Announcement

Collapse
No announcement yet.

Κάποιος που πήγε με τουριστική αλλά τον γύρισαν πίσω - Dagni

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Originally posted by alkioni
    αντρικο, μηπως εχεις παει καθόλου ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ? για να δεις τι γινεται
    Αλκιόνη αυτό που ρώτησα, έχω την εντύπωση ότι είναι σαφές! Μα γιατί φεύγουμε απο τον έρμο τούτο τόπο;;;;;;; ΕΠΕΙΔΗ "ΚΑΠΟΙΟΙ" ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΖΑΝ ΤΟΝ ΝΟΜΟ Ή ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΝ ΜΙΖΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΕΜΟΥΛΑ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ΣΤΑ 30 ΣΤΑ 40 ΚΑΙ ΣΤΑ 50 ΣΕ ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΧΩΡΑ! ΘΕΛΟΥΜΕ Ή ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ;;;;; ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΑΞΙΟΣ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ!!!
    Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

    Comment


      #62
      Originally posted by αντρικος View Post
      Αλκιόνη αυτό που ρώτησα, έχω την εντύπωση ότι είναι σαφές! Μα γιατί φεύγουμε απο τον έρμο τούτο τόπο;;;;;;; ΕΠΕΙΔΗ "ΚΑΠΟΙΟΙ" ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΖΑΝ ΤΟΝ ΝΟΜΟ Ή ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΝ ΜΙΖΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΕΜΟΥΛΑ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ΣΤΑ 30 ΣΤΑ 40 ΚΑΙ ΣΤΑ 50 ΣΕ ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΧΩΡΑ! ΘΕΛΟΥΜΕ Ή ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ;;;;; ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΑΞΙΟΣ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ!!!
      ειμαι μαζι σου
      i don't do drugs, i am drugs!

      Comment


        #63
        ε τότε θα νικήσουμε!!!
        Originally posted by alkioni View Post
        ειμαι μαζι σου
        Μέτρα τρεις και κόψε μια.......

        Comment


          #64
          Originally posted by αντρικος View Post
          ε τότε θα νικήσουμε!!!
          i don't do drugs, i am drugs!

          Comment


            #65
            Originally posted by αντρικος View Post
            Αλκιόνη αυτό που ρώτησα, έχω την εντύπωση ότι είναι σαφές! Μα γιατί φεύγουμε απο τον έρμο τούτο τόπο;;;;;;; ΕΠΕΙΔΗ "ΚΑΠΟΙΟΙ" ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΖΑΝ ΤΟΝ ΝΟΜΟ Ή ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΝ ΜΙΖΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΕΜΟΥΛΑ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ΣΤΑ 30 ΣΤΑ 40 ΚΑΙ ΣΤΑ 50 ΣΕ ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΧΩΡΑ! ΘΕΛΟΥΜΕ Ή ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ;;;;; ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΑΞΙΟΣ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ!!!
            συμφωνω απολυτα. Η Αυστραλια εφαρμοζει νομους που θα επρεπε να εφαρμοσει και η Ελλαδα πριν απο χρονια. Η Αυστραλια εχει την υποδομη να δεχτει μεταναστες αλλα ειναι πολυ επιλεκτικη. Η Ελλαδα δεν την ειχε ποτε την υποδομη και ηταν μπα τε σκυλε αλεστε. ΙΣΩΣ η Ελλαδα να ηταν λιγο καλυτερα αν εφαρμοζονταν οι νομοι τις Αυσταλιας ΤΟΤΕ.

            Comment

            Working...
            X