Announcement

Collapse
No announcement yet.

Κάποιος που πήγε με τουριστική αλλά τον γύρισαν πίσω - Dagni (II)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Κατα τα αλλα η "ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ" που θελει ολος ο κοσμος να παει...και δεν σηκωνετε και κουβεντα αν πουμε κατι κακο-στραβο...

    Comment


      #17
      Originally posted by mikael View Post
      ησασταν ''επι παρακολουθηση'' επειδη πηγατε στο χιλτον τον οκτωβριο???????
      αυτο που εγραψες εμενα προσωπικα δεν με πειθει σαν λογος..κι αλλα παιδια εχουν ταξιδεψει απο εδω γι αυστραλια και δεν ειχαν προβλημα..μ αυτο που εγραψες σαν λογο αυτοματα απογοητεψες ενα σκασκο κοσμο που ηταν στο χιλτον..που το ξαναγραφω πιστευω οτι δεν ευσταθει
      τωρα ειναι η ηλικια του ο λογος που προφανος ειναι νεος για να θελει να σπουδασει, ειναι καποιος αλλος λογος δεν ξερω


      εγω δεν θελω να απογοητευσω κανεναν σου λεω τι του ειπαν ...δεν τα εβγαλα απο το μυαλο μου..και που ηξεραν αυτοι οτι πηγαμε στο χιλτον;εμενα δεν με επεισε κανενας απο τους λογους που του ειπαν...στην αρχη το αλμπουμ με τις φωτο μετα το βιβλιο με την αφιερωση και στο τελος το χιλτον...

      Comment


        #18
        Originally posted by abdel View Post
        Κατα τα αλλα η "ΑΥΤΡΑΛΙΑ" που θελει ολος ο κοσμος να παει...και δεν σηκωνετε και κουβεντα αν πουμε κατι κακο-στραβο...
        ναι..η γη της επαγγελιας

        Comment


          #19
          Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
          παρε τηλ. στην ελληνικη κοινοτητα της μελβουρνης 0061396622722-5και να τους τα πεις
          Συμφωνω, αυτο το οφειλεις στον εαυτο σου τουλαχιστον..
          Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

          Comment


            #20
            Originally posted by louizianna View Post
            εγω δεν θελω να απογοητευσω κανεναν σου λεω τι του ειπαν ...δεν τα εβγαλα απο το μυαλο μου..και που ηξεραν αυτοι οτι πηγαμε στο χιλτον;εμενα δεν με επεισε κανενας απο τους λογους που του ειπαν...στην αρχη το αλμπουμ με τις φωτο μετα το βιβλιο με την αφιερωση και στο τελος το χιλτον...
            δηλαδη αρχισαν να στραβωνουν με τους ελληνες? δεν θελουν ελληνες? ας το πουνε να μην κανουν τοσοι ανθρωποι εξοδα

            Comment


              #21
              Originally posted by κωστας γαργαλιανοι View Post
              παρε τηλ. στην ελληνικη κοινοτητα της μελβουρνης 0061396622722-5και να τους τα πεις


              ναι εδεσες..ολο το βραδυ μιλουσα με τον προεδρο την παγκρητιας ενωσης και αυτος ηταν στην θαλασσα..μου εδινε τηλεφωνα που δεν απαντουσαν και εγω μεσα στην ανησυχια μου και στον πανικο μου ειχα ξεχασει πως λενε το καλημερα στα αγγλικα

              Comment


                #22
                Originally posted by mikael View Post
                δηλαδη αρχισαν να στραβωνουν με τους ελληνες? δεν θελουν ελληνες? ας το πουνε να μην κανουν τοσοι ανθρωποι εξοδα


                πες μου αφου μας παρακολουθουσαν οπως ειπαν γιατι του εβγαλαν την βιζα;..τον αφησαν να παει και μετα του εκαναν την ζωη κολαση..γιατι δεν του την απερριψαν εξαρχης;

                Comment


                  #23
                  α να χαθουνε τα ζωα
                  βρηκανε το παιδακι να το παιξουνε καμποσοι
                  θα φανε κι αυτη την κρισαρα τους οπως παει σε κανα 8μηνο και θα στρωσουν
                  τους ερχεται....

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by louizianna View Post
                    πες μου αφου μας παρακολουθουσαν οπως ειπαν γιατι του εβγαλαν την βιζα;..τον αφησαν να παει και μετα του εκαναν την ζωη κολαση..γιατι δεν του την απερριψαν εξαρχης;
                    ελα ντε..τοσα λεφτα τοσος κοπος
                    τραβηξε το οσο μπορεις το θεμα..οσο μπορεις

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by mikael View Post
                      α να χαθουνε τα ζωα
                      βρηκανε το παιδακι να το παιξουνε καμποσοι
                      θα φανε κι αυτη την κρισαρα τους οπως παει σε κανα 8μηνο και θα στρωσουν
                      τους ερχεται....


                      ποιο παιδακι καλε;..40 χρονων ειναι ο νικολας...εχει περασει το σταδιο του παιδιου

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by louizianna View Post
                        ποιο παιδακι καλε;..40 χρονων ειναι ο νικολας...εχει περασει το σταδιο του παιδιου
                        ααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχχααχ
                        εγραψες κι εσσυ σπουδες..ε λεω 18-20 θα ειναι αντε 23

                        δευτερη φορα που την παταω μετα τον gay

                        ααααααααααααααααααχαχαχα

                        Comment


                          #27
                          οταν θα επιστρεψει ο νικολας θα σας τα γραψει αναλυτικα...οπως τα εζησε...εμενα αυτα μου ειπε τα μισα ο νικος εν ταχυ και αλλα τα εμαθα απο τα τηλεφωνηματα που εκανα ολη νυχτα...

                          Comment


                            #28
                            Εγω παντως εστιαζω οτι η τουριστικη βιζα θεωρειται υποπτη, σε συνδυασμο με οτι του ειπαν..

                            Δηλαδη το σεναριο γι αυτους ειναι¨: Ηρθες φιλε με τουριστικη, ειχες εκδηλωσει ενδιαφερον και κοιτας πως να μπεις μεσα και να δουλεψεις, και τα περι φοιτισης ειναι ανυποστατα, αν ηθελες να φοιτισεις θα εβγαζες φοιτιτικη ΒΙΖΑ
                            Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

                            Comment


                              #29
                              Δεν έχω ξανακούσει τέτοια καφρίλα.
                              Απ'ότι φαίνεται κλείνουν την πόρτα σιγά σιγά... μετά από τόσους χιλιάδες λαθραίους που ήρθαν φέτος, όταν βλέπουν τον άλλον 40 ετών να δηλώνει ότι ήρθε για φοιτητής ξεκινάνε από εκεί. Αλλά αυτό δεν μειώνει την καφρίλα τους, να δίνουν πρώτα βίζα και μετά να αφήνουν να κουβαλιέται ο άλλος απ'του διαόλου τη μάνα για να τον ξεψαχνίσουν με την ησυχία τους στο αεροδρόμιο. Και να τον απορρίπτουν με βάση τί; Μια υποψία; Απαράδεκτοι.

                              Σκουραίνουν τα πράγματα στην Αυστραλία κυρίες και κύριοι...

                              Comment


                                #30
                                Ρε σεις, λετε να παρακολουθουν το site?
                                Των Φρονίμων τα παιδια ΠΡΙΝ πεινασουν βγαζουν .... VISA !!

                                Comment

                                Working...
                                X