Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τα άσχημα της Αυστραλίας και επί παντός επιστητού

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Α ρε πατρίδα μου Ηράκλειο πόσο μου έχεις λείψει ......
    I am who I am, and who doesn't like it , can turn and walk away.
    :victory: :victory:

    Comment


      Γενναία αύξηση μισθού στην Αυστραλή πρωθυπουργό που θα αμείβεται περισσότερο από τον Ομπάμα - Τελευταίες Ειδήσεις

      Αυξηση των μισθων για την πρωθυπουργο και τους πολιτικους.

      Comment


        Originally posted by joeblackaustralia View Post
        Α ρε πατρίδα μου Ηράκλειο πόσο μου έχεις λείψει ......
        τα κυματα τσι θαλασσας λουζουνε την Κρητη γιατι ναι κορη ομορφη ωσαν την Αφροδιτη!κουραγιο patriotaki...!

        Comment


          Originally posted by ioannisv View Post
          Και εγώ μέσα. Να το κανονίσουμε.
          παιδια επειδη εχω αδυναμια στο Ηρακλειο,μωρε θα ρθω και γω στην παρεα,αν με θελετε βεβαιως,βεβαιως....!

          Comment


            Originally posted by ektoras View Post
            τα κυματα τσι θαλασσας λουζουνε την Κρητη γιατι ναι κορη ομορφη ωσαν την Αφροδιτη!κουραγιο patriotaki...!
            Na se kala Ektora efxaristo gia tin mantinada
            I am who I am, and who doesn't like it , can turn and walk away.
            :victory: :victory:

            Comment


              Τί λέτε για 18/12, κατα τις 10 το πρωί, στον Ιππικό Όμιλο στον Καρτερό όπου μπορούν να παίξουν και τα πιτσιρίκια μας;

              Comment


                "Οι νέες αμοιβές των Αυστραλών πολιτικών θα κοστίσουν στους φορολογούμενους της Αυστραλίας 20 εκατομμύρια δολάρια έξτρα ετησίως."

                Comment


                  Ραντεβού για καφέ...

                  .......Το ραντεβού για καφέ 17-12-2011 στην αθήνα έγινε κ ήρθαν αρκετά μέλη [15-16]...
                  ....ελπίζω αν γίνει κ άλλο να έρθουν πιο πολλοί αν είναι δυνατόν...

                  Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

                  Comment


                    βρε παιδια τωρα το ειδα το μυνημα ..προλαβαινω ομως....ποιοι θα ειμαστε;...μην παω μονη....
                    θα ερθει κανενας;

                    Comment


                      εγω πηγα στον ιππικο τελικα απο 10 μεχρι 12 για καφεδακι.

                      Comment


                        Ειδα την φωτο μπραβο παιδια πολυ καλη προσπαθεια !!!!!!
                        I am who I am, and who doesn't like it , can turn and walk away.
                        :victory: :victory:

                        Comment


                          Τις φωτος που τις ειδατε κ μονο εγω δεν μπορω να τις δω???

                          Comment


                            Νομιζω οτι στο προφιλ του jimathens υπαρχει μια .....
                            I am who I am, and who doesn't like it , can turn and walk away.
                            :victory: :victory:

                            Comment


                              Originally posted by Κασσάνδρα View Post
                              Κατάπιατε τη γλώσσα σας; Πού να δείτε ο φίλος μου που έκανε αίτηση για ΑΦΜ, πλήρωσε και μετά περίμενε... Και περίμενε...και πήγε μετά από ένα μήνα στην εφορία για να του πουν ότι την έχασαν!
                              Τετάρτη 14/12 κάναμε online αίτησεις για τα TFN (ΑΦΜ), η οποία μας πηρε περίπου 1 λεπτό (ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, αριθμό διαβατηρίου) η κάθε μια

                              Παρασκευή 16/12 εκδόθηκαν τα TNF και στάλθηκαν με ταχυδρομειο.

                              Σήμερα Δευτερα 19/12 τα παραλάβαμε...

                              Comment


                                kai pou na deis me to diploma odigisis se posi ora to alazeis...pernei peripou 20 lepta!!!!!!!arki na to exeis kanei metafrasi
                                I am who I am, and who doesn't like it , can turn and walk away.
                                :victory: :victory:

                                Comment

                                Working...
                                X