Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αγγελίες από όσους είναι ήδη στην Αυστραλία

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by Νίκος Αφεντούλης View Post
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ. ΔΟΥΛΕΨΑ ΤΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ ΩΣ SPRAY PAINTER ΚΑΙ PAINTER ΣΕ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΣΠΙΤΙΑ.Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΨΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΕΔΩ DODGY ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ...ΞΕΡΩ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΑΕΡΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ SPRAY GUN.ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ SIGNWRITER,PAINTER,SPRAY PAINTER.ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ.ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 0422147571
    Motor Vehicle Spray Painters - Required Immediately! Βρηκα αυτο δεν ξερω εαν σου κανει :~


    Great Salary $$$
    Port of Brisbane Location
    Casual - Perm For The Right Person

    SPRAY PAINTER

    Our client is a motor vehicle logistics company based at the Port of Brisbane.
    They require experienced and trade certified motor vehicle spray painters to start immediately.
    This assignment requires the ideal person to poses the following skills;

    Experience in the spraying of high end motor vehicles
    Experience with vehicle detailing, panel beating, spray booth, touch up pinstriping, duco spraying / repair
    Excellence with colour matching

    Successful applicants MUST have:

    Trade Qualified (Certificates)
    Extensive spray painting experience
    Experience working on new model vehicles.

    If you are interested in this position and have the relevant skills, please submit your resume.

    To submit your application in strict confidence, please apply online using the appropriate link below.

    Apply Now:
    Submit Application

    http://www.gumtree.com.au/s-ad/brisb...ly-/1005409152 <------ η ιστοσελιδα

    Comment


      #17
      Originally posted by jojos71 View Post
      ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙ ΝΥΧΤΑ ΣΕ CLEANING..FULL TIME ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ..ΑΣ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ 0432405811 ΓΙΩΡΓΟΣ..ΑΠΟ 12.00 pm ΕΩΣ 13.30 pm.....
      ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΟΥ

      Comment


        #18
        Για όσους ενδιαφέρονται να ενοικιάσουν σπίτι στις περιοχές Benteleigh-Clarinda-Clayton-Doventon-Huntingdale-Oakleigh-Springvale-Westall υπάρχουν Έλληνες μεσίτες που βοηθάνε και δεν ζητάνε τρελές εγγυήσεις και συστάσεις.
        Στείλτε μου pm για πληροφορίες.

        Comment


          #19
          γεια σας παιδια,επειδη 12/ο9 θα ειμαι αυστραλια,ψαχνω για σπιτι στο οακλευει η καλτον, οποιος ξερει κατι ας με στειλει μηνυμα. arthursteven2002@yahoo.gr

          γεια australian,θελω σπιτι στο oakleigh,αμα μπορεις στειλε μου pm στο email arthursteven2002@yahoo.gr

          Comment


            #20
            Originally posted by arthur View Post
            γεια σας παιδια,επειδη 12/ο9 θα ειμαι αυστραλια,ψαχνω για σπιτι στο οακλευει η καλτον, οποιος ξερει κατι ας με στειλει μηνυμα. arthursteven2002@yahoo.gr

            γεια australian,θελω σπιτι στο oakleigh,αμα μπορεις στειλε μου pm στο email arthursteven2002@yahoo.gr
            Στο έστειλα

            Comment


              #21
              Απόψε πήγαμε και ήπιαμε ένα καφεδάκι και φάγαμε ένα γλυκό στο:
              international cakes που είναι 185 lonsdale street.
              Ήμασταν μια παρέα και μιλάγαμε Ελληνικά και μας άκουσε η κοπέλα που δούλευε μέσα και ήρθε και είπε στη γυναικα μου αν έχει πιάσει δουλειά για να πήγαινε εκεί για δουλειά .
              Οπως μας ειπαν θέλει καμια κοπέλα να μιλάει Ελληνικά οποια ενδιαφέρεται ας πάει εκεί αυτοπροσώπως την Τεταρτη, Πέμπτη η την Παρασκευή που είναι εκεί το αφεντικό.
              Δουλεύουμε και η διο μας από την αρχή που ήρθαμε κάτω και τους είπα ότι θα το αναρτήσω εδώ για οποια θέλει να δουλέψει.

