Announcement

Collapse
No announcement yet.

Χαιρετισμούς από Αθήνα

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Χαιρετισμούς από Αθήνα

    Χαιρετισμούς σε όλους τους Ελληνες σε όλα τα μέρη της γης. Είμαι ο Βλάσσης 50 ετών Απόστρατος Αξιωματικός της Πολεμικής Αεροπορίας και σας στέλνω τα φιλία μου απο την Ελλαδίτσα μας η οποία περνάει ( και μαζί με αυτήν και εμείς) πολύ δύσκολες στιγμές.
    Η ζωή μας εδώ πλέον έχει γίνει πολύ αγχοτική και με φίλους που συζητώ, πολλοί πλέον σκέφτονται όπως και εγώ την μετανάστευση.
    Είναι πρώτη μου φορά στο Φόρουμ και πρός το παρόν μένω σε αυτά μέχρι να προσαρμοστώ και ελπίζω να τα λέμε συχνά απο εδώ.

    #2
    Originally posted by vlassis View Post
    Χαιρετισμούς σε όλους τους Ελληνες σε όλα τα μέρη της γης. Είμαι ο Βλάσσης 50 ετών Απόστρατος Αξιωματικός της Πολεμικής Αεροπορίας και σας στέλνω τα φιλία μου απο την Ελλαδίτσα μας η οποία περνάει ( και μαζί με αυτήν και εμείς) πολύ δύσκολες στιγμές.
    Η ζωή μας εδώ πλέον έχει γίνει πολύ αγχοτική και με φίλους που συζητώ, πολλοί πλέον σκέφτονται όπως και εγώ την μετανάστευση.
    Είναι πρώτη μου φορά στο Φόρουμ και πρός το παρόν μένω σε αυτά μέχρι να προσαρμοστώ και ελπίζω να τα λέμε συχνά απο εδώ.
    vlassis Welcome

    Comment


      #3
      welcome good luck
      ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ COPY-PASTE............. "ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....... !!!!!!!"

      Comment


        #4
        Καλώς ήρθες στην παρέα μας Βλάση...
        Όταν η αδικία γίνεται νόμος, τότε η αντίσταση είναι καθήκον!!!

        Comment


          #5
          Originally posted by vlassis View Post
          Χαιρετισμούς σε όλους τους Ελληνες σε όλα τα μέρη της γης. Είμαι ο Βλάσσης 50 ετών Απόστρατος Αξιωματικός της Πολεμικής Αεροπορίας και σας στέλνω τα φιλία μου απο την Ελλαδίτσα μας η οποία περνάει ( και μαζί με αυτήν και εμείς) πολύ δύσκολες στιγμές.
          Η ζωή μας εδώ πλέον έχει γίνει πολύ αγχοτική και με φίλους που συζητώ, πολλοί πλέον σκέφτονται όπως και εγώ την μετανάστευση.
          Είναι πρώτη μου φορά στο Φόρουμ και πρός το παρόν μένω σε αυτά μέχρι να προσαρμοστώ και ελπίζω να τα λέμε συχνά απο εδώ.
          ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΒΛΑΣΣΗ ΚΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΤΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

          Comment


            #6
            καλώς ήρθες . Εύχομαι όλα να σου πάνε όπως τα επιθυμείς!!!
            Fill your heart with peace and joy!

            Comment

            Working...
            X