εεε...???
                              Ο καθένας μπορεί να σκεφτεί ότι θέλει...!!!!!!!!
                              Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                              Comment




                                ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!

                                Με κόπο αποκτά κανείς τις γνώσεις !!!

                                Comment

                                Working...
                                X