              Comment


                #22
                Γειά σας παιδιά! Επειδή 6/9 θα είμαι Αυστραλία-Μελβούρνη ψάχνω για σπίτι μέσα από διάφορα site αλλά δεν βρίσκω. Μήπως ξέρει κανείς αν νοικιάζετε κανένα σε περιοχές όπως Reservoir, South morang, Epping, Bundoora, Broadmeadows, Campellfield και γενικά κάπου γύρω από τη Μελβούρνη. Ψάχνω εδώ και ένα μήνα αλλά δεν με βοηθάει το γεγονός ότι είμαι Ελλάδα. Βέβαια έχω κάποιον εκεί που μπορεί να πάει να το δεί. Θα προτιμούσα να μην είναι απο μεσιτικό γιατί θα ζητάει πολλά! Αν γνωρίζει κανείς κάτι ας μου στείλει μήνυμα στο savidischris@gmail.com

                Comment


                  #24
                  Αυτο το εχω ξαναδει...εχω στηλει τα στοιχεια του αρραβωνιαστικου μου εδω και καιρο αλλα κανεις δεν τον εχει ενημερωσει...

                  Comment


                    #25
                    Καλημέρα-καλησπέρα σε όλους!!!
                    Είμαι 30 χρονών ηλεκτρολόγος-μηχανικός Αυτοκινήτων,έχω Άδεια Άσκησεως Επαγγέλματος&για τα 2!(δεν έχω lower,profficensy)
                    Είμαι 7μέρες στην Μελβούρνη με student visa&ψάχνω για δουλειά επάνω στο αντικείμενο μου!
                    Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας μου στείλει ένα e-mail(georgiougeorgios1@gmail.com)
                    Eυχαριστώ!

                    Comment


                      #26


                      Tonia Giannopoulos


                      Ζητείται μηχανικός αυτοκινήτου, ειδικός στα ευροπαικα αυτοκίνητα. Περιοχή South Melbourne.
                      αυτήν την αγγελία την Ίδα μέσο face book νομίζω πως σου έβαλα την σωστή διεύθυνση ? γιατι από υπολογιστές δεν είμαι και ο καλύτερος.

                      Comment


                        #27
                        Αυτο το εχω ξαναδει...εχω στηλει τα στοιχεια του αρραβωνιαστικου μου εδω και καιρο αλλα κανεις δεν τον εχει ενημερωσει...
                        Κι εγώ το είδα...
                        έστειλα τα στοιχεία μου και σε 15 λεπτά εποικοινώνησαν μαζί μου...
                        Μου είπαν ότι πρέπει να κάνω κάτι μαθήματα αγγλικών και ότι στοιχίζουν περίπου 8.000 ευρώ...
                        Τους είπα ότι έχω Αυστραλιανό διαβατήριο...
                        η κοπέλα στο τηλέφωνο φρέναρε....
                        μου είπε θα με ξαναπάρουν...
                        ακόμα περιμένω...

                        Comment


                          #28
                          καταλαβα....τι παιζει.υπομονη μανωλη!

                          Comment


                            #29
                            Originally posted by Μανώλης View Post
                            Κι εγώ το είδα...
                            έστειλα τα στοιχεία μου και σε 15 λεπτά εποικοινώνησαν μαζί μου...
                            Μου είπαν ότι πρέπει να κάνω κάτι μαθήματα αγγλικών και ότι στοιχίζουν περίπου 8.000 ευρώ...
                            Τους είπα ότι έχω Αυστραλιανό διαβατήριο...
                            η κοπέλα στο τηλέφωνο φρέναρε....
                            μου είπε θα με ξαναπάρουν...
                            ακόμα περιμένω...
                            Να το βάλουμε τότε στο θέμα με τα site που είναι απάτη?

                            ΠΡΟΣΟΧΗ PATRIOTES:
                            ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ...

                            Ιδίως αγγελίες απο το facebook, γιατι δείχνουν και οτι δεν υπάρχει σοβαρότητα καθόλου. Τσάμπα είναι να γράψεις μια βλακεία στο facebook. Τσάμπα είναι και το account.
                            Οπότε ο καθένας μπορεί να στήσει τσάμπα ενα δύχτι μπας και πιάσει κανένα περαστικό ξεκάρφωτο.
                            Υπομονή και επιμονή patriotes.

                            Comment


                              #30
                              Μεταφορά πραγμάτων από Ελλάδα.. Μελβούρνη...

                              ΚαλημέρΑ σε όλους!

                              Μετά από 4 μήνες εδώ.. (down under) ήρθε η ώρα να φέρω και εγώ μερικά προσωπικά από ελλάδα...

                              Ψάχνοντας το θέμα.. κατέληξα στο συμπέρασμα οτι συμφέρει καλύτερα αν μπορέσω να βρώ κάποιον/καποιους να πάρουμε μαζί το κοντέινερ.

                              ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ η τιμή που αναλογεί στο κυβικό θα κυμανθεί από 400-450$ ολα πληρωμένα (χώρια τυχόν καραντίνες...και φόρους)

                              αν ενδιαφέρετε κανείς να συμμετέχει έστω και με 1-2 κυβικά.. ας στείλει μειλ zak@planetmedia.gr

                              σας ευχαριστώ!

                              Comment

                              Working...
                              X