Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναντηση στη Θεσ/νικη

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Mπορει να γινει 2η συναντηση. Ειναι καποια ατομα απο Θεσσαλονικη που σκεφτονται να μεταναστευσουν Σουηδια. Απλως μη βιαζεσαι πρωτου διαβασεις ολο το topic. Απο οτι ειδα γραφτηκες πριν 2 μερες. Περιμενε λιγο, ενημερώσου πρωτα απο εδώ μεσα και μετά μπορουμε να βρεθουμε οσοι ειμαστε απο Θεσαλονικη.
    Βεβαια αυτο ειναι καθαρα προσωπική άποψη.
    Καλως όρισες και εύχομαι το καλυτερο.

    Comment


      #77
      Διαβάζω καθημερινα, πριν ακομα κανω εγγραφη εδω και 1 εβδομαδα. Αλλα το υλικο ειναι τόσο που θα πρέπει να το διαβάζω μεχρι να φύγω Σουηδία... Γι'αυτο μιας και ειδα οτι είδη εχουν γίνει συναντήσεις, προτινα κι εγω μια. Φυσικα όποτε μπορείτε οι περισσότεροι.
      Η Τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

      Comment


        #78
        Originally posted by wint3r View Post
        Διαβάζω καθημερινα, πριν ακομα κανω εγγραφη εδω και 1 εβδομαδα. Αλλα το υλικο ειναι τόσο που θα πρέπει να το διαβάζω μεχρι να φύγω Σουηδία... Γι'αυτο μιας και ειδα οτι είδη εχουν γίνει συναντήσεις, προτινα κι εγω μια. Φυσικα όποτε μπορείτε οι περισσότεροι.
        ειμαι μεσα για οποια συναντηση. αν και εχω σκοπο να παω γερμανια.δεν παιζει ρολο. εναν καφε και μια καινουργια γνωριμια ειναι θετικο. επειδη δεν ειμαι απο θεσσαλονικη κανονιστε μερος και μερα (κατα προτιμηση σ.κ.) και ερχομαι.αυτο το σ.κ θα ειμαι μαλλον θεσσαλονικη

        Comment


          #79
          Εγώ μέσα για όποτε θέλετε. Ας δήλωσουν συμμετοχή οι ενδιαφερόμενοι και την Ημερ/νια την βλέπουμε

          Εγώ μπορώ και αυτό το Σ/Κ
          Η Τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

          Comment

          Working...
          X