Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέος μέλος!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Νέος μέλος!!!

    Καλημέρα νεο μέλος και εγώ!!!Θα ήθελα καποιος που έχει σπουδάσει πολιτικές επιστήμες και έχει βρει δουλειά στο εξωτερικό να μου στείλει ένα μήνυμα για να του/της κάνω μερικές ερωτήσεις...Είμαι απελπισμένη

    #2
    Originally posted by Μπουρονίκου Κατερίνα View Post
    Καλημέρα νεο μέλος και εγώ!!!Θα ήθελα καποιος που έχει σπουδάσει πολιτικές επιστήμες και έχει βρει δουλειά στο εξωτερικό να μου στείλει ένα μήνυμα για να του/της κάνω μερικές ερωτήσεις...Είμαι απελπισμένη
    Μπουρονίκου Κατερίνα Καλώς ήλθες.
    Μην απελπίζεσαι,ΟΛΑ θα πάνε ΚΑΛΑ!!!!

    Comment


      #3
      Originally posted by Μπουρονίκου Κατερίνα View Post
      Καλημέρα νεο μέλος και εγώ!!!Θα ήθελα καποιος που έχει σπουδάσει πολιτικές επιστήμες και έχει βρει δουλειά στο εξωτερικό να μου στείλει ένα μήνυμα για να του/της κάνω μερικές ερωτήσεις...Είμαι απελπισμένη
      Καλωσορισες στην παρεα μας Κατερινα !!!!! Να μην εισαι απελπισμενη , ψαξτο καλα, και θα την βρεις την ακρη !!!!!
      Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι’ αυτόν που θα προσπαθήσει !!!
      Μέγας Αλέξανδρος, 356-323 π.Χ.,

      Comment


        #4
        Καλως ηρθες Κατερινα...Μην απελπιζεσαι. Η απελπισια μπορει να σε οδηγησει σε λαθος μονοπατια...Κι εγω καινουριος ειμαι εδω, διαβαζω, σκεφτομαι κι εγω για ενα καλυτερο μελλον για τα παιδια μου και οχι τοσο για μενα...Θελει να βαλεις στοχους, να εχεις υπομονη και επιμονή για να τους πετυχεις. Εδω θα βρεις πολλες πληροφοριες που θα σε βοηθησουν να σχηματισεις γνωμες και να χαραξεις το δρομο σου...μεχρι την Ιθακη σου...
        Μπορεί να απογοητευτείς αν αποτύχεις, αλλά είσαι χαμένος αν δεν προσπαθήσεις.
        ~Beverly Sills~ | (Αμερικανίδα υψίφωνος) | γ. 1929

        Comment

        Working...
        X